Jump to content

Flower Boy Next Door (2013)


Recommended Posts

spacer.png


Flower Boy Next Door / 이웃집 꽃미남
Страна: Южна Корея
Известен още като:
My Neighbor Flower Boy / The Pretty Boy Next Door
Жанр: Романтика, Комедия
Епизоди: 16
Канал: tvN
Излъчване: от 7 януари 2013 до 26 февруари 2013


Каст:
Park Shin Hye като Go Dok Mi
Yoon Shi Yoon като
Enrique Geum
Kim Ji Hoon като Oh Jin Rok
Kim Yoon Hye като първата любов на Enrique
Mizuta Kouki

Kim Seul Gi

Park Se Young - гост

Резюме:
Романична комедия за Го Док Ми - затворено момиче, хванато от Енрике Гъм да шпионира съседа си. Енрике е добре изглеждащ креативен директор, който не може да се насити на футбола. Ще го гледаме като двойка с Го Док Ми, която на своя страна е градската Рапунцел - никога не излиза навън, но все пак има своя чар и успява да завърти главата на мъжете.

 

С български субтитри: :click:  :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:
С английски субтитри + OST: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Онзи ден гледах предстоящите сериали по tvN и изскочи този. Надявам се пак на нещо по-различно от корейския стандарт. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам го с нетърпение! Park Shin Hye ми е любимка, макар в целувките да е повече от скована, дано има подобрение :lol: Предпочитам да я гледам с Йонг Хуа обаче! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oчаквам го с нетърпение! Крайно време е да погледаме чаровния Юн Ши Юн в нова драма. Справя се блестящо с всякакви роли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам го с нетърпение! Park Shin Hye ми е любимка, макар в целувките да е повече от скована, дано има подобрение :lol: Предпочитам да я гледам с Йонг Хуа обаче! :wub:

 

 

Скована? Направо си е издялана от дърво :) Но пък е адски чаровна. Искрено се надявам да е с дълга коса, защото с къса...

 

Хм, явно пак ще се цъкли :i love this:

 

user_3876_user_3876_1354686243t1fbnd2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм честна, на мен въобще не ми е симпатична и не мога да си обясня защо. Не отричам, че е красива или таланлива, но просто не мога и не мога да я харесам laugh.gif

Yoon Shi Yoon обаче е в списъка ми с любимци и нямам търпение отново да го видя на екран. Като знам какви бяха целувките в Me Too Flower с него, за Коледа ще си пожелая и тук да са такива rolleyes.gif

tumblr_mekb4ojbAe1qi8xsso1_500.jpg

 

tumblr_mekb4ojbAe1qi8xsso2_500.jpg

 

И това на първата снимка сигурно се води за целувка laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само заради Yoon Shi Yoon ще хвърля око на сериалчето. Park Shin Hye в действителност не е лоша, но аз така и немога да я харесам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещo не съм голям фен на Шин Хье ама заради тази гама от мъже ще очаквам сериалчето с интерес

 

tumblr_mejncieLA41qk32jxo9_1280.jpg

 

tumblr_mejncieLA41qk32jxo8_500.jpg

tumblr_mejncieLA41qk32jxo6_1280.jpgtumblr_mejncieLA41qk32jxo7_1280.jpg

 

 

tumblr_mesz1oUbqw1qk32jxo1_1280.jpg

 

 

tumblr_mesz1oUbqw1qk32jxo2_1280.jpg

с Kim Jung San

tumblr_menmtgwPtv1qk32jxo1_500.jpg

tumblr_mejo0dZebw1qk32jxo1_500.jpgtumblr_mejo0dZebw1qk32jxo2_500.jpgtumblr_mejo0dZebw1qk32jxo3_500.jpg

tumblr_mejo0dZebw1qk32jxo4_1280.jpgtumblr_mejo0dZebw1qk32jxo5_1280.jpg

tumblr_mejncieLA41qk32jxo1_r1_1280.jpgtumblr_mejncieLA41qk32jxo3_1280.jpg

 

 

Още Коледни снимки

 

 

tumblr_meus15YqWT1qk32jxo1_500.jpg

 

tumblr_meur9gsph71qk32jxo2_1280.jpgtumblr_meur9gsph71qk32jxo6_r1_1280.jpg

tumblr_meur9gsph71qk32jxo9_r1_1280.jpgtumblr_meur9gsph71qk32jxo10_r1_1280.jpg

 

 

Участват в предаването “Taxi” in Hong Kong

tumblr_menetxqsoL1qk32jxo5_1280.jpg

 

tumblr_meai09UupR1qk32jxo1_1280.jpgtumblr_meai09UupR1qk32jxo2_1280.jpg

tumblr_menetxqsoL1qk32jxo1_400.jpgtumblr_menetxqsoL1qk32jxo2_400.jpgtumblr_menetxqsoL1qk32jxo3_400.jpgtumblr_menetxqsoL1qk32jxo4_400.jpg

 

 

Също така двамата бяха и на МаМа наградите провели се в края на миналия месец

И вече по форумите ги обявяват за двойка след тези авчета от видим разговор :click:

tumblr_mebp93LnZk1qk32jxo4_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато есента разбрах за този нов сериал, и че Юн Ши Юн ще е в главна роля, си казах, че веднага се връщам да гледам нещо корейско. Голям ентусиазъм ме обзе, докато не разбрах коя ще е в ролята на Тя. Няма да мога я издържа, нито преиграването й, нито номерата й пред камерата (изтръпвам от огромна част от женските образи в корейските сериали), но ще прегледам първите един-два епизода, защото разбрах, че един от моите любимци от агенция Amuse - японецът Коки Мизута ще участва също в сериала. Коки ще е в ролята на един от приятелите на героя на Юн Ши Юн - японец с фамилия Уатанабе.

Гледайки трейлъра с тези анимации, които се разхождат на екран, розовите истории, не ми дават никакви надежди. Дори ме отблъскват.

 

Юн Ши Юн го очаквам в китайския сериал Happy Noodle. Той, брашно, тигани... Радост за окото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, излиза, че тук повечето от вас не харесват Park Shin Hye. Аз пък точно заради нея го чакам с нетърпение. Харесвам и муцунките й, и кокоренето й... единствено не ми харесва, че глътва бастуна като рече някой да я целуне :lol: Ще кажеш, че от манастир излиза наистина. Много я е страх от антифенове, имаше една реклама с Kim Hyun Joong, в която той се доближава да я целуне, тя пак стои като дърво и коментара на Hyun Joong беше, че я било страх, че ще си спечели милион антифенове заради тая целувка, а пък той и казал, че няма чак толкова много фенове, скромен го раздаде :D

Аз пък хич не харесвам тоя младеж Yoon Shi Yoon, поне от снимките ми е антипатичен, иначе не съм го гледала никъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че не харесвам Park Shin Hye, напротив - много красива е, но просто не ми допада като актриса. В Heartstrings горе/долу добре се справи, но в You're Beautiful не ми хареса изобщо. И все пак, това е лично мнение, не може всички да мислим еднакво rolleyes.gif

 

Още малко коледни снимки laugh.gif

20121211_flowerboynextdoor.jpg

 

 

И от четенето на сценария (мисля, че са стари)

Neighbor1.jpg

Flower-Boy-Next-Door-script-reading.jpg

 

 

Момичето със синята блуза не участваше ли с Шин Хье в Heartstrings? Или пак се припознах? laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацката, че си е дърво, дърво си е, обаче...

Младежът има искра, сериалът ще се излъчва по кабеларката, може да пламне някой огън. ;)

А тази със синята блузка не е ли лошата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, Шин Хье пак попадна на мъжки харем. Няма май друга такава късметлийка сред актрисите :). Иначе аз никакви чувства не питая към нея - нито ме дразни, нито ми харесва. Като актриса не е нещо особено, но не бих оставила сериал заради това. То, ако гледах актьорското майсторство, да зарежа едно 50% от драмите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичето със синята блуза не участваше ли с Шин Хье в Heartstrings? Или пак се припознах? laugh.gif

 

Мисля, че не е тя, онази беше супер кльощавичка и косицата й беше доста тънка, че ушите и се виждаха през нея като на елф. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал го очаквам от доста време. Yoon Shi Yoon & Kim Ji Hoon са ми едни от любимите актьори и мисля, че ще се справят отлично. Нямам търпение да започне излъчването...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацката, че си е дърво, дърво си е, обаче...

Младежът има искра, сериалът ще се излъчва по кабеларката, може да пламне някой огън. ;)

А тази със синята блузка не е ли лошата?

 

Тази беше кльощавото детенце от "Струните", което се бореше за главната роля. Явно ще снимат заедно - отново :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави от Go Kyung Pyo

Kim Ji-hoon (Park Shin-hye & Yoon Shi-yoon които играят около него) [
Park Shin-hye ( и преминващия Kim Ji-hoon )


И два много сладки тийзъра на Park Shin-hye и Yoon Shi-yoon

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...