Jump to content

Recommended Posts

Това което търси ivanjelina го издирваха преди две години и го откриха. Само трябваше да се върнете 1-2 страници назад.

 

 

 

А тази е песента, може би най-хубавата от сериала, която я няма никъде. Но тук мисля не е цялата.

 

     
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много, spark. Аз се върнах назад в страниците и видях линковете, но никой от тях не се отваряше при мен. Благодаря за новите линкове.



spark, прав си, втората песен наистина е невероятна. Тук намерих едно много хубаво клипче с цялата песен и снимки от филма

 

Но и селекцията от западни песни в сериала е страхотна. Ето тук, поздрав за всички фенове на този разбиващ сериал

 

И, вече официално, човек убивам за този special ost! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелелеле толкова ме е яд че не го гледах по-рано,всичко беше на ниво,просто това е моят нов номер 1,теглете хора,ще съжалявате само че не сте го направили до сега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста дълго време,следя форума, и всичко инетесно в него..Чета мненията ви,радвам се на коментарите,драмичките и всичко останало,което публикувате и коментирате.Точно тази драма,обаче е причината да се регистрирам тук,ще ми бъде много приятно да общувам с хора ,с които споделяме общи интереси.И да се върна на Swallow the Sun..гледала съм и продължавам да гледам много корейски драми,имам много любими ,но тази тук..толкова много емоций събуди в мен,че надали отново ще попадна на такава.Който не го е гледал може много..много да съжелява и да поправи бързо бъро грешката си..МАГИЯ..това е тази драма за мен,и ако тръгна да коментирам всичко,което ме е завладяло в нея няма да ми стигне цял ден...Даже понякога съжелявам,че съм я гледала,защото искам отново да изпитам същите чувства и емоций,както тогава,когато я гледах за пръв път!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taylala, напълно съм съгласна с теб. Изгледах доста сериали оттогава,но този ми остава несравним като емоция.

Diant, много благодаря за линка. И аз много търсих тази песен, много се радвам, че най - сетне я намерих. :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал! Имаше си от всичко наистина- и екшън, и любов и драма... и същевременно нищо излишно нямаше.

Музиката е направо вълшебна, а Ji Sung тук показа много силно мъжко излъчване, въпреки миловидното си лице и усмивка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен сериал. Лично аз не съм впечатлена от сюжета , но пък много ми хареса заглавието "Да погълнеш слънцето", толкова е метафорично и изразително.

Сцените с Лас Вегас, Африка, корейци насилващи се да говорят английски ми бяха малко смешни, но се преглъща :)

Хареса ми основната песничка, изключително трогателна.

 

Винаги ми е била странна темата за отмъщението. Защо да се пропилява толкова много време и енергия в планиране на това да причиниш болка на някого? Според мен най-доброто изцеление е прошката.

Но като цяло най-впечатляващ, поне за мен беше краят на историята, как се обърнаха нещата,а :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен сериал, струва си безсънните нощи. А ОСТ - а е просто вълшебен. Каквото и да напиша ще е малко, PURE GOLD! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...