Jump to content

Mario Maurer


Recommended Posts

Марио харесах от сагата за Изгряващо слънце. Вярно, че е доста нежен и детски като черти, но като се разрових във филмографията забелязах 2 неща - предпочита да се снима във филми на ужасите /има доста такива зад гърба си/ и обича да участва в еротични филми /и това ми направи впечатление спрямо други актьори/. Та дотук с ангелския му образ. Четох, че сте обсъждали ориентацията му /не разбрах каква е/, но с този му вид, честно казано не го възприемам, нито с жени, нито с мъже, прсто защото той ми прилича на голямо дете.

Докато гледах неговите снимки като модел през цялото верме ми приличаше на Джъстин Бейбър. Не знам колко тежи и колко е висок, но прилича на хлапе и в лице е доста младолик, а и дребен ми се струва. Красив е спор няма, талантлив е и е фотогеничен. Гледах и снимките на брат му - той май е взел повече от немското, не ми се стори да прилича на тайландец, докато Марио си има тайлндското и то доста повече от немското. Снимките много ми допадат, като модел се справя отлично.

Търсих във форума линк за Арогантни пламъци, но никъде не намерих сериала, а е стар, от 2011. Струва ми се, че нещо с търсачката не е наред. Този го търся, защото е със същия актьорски състав като Изгряващо слънце - последния много силно ме впечатли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервю с Марио на английски докато е бил в Индонезия. Има много сладък акцент, още в Jan Dara забелязах. :wub:

 

 

 

А тук е само на 22. Голямо сладурче! :wub:  Трудно са го забелязали изглежда, но е упорит и не се е отказал. С брат му не си приличат особено, но пък определено се обичат и държат много един на друг. Интервюто е в 3 части и разкрива доста лични неща за него.

 

 

Spoiler

 

 

 

@aria С английски субс го има този сериал тук. Темата му във форума. Просто темата на Марио не е обновена с линка към него.

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8 Октомври 2022 в Пусан, Марио е удостоен с наградата Лице на Азия. :icon_sunny: На филмовия фестивал там Марио участва с филма си Six Characters. 

   FehNvjqagAArBn_?format=jpg&name=medium     

 

Spoiler

     FeyJ9iMaUAI7hE8?format=jpg&name=large     FeiGCKGakAAxHp1?format=jpg&name=large

 

FeyJ9iFakAMFAwk?format=jpg&name=large     FeyJ9iKaMAAkKHD?format=jpg&name=large

 

Други снимки от Пусан:wub::icon_sunny::wub:

FeTGXy8UoAAjI2O?format=jpg&name=large

Spoiler

 

FeTGXzGUYAAb9yP?format=jpg&name=large

 

Работна среща с мениджърката си 11/19/22 - смел цвят на костюм - в тон със сезона. :icon_sunny:

 

Fh_vV4BUcAAkOah?format=jpg&name=large     

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...