Jump to content

Recommended Posts

Последния филм който гледах. Грабна ме от всякъде. Актьорите са страшно добри, а образите добре подбрани. На моменти Ким Сам Сунг толкова ме дразнеше с този нейн характер, че се вживявах до една огромна степен - как може да се кара на такъв хубавец, а и не само - той винаги мислеше за нея. Просто филма заслужава да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес приключих с нея. Отначало се отнасях с недоверие към положителните коментари, но сега разбирам и коментарите, и всичките награди. Почнах я, само заради Хьон Бин, но си беше суперска! Главната беше много сладка (макар и дебелобузеста). Много забавен сериал, макар че имаше и нотка на драма на моменти. А на моменти коремът ми започваше да къркори, при вида на сладкишите...

Между другото на мен също ми хареса това, че нямаше отмъстителни, психясали бивши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И този сериал доста постоя на компютъра докато го започна.Но като го започнах нямаше спиране. Kim Sun Ah ми направи много голямо впечатление,игра много добре,но и Бини не и отстъпваше. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от най- балансираните и забавни корейски сериали. Ким сун а е колоритна и запомняща се като образ, сюжетът- умерен на излишни драматизми, и изобщо- сладък, но в никакъв случай сладникав. От добрите, стари, качествени, корейски задължителности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо. Искам от сърце да благодаря на хората, които качват сериалите.

На хората, които ги превеждат. На тези, които правят възможно да им се радваме и ние. :D

Току що приключих с " Coffee Prince" и още ме тресат емоции.

Много искам да гледам и този сериал . Въпросът ми е : Само това ли е линка за теглене. Нещо не ми става както трябва., а много ще ме е яд да го пропусна. Отскоро съм фен и наваксвам :-))

 

Поправям се. Изтеглих нормално първи епизод.. Въпросът ми отпада, но не и искрените благодарности:-)))

 

Ух , че късно стана... настина нищо не стана с тегленето- Първи епизод се изтегли, даде го като завършено тегленето. , цяла спретната иконка. Изтеглих си и субтитрите и си го пуснах... Оказа се само 7 мин. Нещо като simple

Как да го обесня , не се тегли с " ФлашГет" или мТорент / това , което аз имам/ , а направо пита за "сейф" и местенце. / записва го като " temp" файла и после - Нъцки.

Опитах втори епизод... нищо. Утре си рестартирам компа и модема и цялата пасмина.. и опитвам наново.

Аз ли нещо недоглеждам... :blink:

Дотук и двата сериала, които изгледах бяха в " Замунда" и освен да следя сийда, друг проблем нямаше.

Извинете , че ви натоварих да четете мрънкане, но наистина искам да го гледам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес го приключих :) много забавно сериалче... на моменти малко дразнеше с това повторение "колко е дебела" главната героиня (която ако питате мен си беше съвсем нормална , просто има много обло лице... пък и като печеш такива вкусно изглеждащи торти си е грехота да не си хапваш :lol: ) иначе е забавна , разтоварваща и като съвет към хората , които обичат сладкото - аз си дуржах по нещо сладинко до мен докато го гледах ,защото неминуемо ти се приисква да си хапнеш нещичко :D :D :D ако ви се гледа нещо , което няма да ви натовари , сериала е за препоръчване....

... чак ми се прииска и аз да имам розово прасенце...идеално е да си изкараш яда на някой без да нанасяш допулнителен демидж :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма го гледах преди месеци но още щом го срещна някъде се усмихвам като глупаче...

много интересен,завладяваш и смислен филм писна ми само да гледам анорексични азиатки който се правят на префинени манекенки който са или пепеляшки или кучки който никога неполочават дори целувка накрая. Ким Сам Сун си е наше момиче истинска жена не е перфектна не се облича с дизайнерски дрешки несе трови с макиаж не се натрапва като образ а просто минава зад теб и те завладява.Главната актриса е една от любимите ми изключетелно добра, тази жена може да изиграе всичко, а Бинито той си е сладък прави впечатление но звездата е Сам Сун.

Много благодаря на хората който въпреки всичко успяват са правят преводите факт едно голямо БЛАГОДАРЯ!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова много хубави отзиви за сериала, реших, че и аз ще го гледам. Да видя кое му е толкова хубавото. И разбрах - Хьон Бин. :) На друго не отдавам този интерес към сериала. На мен лично ми беше леко скучен, малко постен и не съвсем логичен. Но това, че не е много логичен, всъщност ми хареса до някъде. Както някой беше споменал, това разминаване с клишето беше добре, и не е недостатък на сериала, въпреки, че първоначално го сметнах за такъв. Ама какво да се прави, като мозъка ми е вече промит от клиширани фрази и действия, на които съм се нагледала в сериалите. Ким Сун А беше толкова Не-красива, Не-привлекателна и НЕ-угледна мома, че чак ми стана симпатична в процеса на търсенето на нещо хубаво в нея :) По принцип жената е много чаровна, има убийствени фотосесии, ама в тоз сериал на нищо не блъска. Хьон Бин го гледам за първи път, дет се вика - направих му сефтето :) Не смятам, че е красив, но пък е много чаровен с тази негова усмивка и трапчинката :) Иначе в сериала направо го съжалих, кой от където го докопа само го налага, завалията той. Бая бой изяде за 16 епизода и то предимно....от жени. Тц тц тц, съжалих го. Майката на Сам Сун беше страшна сладурана, направо се накефих максимално. Егати войнствената лелка. Ама, да си призная, на мястото на Сам Сун, да съм на 30 и майка да ме налага с пордъчни средства....хм....няма как да стане.

Сега искам да споделя това, което най ме впечатли - образа на Секретарата Юн. Хахах няма такава жена просто. Такова дърво и в гората неможеш намери. Абсолютно отегчена от всичко, без какпа емоция, летаргична и незаинтересована жена. Направо ме уби. Имах чувството, че всеки следваш момент, в който я покажат ще е заспала от скука. Направо ме грабна, голяма сладурана. А главния готвач - леле, още по-голям образ :) Тия двамцата, и майката на Сам Сун ме радваха всеки път като са в кадър :) А колкото до забавното на сериала, ами да, беше забавен донякъде, но чак пък смешен - не мисля. Единствената сцена на която усетих, че не се сдържам и че ще се разсмея беше

 

когато Сам Шик беше с караокето с майката и сестрата на Сам Сун. Нема такива образи. И тея танци на Сам Сун - леле леле, мислех, че съм виждали всякакви танцувални неумения, но признавам че тя ме разби със стила си на пиян робот, след антидепресанти. Лудница.

 

Много ми хареса стайлинга на Хьон Бин. Много го обличаха в розово, но му отиваше, определено.

 

P.S. А едно друго нещо ми се върти в главата и мислех да не го казва, ама като съм почнала....

абе тия хора как не му сменяха ризките по-често бре, тц тц . Момчето се поти ли поти, тея ризи му залепват по гърба, ама кой да види. В началото не ми направи впечатление, но към края все повече и повече ми се набиваше в очите. Незнам момчето проблеми ли имаше с потенето, много снимки ли са правили, нямали са резервни ризи ли, ама то тва на нищо не приличаше вече. Като нищо ще се е простудило момчето, с тея мокри ризи...тц тц язък.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък много харесах главната героиня. Като си го хареса не си го пускаше! Най-сетне поне една драма, в която героинята поне малко да помисли за себе си. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както вече казах не ми хареса главната героиня, но и драмата като цяло не я биваше, имаше доста скучни моменти, но се изтърпяват.Добре, че поне Сам Шик спасява положението в тая драма, той беше перфектен от всякъде, че и по интересен. На мен любимци ми бяха сестрата на Ким Сам Сун и гл. готвач, много се забавлявах с тях.А майката каква фурия беше.

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво сериалче,хареса ми !!! Бини беше невероятен , главната актриса също много добре си изигра ролята голяма симпатяга беше ... :) Имаше доста смешни моменти-така съм се смяла ... :D Бини и главната актриса просто бяха ,като слънчица - много хубава любовна история :wub: А за Daniel Henney какво да кажа готин както винаги във всичките сериали , в които съм го гледала !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

''Kim Sam Soon'' - това си е 100% смях и забавление въплатени в 16 епизода!

Изобщо не очаквах да е толкова яка комедия. Всичко започна с тази песен и клипчето към нея,

 

като тук са само част от забавните моменти между Ким Сам Сун и Сам Шик (любимата ми трапчинка :kissx: ). След това дръпнах и сериала - последва тридневен маратон и смях до сълзи, нямаше скучен епизод. Не смятам да се впускам в подробности, а просто ще кажа: горещо ви препоръчвам ''Kim Sam Soon'' като една от най - добрите рецепти против депресия и кофти настроение. :yes:

Изказвам големи благодарности към екипа участвал в превода и редакцията на сериала! :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то това е СериалЪТ! Като се залепих пред лаптопа и за два дена го опатках, не съм яла даже! Ама като гледах лакомията на нашата Сам Сун притичвах до хладилника. Kim Sun Ah ми стана идол! Просто няма такава актриса! Hyun Bin колко младичък беше, страшен сладур и много добре се справи с ролята! :wub:

Големи емоции докато гледах. Дали ще е заради Сам Сун-а( впрочем голяма прилика си намирам с нея- начина, по който се държи), която успя да ме залиса от смях, да ме разреве и да ми даде поука с действията си, дали ще е със "хахавото" й семейство, или пък Daniel Henney , при чийто появяване си примирах от кеф.

С една дума СТРАХОТЕН сериал, без нито една забележка към него!

А имената " Сам Сун" и " Сам Шик" толкоооова да ме радваха!

А тази песен, която daniela1504 е пуснала, е страшно забавна и много ми харесва( мисля че съм я слушала й на английски, но не мога да се сетя.... идеи?)

Та на който му се гледа стопроцентов корейски сериал, препоръчвам го този, няма да съжалявате!

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...