Jump to content

Recommended Posts

Драмата беше..мм как да кажа..лека. Не мога да отрека обаче, че ми хареса :) Както по-горе в постовете споменаха-наистина играта на Hyun Joong в Boys before flowers беше по-добра. Преди много го харесвах, ама сега само ми минава през очите. А главната..не ме грабна като цяло. Те корейските сценаристи в повечето случаи момичетата ги изкарват едни такива по-..глупави :D Ама няма как.. Бих повторила с гледането, но по-нататък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предупреждавам, че първия епизод не е кой знае какво. Пък особено началото ;х нямам думи аз по почнах и първите 5 мин го спрях сестра ми много ме молеше да го гледаме заради Кими и пак го пуснах и изобщо не съжалявам забавно разтоварващо сериалче. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е....това е векико сериалче ..поне за мен.Мама каза:

-Ами...това е сериалче е направено за такива като теб на по 13-15 години.

На мен страшно много ми хареса,не спах около 24 часа.Не, наистина изгледах го за едно денонощие.Като се почна с 1 серия неможах да спра.Много зарибяващо.Зарибих и приятелките си и те не спаха:D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина не мога да опиша колко много очаквания имах за този сериал и как се съсипаха ... Главната героиня е толкова досадна и наивна , че просто няма граница .-. Азък само че са сложили такъв сладур за неин "обект на желания" или по-ското жертва , която да тероризира....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал просто е за лица под 16 години. :D Не може да покажат кой знае какви чувства и да се отпускат, защото ще стане твърде пошло. Главните герои са сладури по свое му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блудкава работа, но лека за гледане. В общи линии 13 епизода главният герой се прави на недостъпен, а мацката го следва като куче на каишка. Последнтие 2-3 серии намират за всеки половинка. Сладникав финал... И да не го гледате нищо съществено няма да пропуснете, понеже историята може да се предаде за час филмово време. Но както споменах в началото е лек за гледане и остава приятно усещане. На девойките сигурно ще им допадне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах това сериалче доста одавна. Хареса ми, като цяло. Не предразполага за много драми, а разлика в сюжетите от другите версии почти няма. Единствено тайландската е доста различна. Главният герой ми хареса много и поведението и образът му,а главната героиня са я направили прекалено глупава без собствено мнение. Сериалът си струва само заради историята но не и заради екранизацията, която единствено разваля главната героиня. Вярно,  много добродушна ама може ли толкова глупава. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е сладък :))  като изключим последните три епизода, които бяха по скоро пълнеж, сериалчето ми хареса доста. Главната беше много сладка и тази роля е точно за нея, а Hyun Joong не блести с артистични умения, но компенсира с визия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за превода.

Много сладко сериалче.Гледах преди време и тайландския вариант и двата много ми допадат.

От време на време малко ме дразнише О Хани, че я правят толкова глупава,но имаше и забавни моменти.Сънг Джо колкото арогантен,толкова и добър.Все потиква О Хани да се справи с всичко.Абе големи сладури.

Който иска да се разсее и посмее да гледа филмчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линк към "Всичко започна с целувка"

 

Отначало Ариел Лин ми се стори много грозна, но сега съм и голям фен. Изключителна актриса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.09.2010 г. at 13:45, Insomnia написа:

аз отказвам да приема,че първи епизод е имал 3,5 % рейтинг...при цялата еуфория,очаквания,шум и блясък и накрая нищо....това е невероятно нисък рейтинг...направо е излагация и половина....

само трипъл еските са към 300 000 и като сложим още толкова,които са гледали също...абсурд толкова малко проценти...

И накрая искат да ми кажат,че ‘Bread, Love and Dreams’ е отнесъл 44% ,а ‘My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox 12% .... мне .

 

Каква била причината,поради която имал толкова нисък рейтинг?

-прекалено много измишльотини и фантазии,които нямали нищо общо с оригинала

-Ким Хьон Джунг бил тъжен...

-Ким Хьон Джунг говорел,все едно чете от книга...

-Ким Хьон Джунг не можел да се отърве от миличкия образ на принц,който представи в БОФ...

и тем подобни...

 

А малкото идиотче,което си няма и на идея какъв трябва да е образът и,отнесе прекрасни коментари.

Много сбъркана история и изключително разкочароващо начало....

 

НО не и според мен :) ...

Относно серията :

Наистина и факт,че попрекалиха много с фантазиите на девойката..Алиса в страната на чудесата,която се плези на кон...балерина,която се претрепва и рокерка....

Второ...дебелата и приятелка докарваше 1 към 1 оригиналният образ на девойката от мангата...А тази се депреисира и колкото и тъпо и идиотски да изглеждаше,пак липсваше много...

Ким Хьон Джунг трябва да играе отекчен,заспал,прозяващ се непрекъснато,скучаещ гении,който само си губи времето с училището,тъй като знае всичко...ЕСТЕСТВЕНО,че думите му ще звучат все едно просто чете вестник..в тях няма никаква емоция и чувства...

второ искам да кажа,че погледите и физиономиите,които показа бяха повече от похвални и уникални.....

гледаше я по милион начина,по които само Наоки Ирие го правеше - с очудване,с присмех,с апатия,високомерно,съжалително,подигравателно,злобно и така нататък....аз лично си умрях,виждайки го да се вживява и изиграва образа толкова добре...

 

След това искам да кажа,че Ким Хьон Джунг е красив принц,със разкошно лице...и във тиня да го овъргалят това прелестно,бляскаво излъчване няма да се махне...така,че имайки това предвид,колкото и злобен персонаж да играе,няма да се промени нищо...

 

Много други неща в серията бяха променени...начина,по който къщата си замина например беше повече от нелеп....

Иначе момчето,което е влюбено в Ха Ни се справи страхотно също...аз се смях много с него ...

Бащата на Ха Ни беше докаран,точно като образа в мангата...много симпатична игра показа и той....

 

Майката на Сънг Джо ми е интересно как ще се справи,понеже тя е доста ключов герой и виновник за любовта,която ще се зароди между двамата главни герои ....

 

И накрая...с нетърпение очаквам другите епизоди,за да се развият нещата...липсваше ми много Хьон Джунг в първи епизод и се радвам,че вече ще го виждам повече <33

Краят на първи епизод беше страшно сладък и красив...чакаме втора серия :))

Напълно изчерпателно мнение с което съм съгласна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...