Jump to content

Love Story in Harvard (2004)


Recommended Posts

Love Story in Harvard
MV5BZWYzMGU5YWQtMmNhZi00YzZjLThjN2QtM2M4MGE0MmJkZTA0XkEyXkFqcGdeQXVyNTAwNzc3ODg@._V1_.jpg

Страна: Южна Корея
Година: 2004
Режисьор: Lee Jang Soo, Lee Jin Suk
Жанр: мелодрама
Времетраене: 16 х 60-70 минути

ТВ канал: SBS

В главните роли:
Kim Rae Won
Kim Tae Hee
Lee Jung Jin
Kim Min

Резюме:
Това е драма за мечтите и любовта на чуждестранните студенти в Харвард.
Двама студенти по право и наследници на богати семейства - Ким Хьон Джу и Хонг Джонг Мин, се влюбват в бедната студентка по медицина И Су Ин. Може ли те да се преборят с различията помежду си и в същото време да преследват мечтите си?

 

Свали с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично се канех да направя тема от 2 месеца..и все не ми оставаше време..., както и да

я догледам драмата :blush:

Аз съм на половината и мога да заявя, че е интересен сериал...с запомнящи се моменти, но и малко

скучновати, защото историята показва контраста между живота в колежа и живота в реалния свят....

но пък "веселото" произношение на английски, химията на главните герои и любовните вълнения

са предимство...

Повече като няой ден я изгледам... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4ти епизод съм и държах да споделя, че до тук почти всяка една сцена е клише, толкова клиширано, че чак ми седи Неклише в сравнение с днешните продукции. Действието е леко мудничко, не намирам някаква особена интрига за момента, дори изобщо няма такава. Леко ме изнервя и това непрестанно натякване, че и корейците са хора и че и те могат да бъдат гении. Да не говорим, че те направо излязоха най-умните сред най-умните в университета, ама Сериал..

И това говорене на английски ... О, БОЖЕ! Честно, толкова ме дразни като заговорят, особено смешните опити на главния..грешния личи му, че доста се е мъчил докато запомни термините от правото. Може би дъщерята на бизнесмена е единствената, която що годе го докарва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...