Jump to content

Recommended Posts

Този сериал ми беше един от първите корейски, които изгледах. Спомням си, че бях много запленена от него! Тогава все още нямах толкова изгледани сериали зад гърба си и този сериал допринесе за жаждата ми за още и още. Историята е интересна, забавна и лесно смилаема. Актьорите се справиха добре с ролите си и успяха да изградят образите на героите си много добре. Главната е голяма фурия, а главния е по сдържан и не толкова емоционален, като нея но както са казали хората- противоположностите се привличати тук това важи с пълна сила! Сериала си струва отделеното време! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха! От няколко дни гледам този сериал, защото няколко човека видях да го хвалят в личните си класации. Гледам го при ловтозната Мария, защото при ivkaus5 е малко повече щракане, а колекцията от първото мнение е зачезнала някъде. Най-вероятно става въпрос за премахнат канал.

 

И така до преди малко, където установявам, че десетата серия на Мария е порязана. Тръгвам да търся Ивака и попадам на една мома Аурелия, която очевидно бая отдавна е в жбоха, но изглежда отскоро качва активно неща. Тя преди два дни е качила целия сериал, вероятно часове, а може би минути, след като съм започнал да го гледам. При първото ми търсене, тя не излезе.

 

п.п. Изглежда отскоро има китайски сериал със същото име, но не е този обещан като китайска версия, който май още не е излязал. И от него изгледах една серия, изглежда много обещаващ. Но наистина не искам да започвам с китайско, защото и с корейското не мога да се справя да наваксам.

Редактирано от k-drama-monk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...