Jump to content

Recommended Posts

Хаха, каква изненада имаше накрая на шеста серия! При други сериали за такъв обрат се говори само на майтап във форумите, но тук май ще излезе наистина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина, неочакван обрат на

резбата

:28558: ...... исках да кажа на развитието на сюжета. Най-хубавото е, че не знам какво ще се случи по-нататък и ми е интересно. Към това добавям и приятните сценарни и режисьорски решения и се получава свеж сериал със сериозни теми, но поднесени с лекота и закачка.

Прочее, да живей tvN! :up:



 

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да гледам седма серия и ме загложди едно такова гадно съмнение, че

ще развалят обратната магия. Тъкмо предстои да покажат какво се е еслучило преди шест години и се боя да не излезе, че е станало нещо със сестрата, а адвокатът го е мислил за Хогу. Стискайте палци!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да гледам седма серия и ме загложди едно такова гадно съмнение, че

ще развалят обратната магия. Тъкмо предстои да покажат какво се е еслучило преди шест години и се боя да не излезе, че е станало нещо със сестрата, а адвокатът го е мислил за Хогу. Стискайте палци!

 

 

Е, то е ясно, че е тя. Беше ясно още от 6-та серия. Все пак са корейци и прекален обрат не е на хубаво :).

 

Въпреки че щеше да е добре да са по-честни, 'щото все пак Хо Гу му подари детелинката (в неговите представи), а и в представите си беше целунал Хо Гу, тъй че някак по-искрено щеше да си е да е гей или бисексуален. За съжаление ми е пределно ясно, че няма да се тръгне по тоя път и след дълги лъкатушения "злият" и сестрата ще зацепят, че са били влюбени едни в други.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера изгледах от 3 до 6-та. Много съм доволна от сериалчето. Нещата и проблемите,

които никак не са нови, но не са за пренебрегвани, бяха поднесени по много интересен начин-размили, страси, представи, бе... страхото поднесено проблематичо съдържание.

 

 

Допадна ми сравнението на раждането с борбата за златния медал, допадна ми играта на Хо Гу и на адвокатина, голям образ тоя. Човечеца влюбен в себе си. И как се общува и с какво се занимават на семейните хранения,

отношението на младите хора към секса, много, изключително много проблеми, поднесени, а някои разрешени по много оригинален начин, просто държи вниманието на максимум.

За плувкинята, не мога да кажа, че в този сериал плува в свои води, виж в Братята, там за мен игра страхотно, въпреки, че и тук имаше страхотни попадения.

Отношенията в семейството на Хо Гу, разбирането помежду им, много ми допадна, А Хо Гу и играта на актьора страхотна, памук, душичка, само как реваха, заедно с бебешока, като го хвана за пръста, мисля, че този пръст ще бъде държан докрай... много мила картинка... Много наситен сериал с проблеми, чувства и емоции, дъх не можеш да си поемеш, като самото наше ежедневие...

Очаквам, какви ще ги забърка сестрата близначка- пълна противоположност на братчето си, нали е с няколко минути по-голяма от него/или обратно беше/то че май има обратни,има, ама. И си мисля, че тримцата може да обрауват тройка плувкинята, душичката и Нарциса.. т. е. да заплуват тборно в един и същи коридор... щафетно плуване, предай нататък...

 

. :28558:  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ме светнете, бебето от кого е? Ху Го или адвоката е баща на детето? Гледах сериите, но без субтитри и ще ги подхващам, но да станат поне 10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Сиера, но защо съм останала с грешно впечатление, че е от Ху Го.

 

Нямам представа :). Тя даже отиде в офиса на адвоката в началото да му каже за детето, но него го нямаше. Иначе Хo Гу просто е много любвеобилен.

 

 

Мале, на сестричката, като гледам, това ще й е последната драма. А ми е симпатична. Появила се е яко напушена на някаква конференция и успя да срази всичките си колеги без Съллонг (спекулацията за напушването е моя, но мисля, че е доста очевидно... :)).

 

тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелестен сериал от първата до последната серия. Имаше един епизод с повечко рев за разнообразие. Добре балансиран откъм емоции, постоянно поддържа едно приятно завеяно настроение. Без локуми, дъвки, ластици и др. подобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що го приключих и аз. Срамота е, че толкова добра продукция няма превод!

+ динамичен сюжет с много развитие и действие - рядко явление за кор. сериал

+ много добър кастинг - почти няма слабо място, от главните до поддържащите

+ приятен саундтрак и добро звуково оформление пасващо на цялостната атмосфера

+ купища забавни моменти, на които съм се смял с глас

- като продукция на тВН си има типичните "черти" на кабеларката - "скандална" изходна позиция и персонажи: бременна без брак, "гей" със завидно обществено положение и един наивник, който е като изваден от приказка на братя Грим - мен лично не ми вгорчи удоволствието много, но имаше моменти, които определено ми занижиха мнението за сериала като цялостна представа

- твърде кратка и като цяло слаба развръзка - пак в последния епизод и пак за 10-15 мин. като да има нещо

 

 

 

За първи път от много време оценката ми за даден сериал е толкова солидна и я поставям без никакви угризения: 8/10 Струва ли си сериалът? Опрделено ДА! Топ сериал ли е? Определено НЕ, но пък е много близо до необходимото ниво и с някои по-добри сценаристки решения щеше да бъде. Подборът на актьори е страхотен. Просто всички пасват перфектно и успяват да вдъхнат живот и индивидуалност на персонажите си. С ръка на сърцето мога да кажа, че е най-забавният сериал, който съм гледал от много-много време насам. Има толкова много комични ситуации и обрати, че едва ли бих могъл да ги опиша всички. Самата изходна позиция за сюжета е леко "западна", както може да се очаква от тВН - бременна девойка с дете среща стар съученик, който е пълно олицетворение на думата "душичка", и се влюбва в него. Страничните образи са невероятно добре развити, което допринася за високото качество на сериала. В технически аспект всичко е ОК. Музиката не е нещо особено, но мелодиите са приятни, звуковите ефекти са страхотни и на място. Има множество шеговити препратки към други познати сериали и модерни клишета. Като жанрове сериалът е невероятно добре балансиран и действително е тризвучие на комедия, романтика и драма, които се преплитат страхотно. Слабото място за мен беше основно начинът на развите на самата история и поведението на някои от героите, което беше на моменти нелогично и леко като на кино. Подразни ме основно решението да я изкарат изнасилена. Просто самият факт поражда изведнъж твърде много противоречия, които като нормално мислещ човек аз не можах да оправдая. Това да си медийна звезда, да те изнасилят (връзват ти ръцете и прочие) и ти да си мълчиш... Освен това да даваш детето си (и да го раждаш на пръво място) за осиновяване с аргумента, че ще пречи на развитието на кариерата ти е просто смехотворно като аргумент. Има и други персонажи, които не бяха развити праволинейно и логично, но както казах - на мен не ми намали много удоводлствието от видяното. Сериалът си заслужава определено и действително трябва да има БГ превод за да може повече хора да му се насладят.

 

П.С. Развръзката беше слаба също. Можеха преспокойно да отделят време за всички двойки. Вместо това пак беше по корейски - в една сценка от 2-3 минутки... Майките, бащите... Сестрата и адвокатът... Почти не се разбра какво се случи с тях.

 

 

 

8/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ударя едно рамо и да побутна темата за това нестандартно и симпатично сериалче. Напълно съм съгласна с мнението на @lukreciana.  Всички актьори бяха чудесни в ролите си, но айдълът - адвокат ме впечатли най-много. Беше перфектен в ролята на успял, но вътрешно напълно объркан човек.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...