Jump to content

Recommended Posts

Ох, само наистина да не прецакат историята. :(

Знаем, че го могат, но дано ни го спестят този път и да си остане една невероятна комедийка сериалчето, както досега.

Гонг Ю и мацката са страхотна двойка. Голям смях пада с тях. Нямам търпение за 12 епизод.^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историята си е прецакана от самото начало. Сценарият е доста слаб, добре че са актьорите...

След като добре ни обясниха какво е предназначението на Кьонг Джун, не виждам друг изход освен

 

докторчето в тялото на Кьонг Джун да си замине, а да остави тялото си на малкия в замяна на това, че малкия му е предоставил шанс за живот след раждането си.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историята си е прецакана от самото начало. Сценарият е доста слаб, добре че са актьорите...

След като добре ни обясниха какво е предназначението на Кьонг Джун, не виждам друг изход освен

 

докторчето в тялото на Кьонг Джун да си замине, а да остави тялото си на малкия в замяна на това, че малкия му е предоставил шанс за живот след раждането си.

 

 

Много добре казано, същото си помислих докато гледах първите 4,5 серии. Реших, че устройващ ме финал едва ли ще видя и го спрях. Главният е наистина актьор. Лично аз обаче не го възприемам - някак ми циганее като визия повече от всички останали корейци и единствено при него не мога да го преглътна. Не ме наричайте расистка, обаче при тоз талантлив младеж това нещо ме отказва категорично да следя и сериали с него. :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 13-и епизод очаквам вече младежа да разбере произхода си.

Измъдриха да върнат болест. То се и очакваше с толкоз мотаене по болници и бели престилки.

 

Като изгледала 12 епизода да не казвам голяма дума но първите 10 серии по-добре някой накратко да ми ги беше разказал или да се сведат до 2 серии и аз да се включа от 11-а. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече става такова мазало, че направо не знам...

 

Какво им пречеше момчето да се събуди и всичко да е ок, ами трябваше да разболяват тялото на баткото пак? Всъщност явно това е повод по-бързо да му кажат кой е малкия, ама пак е много тъпо.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал отдавна го преместих от категория "Задължително гледане" в "Гледане с превъртане". :( Отнема около 10 минути и нищо съществено не пропускам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не! Почнаха да тъпчат на едно място. Изобщо защо трябваше

 

 

да закотвят тялото на момчето в леглото през всичките епизоди? Ако се беше събудил с душата на доктора определено щеше да е по-забавно, отколкото само да лежи безмълвен.

 

 

Сега ще се задълбочат в драмата... изобщо очаквам "ред крокодилски сълзи, ред сополи" до края...

Редактирано от bealonenomore
Спойлер.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, сестрите Хонг напоследък произвеждат за мен вариации на едно и също. Добре, че са добрите актьори да спасяват посредствения сценарии.

 

Момчето не се събуди, защото щеше според мен да лъсне, че не може да играе.

 

Иначе, докато го гледах, се оказа, че съм пропуснала 2 епизода и дори не съм разбрала :D, с което явно доказвам хипотезата на Михаела, че може да не се гледат повечето епизоди и пак да се разбере какво е станало.

 

Иначе И Мин Джонг според мен играе страхотно. Гонг Ю също й партнира успешно, но смятам, че тя определено блести с пърформанс. Нищо, че не е толкова известна, защото е мъж с яко тяло.

 

 

Беше адски добра, като плачеше в шатрата, в шатрата :).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дочакахме най-накрая напредък в сюжета. Главната героиня написана с очаквани от мен постъпки, циклене , циклене от сценариста, едно и също, така ще е до края. Как не се умори героинята от това сваляне, слагане, сваляне ...... на пръстена?! Пак казвам, да черпят стабилно главната актриса , защото въпреки тоз сценарист, си играе образа така че го прави гледаем. Голямо браво за нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле тези корейци няма ли да се уморят от толкова много заплитане на сюжети. Не знам,но поне засега краят не се очертава много щастлив..и как така все Кьонг Джун го отнася. Искам като се събуди това момче най-после да се стегне и да не позволява на никой да му се меси в живота..тцтц

 

Накрая се оказа, че е роден само и само да спаси живота на по-големия си брат, да не говорим, че майката, която толкова много обичаше и оплакваше, се оказа, че не му е майка.....леле тези сестри Хонг стават все по-странни...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти остави сбърканата рода на малкия, ами тая залюханата, дето тъкмо беше показала признаци на оправия, а сега изведнъж пак обърна другия край?

 

В един момент му казваш, че го обичаш и ще направиш всичко за него, после айде пак с тъпия пръстен и вечния рефрен "Юн Дже е най-важен". Баси, аз ако бях, щях да им тегля една сочна попръжня на всичките, начело с пачата и особено с малката, слузеста, манипулативна кифла, и щях да отпътувам нанякъде със залеза. Егати егоистичната, малоумна и умопомрачена паплач около него. Ма моля ви се, бе, може ли само изтърсакът да е нормален в тая фамилия?

 

Засега само Гонг Ю го спасява тоя сериал, да видим докога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol:speedy86 не на някъде а към Париж, поне от превюто на 14-и се искаше апартамент там :lol:.

Мотивите на главната героиня са ми ясни всеки път защо прави това упражнение свали-сложи с пръстена но за мен като зрител е доста досадно а и стана дългосвиреща плоча, вече 13 серии това гледаме. Редовната "втора" в кор.сериалите вече почти не я забелязвам. Както винаги и тук оставена безнаказано да си "вее байрака ". Честно казано здраво ги редактирам отдавна с мишока тез субекти.

 

Кво да правим?! Ще го догледаме. Аз заради артистите. Останалото-досада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не че не е ясно защо го прави,

 

все пак от една страна оня му е брат, а от друга е човек, когото въпреки всичко е обичала. Напълно нормално е да иска да го спаси, още повече, че така ще спести доста угризения на малкия в последствие, защото той самия няма да понесе да не помогне на брат си.

 

В този смисъл е обяснимо и логично. Ама толкова ли няма по-подходящи начини, бе? Ми седни, обясни му на момчето, то може да е младо, но съвсем не е глупаво, още повече, че е готово да ти играе по гайдата, пък ако ще да го накараш да ти играе нестинарски танци. Обаче не, айде покрай доброто дело да го смачкаме, щото всичко останало му беше малко досега. :facepalm:

То е ясно, че ще го догледаме, най-малкото за не обичам недовършени неща, особено накрая. А заради двамата главни си струва. Но не пречи да си ги нахраня подобаващо междувременно.

Колкото до "втората", още повече, че тука уруспиите са тамЪн два броя, то съвсем спокойно могат и двете да се хванат за ръчичка и да се пуснат в Марианската падина без кислороден апарат. Айде дъртата, дето се осъзна овреме и вдигна бялото знаме, пак прояви някаква съвест, пиша й един + на сметката, обаче с тая противна мутра.... Докато малкото изчадие вече наистина прекали. За "Родителите" направо няма да споменавам, щото мама ме е учила да не псувам... много. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах какво точно се случи в последните минути на последната серия на Big :dunno::(

 

И двамата ли не оживяха, накрая призрак ли беше? Тя представяше ли си го това или беше истина?

 

Направо съм в недоумение от сценаристите :no: , иде ми да ги :nunchako:!

Жалко за добрите актьори , показаха много добра игра :up: , ако и сценарият беше добър...

А каква беше връзката между заглавието и съдържанието, също не разбрах.

Може би пък със субтитри ще ми се изяснят нещата. ;)

 

Забравих да кажа, че Bae Suzy с тези нейни диадеми беше много смешна - то панделки, то ушички, то камъни

и каквото още ти дойде на ума, по 10-15 на серия :rolleyes: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не разбрах 2-та последни епизода а финала въобще. Писах текущо тук, че сценариста "куца" доста и че каста единствено спасява положението. Но в последните 2 епизода сценариста се "уля".

Единственото добро нещо в това заглавие е актьорската игра.

Идеята на сюжета можеше да се направи интересно но явно не от този сценарист.

Няма какво повече да кажа, а е срамота предвид актьорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като чета горните мнения на уважаемите колеги и твоето, Како, излиза че съм направил много добре като спрях да гледам този сериал. :( Още едни големи очаквания не бяха оправдани. Здраве, да е, продължаваме напред!.

Нали знаете, че заради олимпиадата, много от сериалите, които следим, ще бъдат забавени и сериите им ще бъдат излъчвани със закъснение 1-2 седмици?

My link

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, нищо не си изпуснал. Аз само заради актьорите го довлачих. Краят е изключително безумен, както и въобще последните 2 епизода. Логиката сериозно им куца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази драма видях как двама прекрасни актьора Gong Yoo и Lee Min Jung превьрнаха нескопосания сценарии и не дотам добрата режисура в гледаем сериал.Сестрите Хонг този път се изложиха.Така и не разбрах персонажа на Suzy какво беше.Това тичане пред камерите(буквално)-освен като манекен на аксесоари ,като образ не ми стана много ясна.И това красиво дете като го сложиха в леглото -та така 15 серий.Че можеха поне последните 2 кадара да го снимат.Е да ама не.Така си останах с чакането.Gong Yoo както винаги-великолепен.Само заради него си струва да изгледаш тази драмичка.И толкова.Стова трябва и да приключат очакванията ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краят беше толкова неубедителен, че внушението, което искаха да постигнат, по-скоро бие на престъпление, отколкото на любов. Въобще цялата идея беше обречена да не бъде възприета нормално. Още повече, когато завършекът е наблъскан в няколко минути.

Затвореното поведение на тийнейджъра съвсем не съвпадаше с размаха на играта на Гонг Ю, да не говорим, че муцунките, които правеше, не ги видях при никой случай от хлапето и така и не успяха да ме накарат да усетя пренесената идентичност. Иначе емоционална игра не липсваше, актьорите се справиха на ниво, но след средата заради неприятното дежаву превъртанията на половината сцени ми станаха навик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...