Jump to content

Temptation of an Angel (2009)


Recommended Posts

Тикълче, това те дразни, онова те дразни, ами не гледай неща които те дразнят. Мен започнаха да ме дразнят латиноамериканските санунки и спрях да ги гледам. Дразнят ме турските сериали и не ги гледам. Намери нещо което ти харесва и гледай него. Този форум е за фенове на азиатски филми, сериали и музика, а не за хейтъри. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо да не може да си казваш какво те дразни в някой сериал. Не виждам и проблем в хейтването. Последните ни три мнения са офтопик. И за да не е мнението ми абсолютен офтопик, ще споделя хубава песен от сериала:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав сериал, ако харесваш интриги, отмъщения, игрички разни... На мен  ми беше прекалено всичко. Главната е страхотна, наистина - красива, умна, последователна и лошо момиче. Всъщност,  дали наистина е лоша или не, е въпрос на гледна точка, аз й симпатизирах. Най-много ми хареса последният епизод. И доктор Нам ми хареса - много истински игра това момче, много емоции показа и беше красив :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитвам се да се сетя дали съм го гледала по-рано, но май не съм..... Стар е, виждам, и сега няма сййд. Колебая се дали да го гледам заради главния втори номер, защото точно него никога не съм го харесвала в другите сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото не е зле да го догледам този сериал, само да помнех докъде бях стигнал... Една от малкото главни роли на Bae Soo Bin.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...