Jump to content

Recommended Posts

Fantasy Couple

spacer.png


Година на излъчване: 2006
Държава: Южна Корея
Жанр: комедия, романтика
Продължителност: 16 серии по 60 минути

Oh Ji Ho като Jang Chul-soo
Han Ye Seul като Anna Jo
Kim Sung Min като Billy Park
Park Han Byul като Oh Yoo-kyung

Нощ, дъжд, страшно е. Красива чуждестранна кола с красиво момиче зад волана. Как да не спреш да помогнеш, и то ако си истински мъж? Какво ще стане, ако, вместо да ти благодари, те удари с лопата и ти вземе последните спечелени с труд пари? Какво ти остава? Правилно, да очакваш и да се надяваш ... на нова среща.
Легло, снежно бяла яхта, прекрасно море. Не лоша работа по ремонт на баните. И вместо да ти платят, те изхвърлят зад борда, заедно с ценните инструменти, които си купил с толкова лишения? Какво ти остава? Заклеваш се, че следващия рунд няма да загубиш.
Болнично легло, слаба светлина, някой плаче. Познат плач. Чакай малко... това е тя! Това е вещицата, собственикът на автомобила и яхтата, садистка и терористка! И, изглежда, има амнезия. Какво следва? Със сигурност отмъщение!
Скъпа, колко отдавна те търся, сега ще те отведа у дома! Как да не помниш? Аз съм мъжът ти и това е нашият дом, тук са нашите любими племенници и кучето, а това е твоята любима кухня. Забравила си? Нищо, нищо, след ден-два ще си спомниш всичко... да не забравиш да почистиш и да изпереш!
Филмът е римейк на американския Overboard с участието на Голди Хоун и Кърт Ръсел.

 

Награди:

2006 MBC Drama Awards - Excellence Award (Han Ye Seul)
2006 MBC Drama Awards - Popularity Award (Han Ye Seul and Oh Ji Ho)
2006 MBC Drama Awards - Best Couple (Han Ye Seul and Oh Ji Ho)
2006 MBC Drama Awards - Best Drama
:essub:


С български субтитри: тук и тук

Онлайн с български субтитри

С руски субтитри
С английски субтитри

OST

Личен коментар: Много свежа комедия. Подходящ за летния сезон. Веселие в селце на брега на морето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не . доживях да видя и тема за това сериалче тук

Определено форума еволюира

Явно не само аз смятам че новите неща доста взеха да се отдалечават от идеаята за "старата" класическа кдрама.

Както и да е , горещо препорачано сериалче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от най -забавните сериали, вече в моята класация-топ 10.

И другата версия съм гледала на този филм "Overboard" с участието на с участието на Голди Хоун и Кърт Ръсел, и не очаквах кой знае какво по-интересно,но определено си заслужаваше.

Грабна ме от самото начало и не заради сюжетната линия, която вече ми е позната, ами от начина, по който беше поднесено съдържанието на самия филма,от красивите, чаровни актьори и от тяхната великолепна актьорска игра.

Забавен сериал, от първата до последната минута на всяка от 16 -те серии .

Има и над какво да се замислиш, пък било, да си направиш и равносметка.

Под секрет, "моинкия" да не разбере, /че както го яд на тия корейски сериали/ ама баткото Oh Ji Ho, е един от най -яките мъже/в буквален и преносен смисъл/. И с тия трапчинки..

Жалко за сардесата Ли, ма тия мъже, артисти и моодели направо подлудяват жените.

А на Han Ye Seul шапката си и свалям или и козиpuвам.Такава игра...

Люси

За плакнене на окото:

http://www.youtube.com/watch?v=5xMScE-bmB8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=_1yTiQcwyTs&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал почна много силно с едно много динамично темпо - изключително приятна комедия, макар и в началото доста наподобяваща опростен варинат на оригинала си. За съжаление след това темпото се забавя и се забива в едно еднообразие, което макар и комично, не е достатъчно, за да задържи стопроцентово вниманието, както го прави самото начало.

 

Смятам, че героите (особено главната героиня) са много добре портретирани от актьорите. Особено Han Ye Seul от маниери до равен, заповеднически тон е безпогрешна. Тъпото е, че другите герои са много плосковати и слабо развити и в последствие се разчита на еднопластова комедия (което е по-скоро проблем на самия сценарии, отколкото на актьорите).

Присъдата ми е, че този сериал става за много приятно губене на времето. Чаровен, непретенциозен и много усмихващ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мисля, за сериала както е споменал потребителя преди мен!

Но най-много ми харесваше тая Анна Джо и как дирижира насам натам, освен дирижирането е и много красива от друга страна :)

И тая котка Принсес също ще ми остане любимо животно сериал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавен и разтоварващ сериал. Не е драма, въпреки че в последните 2 епизода имаше такива моменти. Като цяло ме впечатли колко зряло беше държанието и мисленето на героите, нямаше детинщини и подобни неща, всеки гледаше на ситуацията реално и като цяло осъзнаваше грешките и недостатъците си. Втората част на сериалът не е добре, според мен, да се гледа през големи интервали от време, защото е възможна загуба на интерес, но няма да съжалавате да го изгледате, това е един от "разтоварващите" сериали, които въпреки че не са кой знае колко силни (откъм изразяване на силни чувства и емоции, с изключение на последните 2 епизода), оставят едно приятно чувство след като бъдат изгледани :). Ето и една песен от сериала, която винаги ме развеселява като я чуя :D:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: и аз съм го гледала това сериалче. Много добре можеш да разтовариш, въпреки че лъха отвсякъде на "Overboard". Мацката е жестока. Това ми беше първата среща с Oh Ji Ho :rolleyes: Хаха, ще ви разкрия и последната - в La Belle. През повечето време е съблечен, но не както в "Ловци на роби", а......... и........... и филмът е за над определена възраст. :P
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да попитам докъде сте стигнали с преводчето???

 

за момента сме на трети епизод. Информация: ЕТО ТУК ;)

 

Относно сериалчето: леко, разтоварващо, пълно със забавни моменти. Особено много в началото са препратките към " Зад борда", но без да е досадно и с чудесна доза хумор. Поне на мен лично много ми хареса , е, има си и недостатъци( като онази бившата на Чул Со, която ме влудяваше само с присъствието си и спокойно можеше и без нея; леко забавяне на действието в някои моменти и други такива), но те напълно избледняват пред предимствата. С две думи: задължителен за всеки почитател на корейските романтични комедии :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това "Зад Борда" какво е бре :D, само аз ли не съм го гледал ... Мен пък си ме кефеше "цветарката" (като барби я бяха издокарали с толкоз грим B) ) , даже очаквах да го играе по-подло ... беше си доста добра за отрицателен персонаж, какъвто май трябваше да е ... Обаче онази с психичните отклонения (май Канг Джа беше) просто беше един от най-кумичните персонажи :lol:, особено сцените с Били Парк, как го затъпяваше просто :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това "Зад Борда" какво е бре :D, само аз ли не съм го гледал ...

 

Това си е класика, как може да не си го гледал.......страхотна комедия - филм от 1987 година с Кърт Ръсел и Голди Хоун.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това "Зад Борда" какво е бре :D, само аз ли не съм го гледал ... Мен пък си ме кефеше "цветарката" (като барби я бяха издокарали с толкоз грим B) ) , даже очаквах да го играе по-подло ... беше си доста добра за отрицателен персонаж, какъвто май трябваше да е ... Обаче онази с психичните отклонения (май Канг Джа беше) просто беше един от най-кумичните персонажи :lol:, особено сцените с Били Парк, как го затъпяваше просто :D .

 

Просто ми се стори безлична, при това с главни букви. През цялото време имах чувството, че единствената й работа в този живот е да обикаля наоколо с някаква безжизнена физиономия и усмивка тип " умряла риба", а като въздъхнеше злобно и... :lol: На фона на всички останали, които бяха представени на отлично ниво, девойката изобщо не се вписваше - не като игра, като характер на героинята по-скоро.

И като спомена лудичката - ето това момиче ми напълни душата :D

 

сега се сетих: OST ;)

Редактирано от radost123
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай шпионката Myung Wol погледнах къде другаде е играла Хан Йе Съл и като прочетох сюжета на този сериал, ми се стори много забавен. Радвам се, че очакванията ми се оправдаха и с наслада си изгледах 16-те епизода, без да ми се налага да скучая и превъртам (не случайно адаптацията от американския филм е дело на Сестрите Хонг). За щастие тук и второстепенните герои си бяха на ниво, особено искам да отлича актрисата, която играеше лудото, но много симпатично момиче Канг Джа, страхотен образ създаде. Плешивият чичко с очилата беше другата терца, доста се посмях на физиономиите му :lol:

За главните - евала, защото прочетох, че и на двамата това е първа главна роля в сериал, страхотно се справиха! Особено Хан Йе Съл - бях сигурна, че ще си остане с този студен и безразличен поглед до края, но топлината я озари отвсякъде и показа, че може да изиграе две различни жени :)

И сега най-хубавото за десерт :inlove: , малко да ви зарибя:

 

 

ohjiho41.jpg

 

srfantasycouple04avi000.jpg

 

srfantasycouple12avi000.jpg

 

srfantasycouple12avi000.jpg

 

 

 

И един линк за сваляне от Megaupload - Епизоди + англ.субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готин сериял :D .И на мен няй много ми хареса лудата мацка.Много добра актриса :)

Ето линк и за тези които знаят руски :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда сериалчето е добре направено поне от това което видях от първите два епизода. Много обичам сюжети за възмездие на социално слабите към така нареченото висше общество. :D Само че нещо ми се закучи тегленето торентите дето намерих имаха много малко сийд и сите бяха с външен пиъринг... добре че пак сте сложили линкове към megaupload, благодаря за което! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадващо добър сериал! Свалих си го от руския сайт, отне около два часа със скоковете във връзката. Много добър подбор на актьори, добро темпо на действието, доста запомнящи се моменти. Отлично прекарано време. Гледайте, няма да съжалявате!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече го изгледах напълно и наистина си заслужаваше! По едно време наистина взеха леко да разтягат локуми ама пак ми беше интересно да го гледам. Образите бяха доста колоритни и се забавлявах доста на комичните моменти. Особено на тая лудичката и очилатият чичка те бяха най-големите фоги.

 

Краят не ме изненада така си и мислех че ще пръсне снежец все пак толкова го дъфкаха това че не можело да завали на това място, но все пак се получи добре на фона на всичко. Стана ми смешно, че всичко оправи котката, а онова куче беше нещо съмнително мачката до него то си маха с опашка и даже заспа. Може да са го упоили да седи мирно или корейските кучета не мразят котки. :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весело и комично сериалче! :es: Гледа се на един дъх. : :)

Забавлявах се през цялото време,особено в първите епизоди.

Ох,главният много ми хареса,можеби един от най-красивите корейски актьори. :wub: То и главната е хубавичка,но аз съм жена и мъжете ми правят повече впечатление. :D

А като екранна двойка са си паснали супер :yes:

Гледайте няма да съжалявате!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен филм.Много красива жена и много красив мъж,невероятна комбинация.Рядко ми допада толкова много двойка.Впечатлена съм от играта на мацката.Все пак тя като главен герой се справя изключително убедително.Какъв характер само,но за всичко все пак си има обяснение.Разбира се от моите си наблюдения си правя изводи.

Наистина и аз в началото доста го сравнявах с "Зад борда",но само в началото,после сюжета се разви малко по различно.

Нямам търпение за последните епизоди.Дали вече са преведени и кога ще се качат и те.

 

Много големи благодарности на екипа за субтитрите,страхотна работа :thanks:

 

Филма си заслужава гледането. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна комедия! Чаках месеци и се надявах някой да си го хареса за превод и все едно ме чуха! Много благодаря за субтитрите, заслужаваше си чакането!

Натоварих филма с големи очаквания, то така става като чакаш дълго нещо, а пък и оригинала още ми е сред най-любимите. За жалост към средата отчетох една мудност, но се изтърпява. Динамиката на "Зад борда" тук липсва, освен в началото, но едното е филм, а другото - сериал, все пак. Но пък актьорите бяха много забавни. Oh Ji Ho, той си е една мечта човека, сладур отвсякъде и с тия трапчинки... Ама що така играе все в екшъни, бе! Че на него дори и рибешките целувки му се получават страхотно! Han Ye Seu не ми е идеал за красота, но винаги отчитам, че е много добра актриса. Беше си за бой героинята й в началото, такова зло женище има ли някъде! Ама и беше много сладка с тоя заповеднически тон на фона на опърпаните й дрешки /за дрешките направо тоя ги минава всички изгледани от мен филми досега, не съм виждала по-ужасен гардероб!/ "Само виж колко е ... !" вече ми е култова фраза.

Филмът е с чудесна музика!

Хубав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...