Jump to content

Recommended Posts

И аз търсих обяснение, защо името на главната е изписано по този начин, но и аз като теб осъзнах, че преводачите имат проблем с правописа, което бе много грозно.Не искам да ги обезсърчавам, но би било хубаво да обърнат внимание на писмената си култура.Докато изгледам и последния епизод  виждах думата "йога" изписана неправилно, направо уби удоволствието от гледането.Би било хубаво това, което сме решили да споделим с всички да има качество, което ми напомня за част от коментарите и дискусията заформила се в Господар на слънцето.Някой беше "казал" дай като е безплатно и от добра воля да не струва, та за това нека се обръща повече внимание на "продукта" като цяло, нека се спазват всички правила за правенето на субтитри и не говори добре за нас, когато допускаме такива грешки при правописа на родния си език.Пожелавам на екипа превеждал драмата, да не се отказва, а да приеме критиката и в следващия превод да няма такива груби грешки . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допада ми идеята да се покажат различни двойки и да се види пътя им един към друг, метаморфозата на любовта. Историите бяха приятни, но най-много ми харесаха ученичетата – големи сладури, даже и айдълчето.
Харесвам Lee Jong-Hyuk още от “Powerful Opponents” и “Джентълмените”, но тук нещо не ми достигаше и то само в сцените с главната – толкова изкуствен беше, насилствено сякаш беше всичко. Никаква химия. А тя не беше толкоз зле, малко преиграване в някои моменти, но добре общо взето беше… От друга страна най-смешните моменти бяха нейно дело - чупенето на яйцето и беленето на картофи ми докараха неистов кикот, истинско попадение бяха тези сцени.
Впечатлена съм от мълчаливеца с рокерския вид, може би защото много приятно ми напомняше на японеца от “Кафе Принц”.
Много приятна изненада беше да чуя и една от музикалните теми от “Падаш си по мен”, но и изобщо филмът има хубава музика.
Епизодичното осветяване на небосклона от Гонг Ю и партньорката му и от другите камео също дадоха едно рамо на сериалчето.
Благодарна съм за всеки български превод, но при толкова качествени и бързи преводи напоследък станахме придирчиви. Истината е, че липсата на качество прави лошо впечатление, а цинизмите – отблъскват.
Филмът се гледа леко и приятно, струва си човек да му отдели време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дълго двоумене дали да го гледам този сериал(последната част на Flower Boy беше ужасна) най-накрая се реших. Мале толкоз се смях на него, особенно с изцепките на главната :rofl: Любимият ми момент беше

когато главния я накара да се облече като ученичка и той и скъса блузата

:28558:  Е, накрая имаше малко драма(то без нея неможе), но поне беше с мярка. Щеше да ми развали настроението от хубавия сериал.

Инак тази част на Flower Boy ми се нарежда на трето място след първите две. Третата беше просто някаква пародия. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои от двата " Flower Boy Ramyun Shop " или " Flower Boy Next Door "  .Първият не ме впечатли толкова , въпреки че си имаше добрите моменти , но идеята на вториат ми бе по забавна ... особено честа с танцуващата панда :rofl: , а и там главната я гледах за 1 път и честно казано ми изглеждаше най-зряла от всички до сега  . "Агенция Горано " си е определено свежарско  , хубав каста , ролите бяха добре изиграни ... а и идеята не беше никак лоша ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен точно Flower Boy Next Door не ми беше особено интересен. Първите два макар и по драматични за мен бяха по приятни. Но всеки с вкусовете си :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно сериалче - разтоварващо, забавно, с хубави истории.
И похвала за девойката от SNSD, остави ми отлично впечатление. С удоволствие бих я гледала отново.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е , че беше романтична комедийка, но не знам защо някак ме остави тъжна. Може би е от мен. Историите из агенцията много ми харесаха. Разнообразиха сериалчето. 

Това с отвличането ми дойде в повече. Мислех си в началото, че е част от техен план, но като се оказа истинско, малко се разочаровах.

 

Знам с какво се захващам, когато гледам корейски сериал, но 

може ли поне един път сладката героиня да не избере грозния, груб с нея мъж, а добричкия и мил "просто приятел"

. Препоръчвам за разпускане. :emote_kiss3:  :panda-145:  :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...