Jump to content

Recommended Posts

Моделчо се справя страхотно, харесва ми, но към представяне и актьорска игра  гледам да съм обективна. Пък дано да става все по-добър. Девойката не мога да я възприема, но преди да ме обвините в сексизъм: опитвам се. Няма да ми хареса и това е,  но се надявам да влезе в образ в следващите епизоди....иначе "паркирам" това заглавие за неопределено време. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф направо........ :@ Чудя се как може да хвърлиш толкова пари за ефекти с компютърни анимации и експлозии и пак нещата да не ти седят като хората? Хубаво направили вампир по техен си начин ама като кажеш, че слънчевата светлина му е слабост защо по дяволите го пускаш да се разхожда по пладне докато слънчевите лъчи минали през листата на дърветата в гората си шарят необезпокоявано по лицето му? В последствие станаха дори по безсрамни в това отношение и то само в рамките на един епизод! Казваш, че слънчевата светлина не го афектира и толкова, въпреки че вампир без тая слабост губи сериозно от чара и драматизма при тези митологични същества. Иначе другото се ядваше, спретнаха някаква интрижка в миналото, поставиха сериозни антагонисти и навързаха двамата главни с определена случка. Нещо обаче не ме грабна тази история и докторската перспектива, която се задава ама хич не ми е на сърце. Наистина благородно е вампир да е хирург, но просто не е реалистично почвайки от начина по който си е взел тапията за доктор и стигайки до това, че той би трябвало всеки път като порне някой със скалпела и шурне кръвчицата да изпада в някакви кризи. Да го обясняват това със свръх самоконтрол примерно просто не върви особено след като си го дал как изцоца цяла сърна в ретроспекцията. Значи хем имплементираш, че самоконтрола е труден, хем го караш да вади кестените от най-горещото място?! Айде ще изгледам и втори епизод ама ако видя, че нещата стават патетично-пародийни както беше в Джекил и Аз, хич няма го бавя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Razzormaw, какво разбираш ти? Той човекът денем ползва детски фактор слънцезащитен крем  :28558: .

 

Иначе аз съм склонна да приема, че той може да стане хирург. Просто си пийва по някоя и друга банка кръв и после си действа. Така хем има достъп до колкото кръв иска, хем не му се налага да наранява хора за нея. За мен дотолкова има резон. А иначе с годините той се е научил да си управлява мерака към кръв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Razzormaw,

той си пие хапченца за да притъпяват жаждата му. Показаха ги още в началото, когато оперираше онова дете. А в ретроспекцията майка му му напомняше да си ги взема. Той обаче ги изхвърли и точно тогава се случи онова със сърната.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

А не му ли сви някой хапчетата, преди операцията, или смени и поради тая причина изпуши, нали дадоха отварянето на сейфа?

 

 

За светлината -абсолютно съгласна, че стана мазало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това се случи в края на втори епизод. Смениха ги. А зад това вероятно стои новият шеф на болницата, който усилено иска да хване в лапите си нашето момче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Razzormaw, какво разбираш ти? Той човекът денем ползва детски фактор слънцезащитен крем  :28558: .

:D :D

 

*****

Мда аз го видях, че си клъвна хапчетата ама съм пропуснал, че е за жаждата му за кръв точно. Е така бива въпреки, че наистина ми се искаше да е нещо друго не точно доктор ама нейсе..Между другото и аз видях лоши отзиви за Хе Сон из нета, ще погледна втория епизод тея дни ама чак не ми се вярва да е толкова зле ама знае ли човек, бая усърдно я критикуваха, че била неадекватна, скована, преигравала и разваляла главната двойка и такива работи...ще я видим де. :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, всичко

с хапчетата е точно така, подтискат жаждата му за кръв и бяха откраднати, или по точно подменени. А за светлината, мисля, че трябва да е  доста силна, ярка и мигновенна може би, че тогава  да му/им въздейства.
А в гората между  дърветата си  е баш сенчица.   А  що се отнася  до идеята  за  преодоляване  жаж дата   за   кръв.... точно това на  мен  ми  допада,
че се показва  борбеността и  силата   на  вътрешния  дух  у  всеки  индивид/вид,  особено  когато  са протвопоказни   за  същността му,  намирам го за особено въздействащо         Именно  към  това  мисля се стреми и другият елитен лекар- вампир, умишлено заразявайки хората с вирус, превръщайки ги във вампири, да използва тези им вампирски способности, наред с преодоляването на вампирската им същност.

Те това ми се върти в главата... а може и съвсем да мий съ завъртяла

да понапиша нов сценарий. :28558:  :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има само едно нещо което не ми се нрави в този сериал и това е Koo Hye Sun, това е единствената актриса която намирам, че не е подходяща за главна женска роля...такъв карък да съм точно тя да се падне в сериал който ми се струва интригуващ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно малко съвпадение  :896767: . Единият вампир се играе от Kwon Hyun Sang, който се подвизаваше като такъв и във Вампирът-прокурор. Така де, момчето има опит, защо да не го използват  :28558: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тези серийки нищо много по-ново, повторение на сценария.

единствено по различното, че беше инжектиран със същото лекарство, както родителите си, но оцеля.

При рускинните чртох, че екипът е в недоумение, защо хората не харесват главната, след като характера на образа й е точно такъв, и впоследствие щял да се промени, и се надяват, 

с него да се промени и отношенито на зрителите към играта й.

Очаквам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, не мога да кажа, че тръпна по всеки нов епизод, но си държи динамиката. Определено не ми е безинтересен пък и аз й свикнах на главната. Не ми е и наполовина дразнеща колкото беше в БОФ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко насила и с превъртане почнах до го гледам , но в течение на серийте ми стана малко по-интересно. Самата идея на сериала е ок , но нещо в изпълнението куца. Главната Докторка не ме дразни особено , но има неща в сценария-режисурата, които ми се струват пресилени или скучновати. Но каквото , такова , все пак си го гледам , не ми е омръзнало още :)  пък ще видим до къде ще я докарам ... 

Харесва ми роботчето , много добре си е влязло в ролята  :896767: . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко мога да приема - манекенската походка и не съвсем естествената игра на главния, странния поглед на главната, вечно ухиления директор, както и останалите дупки в сценария. Но НЕ мога да приема, че в тази болница, въпреки че всички са крайно подозрителни и са сигурни, че се случват множество нередни неща, ни един лекар не е чувал за ЦКПЗ или за държавните агенции, които отговарят за контрола върху новите лекарства. Редът за създаване и тестване на ново лекарство е толкова затегнат, а тази изключително развита онкологична болница сякаш се намира в някое забутано африканско село - толкова  огромна е липсата на контрол от всякакви държавни институции. А уж лекарите известни, международни капацитети. Изкарват всички бавноразвиващи и страхливи до немай си и къде. Това е най-дразнещото от всичко...

Добре, че е Luuvy, та да оправя малко положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, е то си е пълен ташак сюжетът отначало още :), ама с всичките му условности, поносим е. Къде-къде по-големи безумия сме толерирали :). Все пак идеята, че има вампири навежда на това, че няма да е свръхреалистична работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сиера, изгледала съм почти всичко за вампири, което е снимано. А и съм чела. Ми дори в Здрач има малко повече реалистичност, мамка му.

И тук не говоря за всичко останало, което се случва - интриги, игра, сюжет и т.н. Но не може да изкарваш лекарите малоумни и бавноразвиващи. Не е задължително фентъзи елементите да пречат на реалистичността и примери за това много. Че дори в сериалите/филмите за супергерои, за вампири, за върколаци и т.н. има реалистичност. Да, бих разбрала, ако се развиваше в някаква друга вселена, в друг свят, не в нашия /както е Игра на тронове/. Тогава тези неща нямаше да дразнят. Но тук са опитали да вкарат реализъм дори и във вампиризма, но не и точно там, където е най-нужен. Едно е да експериментираш в някой склад, далеч от погледа на хората, а съвсем друго - в една от най-уважаваните и най-известни болници в Корея. Те това е скапаното...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, тя нали уж управителката се беше опитала да подлее вода на директора на болницата и той я беше заплашил. Доколкото разбирам болницата  е част от някакъв конгломерат, та с доста фантазия можем да повярваме, че директорът е толкова богат чебол, че никой да не може гък да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...