Jump to content

Flower Boy Next Door (2013)


Recommended Posts

Напомням и аз, че в каста има японско име. Коки Мизута е второто амюзче, което ще пробива в Корея, след миналогодишния дебют на Такуя Терада. Даже езикът е понаучил, а с неговите способности, изобщо не се съмнявам, че ще се справи брилянтно.

Това си е чиста изнудвация да гледам сериите. Изобщо не съм въодушевена, че ще го извадят от сцената заради подобна роля. Колкото и да му е удобно в тези коледни одежди, участието няма да му донесе друго, освен забавление. Надявам се поне на това!

dbb488601484ffd1.jpg

416304e5aaaf38a7.jpg

dadae82b466900a2.jpg

ae84cc613c5f7ddd.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

“FLOWER BOY NEXT DOOR” Пресконференция

005-11.jpg

 

fbndpressc8.jpg

fbndpressc9.jpg

триъгълника: Park Shin Hye, Yoon Si Yoon и Kim Ji Hoon

fbndpc8.jpg

2-34.jpg

fbndpc32.jpg

fbndpc2.jpg

fbndpc3.jpg

Момчетата: Go Kyung Py

fbndpc12.jpg

Kouki Mizuta

fbndpc16-1.jpg

Kim Jeong San

fbndpc21.jpg

Момичетата Park Su Jin:

fbndpc23.jpg

Kim Yoon Hye

fbndpc28.jpg

0012-2.jpg

0006-3.jpg

0007-2.jpg

0015.jpg

0001-14.jpg

013-3.jpg

 

И кадри от снимачната площадка:

005-10.jpg003-18.jpg

 

009-6.jpg

007-8.jpg

006-9.jpg

004-14.jpg

008-7.jpg

002-22.jpg

001-20.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладурите - добре. Всичките до един са красавци и радост за окото. Пък и главният е така чаровен и талантлив..Обаче и аз, като повечето, не тая никакви надежди, и то не само заради факта, че главната е точно Park Shin Hye, ами и заради вечните ми опасения, че и тук, както винаги, всички красиви сладури ще си я "харесат" по един или друг начин, а тя от вайкане кого да си избере нищо чудно да направи епизодите на 300. Просто вече губя надежда щом изникне сериал с много хубавци и някаква самотна девойка, чакаща да я огрее в любовта. Затова единственото, което ми остава да се надявам, е на 1-ния% вероятност поне един красавец сред героите да не затича след Park Shin Hye като обезумяла мечка след гърне с мед.

Ех, защо ли заради такива еднообразни сюжетни линии, ме карат да се отегчавам дори гледайки някой любимец в роля. Вероятно трябва да обвинявам режисьорите/сценаристите..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега, мацката не ги устройвала! Не ви ли стига, че съотношението е 4:1! Ако ще търсим кусури на сладури само кажете-обаче ще настане такава сеч, че право дърво няма да остане! :D Чакайте да почне сериала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъник, и мен тая мадама е в състояние да ме откаже от който и да е сериал. В случая добре, че е набора, заради когото няма да зарежа дори Ким Так Ку още в зародиш (а след първите 4-5 епизода ми идеше да си разбия главата в най-близката стена). Останалите симпатяги също заслаждат окото (а единия поне на постера толкова да мяза на Шисъс!), но за доброто на сериала и за да не идат зян усилията на мъжката дружинка, искрено се надявам Шин Хье да се вземе в ръце и да покаже малко игра за разнообразие. Стискам колкото палец имам наличен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък силно се надявам, че само двама ще са влюбени в главната, а другите двама ще са влюбени един в друг,

за да имаме някакво разнообразие в сюжетите.

Спиди, ама на твоя набор к'во име са му избарали само - Eнрике! :lol2:

A Go Kyung Pyo e eдна идея по-хубав от Шисъс... облечен. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах снощи първи епизод. Нищо ново от корейците. През цялото време имах чувството, че "знаменитата" Го Ми Нам просто е сменила сериала, само че тук с покъртителен гардероб, който не се наемам да опиша. Но естествено както става във всички корейски приказки, Той - умен, забавен, чаровен ще се влюби в нея (дори няколко мъже ще се влюбят в нея), защото тя е вълшебница, умее и с този външен вид, с това поведение да ги привлича, а те не са в състояние да избягат от стрелите на Купидон.

Не, не... Отново ми напомниха, защо не харесвам (меко казано) корейските продукции.

Единствено ми остана удоволствието, че видях Юн Ши Юн (отличен, не съм и очаквала друго от него) и се порадвах на японското представяне в лицето на любимото Amuse-момче. Героят на Коки Мизута ще е интересен, но нямам нерви и търпение за корейски "романтичен" сериал с поредния отблъскващ женски образ в него. Едно от момичетата в групата на Amuse обеща, че ще изреже най-интересните и забавни сцени с Мизута-сан от сериала и ще ги качи, когато той приключи. С това ще ми се изчерпа гледането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле този Енрике ме убива. Каква усмивка има и колко е жизнерадостен само. Но пък такъв какъвто е,пълна противоположност на главната героиня е идеален за да и помогне с нейният проблем,

да я накара да излеза навън, да се забавлява, да среща хора, да опознае света. И като каже това "аджума. laugh.gif 'Интересна ми е и тя, с този страх към хората

Съседите и те са забавни.

Особено тоя дето сега ревнува от Енрике и хич не иска да го чува и оная мадама ,дето го преследва, а той не я бръсне за две стотинки

Въобще дотук сериала доста ме забавлява
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да бъда линчувана искам да споделя, че сериала никак не ми харесва,

главната героиня е облечена като от бит пазар, а и не само тя. Историята не ме заинтригува

никак, жалко за актьорите. А чаках го с такова нетърпение... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички са ми много симпатични. Определено ще следя с интерес, а така като гледам как се развиват нещата, май никой няма да остане с празни ръце накрая. :D

 

Главната като я гледам и се сещам за момичето от Castaway on the Moon.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към горното мнение, планирах да му хвърля око още когато се обяви, но чак тези дни имах време, и изгледах и шестте епизода за един ден. Какво да кажа, засега много ми харесва. Въобще не е каквото очаквах, но това може да е само плюс, предвид колко механично се произвеждат общо взето едни и същи истории, различен каст и заглавие.

Малко е статично, но според мен това е по-скоро търсен ефект. Накратко-ще продължа да го гледам с интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме кефи Kim Ji Hoon, голям сладур е, другите за сега са ми доста сладникави, сюжета за сега ми е интересен. Дано да не го разводнят и да вкарат нещо по-различно от традиционното и очакваното...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градската Рапунцел... Тази е коренно различна от класическата, няма никакво желание да опознае света и да се среща с хора. Явно си пролича, че в миналото е преживяла тежка психическа травма и за това социалните контакти я плашат. Точно за това ми е интересно да видя как ще се развият нещата около нея и Енрике. Няма да му е никак лесно с нея и очаквам доста забавни моменти покрай тях. Комшиите също правят впечатление, много са забавни. Като цяло, харесва ми много и си го следя с интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично също ми хареса сериалът. За сега съм до четвърти епизод и наистина ми допада. Според мен Пак Шин Хуе си играе доста добре ролята, а относно обличането й - според мен точно така би трябвало да се облича някое затворено в себе си момиче, срамежливо, травмирано и въобще - добре са докарали стила на героинята. Къде пише, че всички главни героини трябва да са облечени по последния вик на модата? То тогава ще е ясно, че всички ще я харесват и прочие, и прочие - но няма ли това да е дори по-досадно от факта, че всички ще харесат красивото момиче, което е абсолютно ясно? На мен ми допада и нямам търпение да гледам следващите два епизода. За сега няма нещо, което да ме дразни в сериала освен, че трябва да чакам всеки епизод :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааах преди малко, като минавах на Орлов мост, видях една сладка девойка със същата (панда) "шапка", като на Енрике!... :inlove::rolleyes::panda-145:

Май само материата беше по-различна иначе модела беше същият! (: Кухухуху! Много готина!...

 

едит: Бързо да си признава коя беше госпожицата! (::

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакам с нетърпение следващите серии.. Актьорския състав - просто без грешка. Енрике е голям сладур :inlove:wub.gif Сериалчето е добре замислено, харесва ми. :inlove: Много благодаря за субките =)) :thanks:
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...