Jump to content

Recommended Posts

★ The Strongest K-POP Survival ★

spacer.png


Режисьор: Lee Jung Pyo
Сценарист: Moon Sun Hee
Мрежа: Канал А
Епизоди: 14
Дата на излъчване: Започва на 19.03.2012 г.
Дните, в които ще се излъчва: понеделник и вторник от 20:50
Език: Корейски
Държава: Южна Корея

► Сюжет:
Сериалът ще се опита да проследи опитите на Чи Сънг Йон да стане хип-хоп легенда!
Героинята й е родена с талант, мъжкарана и със завидна страст, но в търсене на шанса за реализиране на мечтата си тя ще разбере, че цената, която трябва да "заплати", за да получи своя шанс, е да се преструва на момче, за да е част от момчешка група.
Как ще cе пребори за мястото си в групата, колко дълго ще опази тайната си и дали не е прекалено висока тази цена за Чи Сънг Йон, предстои да разберем.

В ролите:

Park Yoo-Hwan в ролята на лидер на групата M2 Канг У Хьон
В реалността той е брат на Micky YoochunJYJ / TVXQ
Зад гърба си има роли в:
Сериали:
A Thousand Days' Promise (SBS / 2011) - Lee Moon Gwon
Gye Baek (MBC / 2011) - Book Jo
Twinkle Twinkle

Ko Eun Ah в ролята на момичето под прикритие - Чи Сънг Йон
В реалността тя е каката на Мир от MBLAQ
Зад гърба си има роли в:
Сериали:
Rainbow Romance (MBC / 2005-2006)
Golden Apple (KBS2 / 2005)
Филми:
A Million (2009)
The Loner (2008)
The Houseguest of My Mother (2007)
A Cruel Attendance (2006) - Tae-Hee
Ssunday Seoul (2005)

Kwak Yong Hwan в ролята на член на групата M2 Куон Джи У
В реалността той е член на групата KINO - вокал, дебютираха миналата година.
Това е актьорския му дебют и то какъв, централна роля!
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Kevin в ролята на член на групата M2 Канг Чанг Мин
В реалността той е член на групата ZE:A.
Това е актьорския му дебют.

Kim Eun Jung в ролята на Риа
В реалността тя е член на групата Jewelry - вокал.
Това е актьорския ѝ дебют.

Hong Kyung Min в ролята на мениджър Чанг Хьон Сок
Зад гърба си има роли в:
Сериали:
To My Love (SBS / 2007)
Love Can't Wait (MBC / 2006) - Tae Kyeong
Argon (MBC / 2003)
Филми:
26 Years Diary (2006)
Emergency 19 (2002)

Park Hyo Joo в ролята на лидер Хан
Зад гърба си има роли в
ужасно много роли - TV Dramas & Movies

Ali в ролята на учител Пак
В реалността тя е певица и мисля, че всички по-заинтересовани от K-pop-a я познават - Ali feat.Mir (MBLAQ) - Don't be so naive
Това е актьорският ѝ дебют.

Maeng Se Chang в ролята на Чанг Те Куон
Зад гърба си има много роли,

но най-отличителна и по-"говореща" нещо за повечето ще да е Hong Gil Dong(KBS2 / 2008) - Kom Yi
Ето и останалите му роли - TV Dramas & Movies

 

Очаквам да е на подобаващо ниво, като сюжет напомня на 'You're Beautiful', но тук подсказва да очакваме повече хъс, борба и много повече музика!
От каста не знам какво да очаквам, ама каката на Мир си има вкъщи рапърче и очаквам да я шлифова добре за ролята laugh.gif
Park Yoo Hwan същата работа, той пък си има прекрасния батко, който щял да му помага за ролята, какво повече да искаме от тези двамата?
За Kwak Yong Hwan, че глас има - има, ама какво ще стане с дебюта като актьор, дали ще е успешен, или не, не мога да предвидя, но се надявам да е на ниво.
Радва ме участието на Ali!

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: и :click:

Онлайн с български субтитри: :click:
Руски субтитри: :click:

Свали с руски субтитри + OST: :click:
Свалr с български и английски субтитри: :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли корейците не са в състояние да отличат мъж от жена? Тези мъже на снимката всички ли са контра-тенори, че никой не отличава тяхното пеене от женския глас? :( Не им ли стигна смешката "You are beautiful"? Благодаря за превюто, спести ми време. Да сложат надпис "Забранено за лица над 12 години". Кой друг би се вързал на нещо като това: "Героинята и е родена с талант, мъжкарана и със страст завидна за конкурентите и, но в търсене на шанса за реализиране на мечтата си тя ще разбере, че цената, която трябва да "заплати" за да получи своя шанс е да се преструва на момче, за да е част от момчешка група. Как ще cе пребори за мястото си в групата, колко дълго ще опази тайната си и дали не е прекалено висока тази цена за Ji Seung Yeon, предстои да разберем." :wacko::no::282: В Корея има ли награди като "Златната малина"? Ако има, този сериал още отсега е достоен кандидат за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, без констатации за възрастовата група на потенциалните зрители. Както се казва, "За всеки влак си има пътници", а подобни коментари могат да прозвучат обидно. Забележката ми не е насочена конкретно към Дидо, говоря по принцип. Благодаря за разбирането. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен няма значение, че в реалността такава ситуация е невъзможна. Много ме забавляват сериали и филми с подобна тематика. Май все ми влизат в ТОПА :D - "Sungkyunkwan Scandal", "You are beautiful", "Coffee Prince", имаше и една американска комедия "Тя е пич" също много сладка. Така, че надявам се корейците и този път да не изневерят на очакванията ми B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то и на играчките пише за деца от 6 до 10 години и все пак ги купуват и подаряват помежду си хора с два пъти над ограниченията за години, така, че определенията ти са меко казано нелепи за това кой на колко трябва да е, за да го гледа !

Дай да заключим Cartoon Network и Disney за излъчването по домовете на хора дето нямат деца..... примерно до 12 години, ако са на 12 години и един месец ще ги наказваме, като хейтърски им режем кабела :lol:

 

Но да не изпадаме в спам, ето още един вариант на постера, пуснат от Ko Eun-Ah в twitter:

428766_308509189213298_146606745403544_860016_434355351_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкешпям Dido100, не защото съм на неговото мнение, а за това че по своему си казва дали ще гледа филма или не, и винаги така се изразява. За възрастовите ограничения филма си е наистина за 12-14 годишни, но не пречи да го гледат и по-големи. То филмите за възрастни с червените точки и децата ги гледат, но това си е просто предупреждение, на никой лично не казва "ти ще гледаш това, а ти онова". Навлизаме в офтопик вече, така че добре е да спрем до тук.

За мен този филм е гледан вече(след "Ангелите", не искам да си развалям доброто мнение за подобен жанр филми, а и аз като Дидо очаквам точно това с този).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоши новини, бащата на Park Yoo-Hwan е починал .... тежък миг, за който никой и нищо не може да ти помогне, надявам се да получи подкрепата на много верни приятели и да не мине през това сам.....

Момчето отказва да снима за неопределен период от време и за сега екипа са решили да снимат сцените, в които той не е предвиден, за тези с негово участие се изчаква решението дали ще се завърне след кратка пауза на снимачната площадка или може би да бъде заменен.....

 

Междувременно записването на OTS-a към сериала е започнало и Ko Eun Ah се похвали:

На пресконференцията на новата драма ‘Strongest K-POP Survival‘, подсмихвайки се тя каза:

"След като Мир, чу как рапирам остана безмълвен."

Брат ми е рапър в групата MBLAQ, но и моята роля в сериала е да бъда рапър.

Първо се обадих на него, за да чуе предварително рапът ми. Остана безмълвен, но ми даде и много съвети."

Го Ън А добави: "Чудя се дали бих могла да запиша дует с брат ми сега, но той все още е безмълвен."

Тези двамата не спират да се "тролват" взаимно :lol:

MBLAQ ще имат своето участие в драмата и в OST-a, на 19 март ще излезе песента - "I Knew" на Джи О и Мир - двамата са написали и композирали песента заедно!.

 

После ще сложа снимки от пресконференцията и тези за характера на героите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

песничката е невероятна

:panda-145:

 

G.O - композитор текста е на G.O и Mir...Добре са се справили двамата... А сериала го очаквам с голямо нетърпение ^^

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли корейците не са в състояние да отличат мъж от жена? Тези мъже на снимката всички ли са контра-тенори, че никой не отличава тяхното пеене от женския глас? Не им ли стигна смешката "You are beautiful"? Благодаря за превюто, спести ми време. Да сложат надпис "Забранено за лица над 12 години". Кой друг би се вързал на нещо като това: "Героинята и е родена с талант, мъжкарана и със страст завидна за конкурентите и, но в търсене на шанса за реализиране на мечтата си тя ще разбере, че цената, която трябва да "заплати" за да получи своя шанс е да се преструва на момче, за да е част от момчешка група. Как ще cе пребори за мястото си в групата, колко дълго ще опази тайната си и дали не е прекалено висока тази цена за Ji Seung Yeon, предстои да разберем." В Корея има ли награди като "Златната малина"? Ако има, този сериал още отсега е достоен кандидат за тях.

 

 

Ами с толкова много диоптри, може и да не успяват, лол.

 

Факт е обаче, че аз като фен на сериалите от близо 2 години, още на 6-ия месец започнах да забелязвам манията на японци и корейци да си римейкват сериалите на всеки 2 години. Сменяме заглавието, разменяме страните и готово, имаме нов хит. От една страна е добре, защото новите фенове е по-вероятно да се загледат в по-новите продукции, но от друга, ми е странно да седна, за да гледам нещо, което довчера ми е било на компа.

 

 

Не говоря лично против това заглавие, защото както повечето потребители са споменали, тематиката ми е слабост. Като започна от американския Тутци, Мисис Даутфайър/може и да греша в правописа/ и още няколко училищни заглавия и завърша с почти вс азиатски сериали, които са с бг превод и варират в комбинациите момче в момиче и момиче в момче, определено ме разсмиват до припадък и може би това е причината толкова да ги харесвам. Това обаче не променя мнението ми за римейковете. Това е все едно някой да тръгне да ми прави римейк на 'Отнесени от вихъра'. Съжалявам, че използвам американско заглавие, просто не се сещам за класика от азиатското кино, която да използвам. И все пак рядко, но правя изключения с любими заглавия. Например се случва да съм гледала анимето и да гледам и драмата заснета по него, най-често за да открия разликите между двете, лол.

 

 

Това за опазването на тайната в азиатските драми винаги ми е било необясним феномен. Защо, за Бога винаги, ама винаги до втората, максимум третата серия, някой вече е разбрал 'голямата тайна'? Не може ли да си ост за развръзка и в края на сериала да видим шокираната физиономия на всички присъстващи, преминаваща в укор и нацупено-обидени физиономии? Това е утопия за мен, хе хе.

 

 

Относно сериалчето, чакам си го и се надявам истински да ме забавлява и разтоварва. Едва ли ще има някой който да не го сравнява с предшественика му "You are beautiful", но все още нищо не се знае. Изненадите тепърва предстоят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Относно сериалчето, чакам си го и се надявам истински да ме забавлява и разтоварва. Едва ли ще има някой който да не го сравнява с предшественика му "You are beautiful", но все още нищо не се знае. Изненадите тепърва предстоят :)...

 

И аз така. След третия изгледан сериал на тази тематика нещо ми писнаха, понеже един след друг се случи да ги гледам. Но напоследък ми липсват. Ситуациите, които могат да ни покажат при добър сценарий и режисура, са запомнящи се. С други думи - чакам с интерес и гледам да съм непредубедена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще изчакам да се излъчат всички епизоди, за да прочета как ще се развие. Защото ако цял сериал се прави на момче, едва ли ще го гледам. Виж, ако е само за 1/3 от сериала... може и да го гледам. Но пък след "Dream High 2", "The Moon Embracing the Sun", "Warrior Baek Dong Soo" и още няколко, сериал с излъчването вече не заглеждам. Просто такъв ми е късметът, че започна ли да го гледам с излъчването и все излиза не по вкуса ми сериала :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли корейците не са в състояние да отличат мъж от жена?

 

Само с гледане - не могат, трябва да си измерят пулса, за да си определят пола :lol:

 

На това мислех само да му хвърля едно око, та да видя за какво става въпрос и как мислят да избягат от клишето на "You're beautiful", но пък взе, че се оказа много свежо и забавно. Този път главната героиня наистина си прилича на момче, а когато

нарече приятеля си Ji Woo "my wife" направо :blink: На двамата наистина са им разменили половете, не мога да си обясня защо иначе той се смущава при вида на гол мъж повече от нея. А моментът, в който Woo Hyun видя снимките й с рокля и грим, си мислех "е, тоя много рано разбра", а вместо това пича взе, че се изцепи "Ти си извратен! Как може да обличаш женски дрехи?!" и аз вече тотално :282: Много допадна идеята да комбинират музиката на Бетовен с рап.

 

 

 

Дано продължават така и не разводнят нещата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

отдавна не бях влизала в сайта. Много харесвам музикалните филми и този ми доставя голямо удоволствие.

Много песни, танци и смях. Навява асоциации с Красиви като ангели, но тук има повече музика и танци.

Надявам се да продължава така и в новите серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае как мога да намеря песента на Кевин от концерта в 6 епизод?

Благодаря предварително.

Братята руснаци превеждат активно он - лайн тук : My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът се оказа много хубав и интересен. Опасявах се, че може да прилича на You're Beautiful, който за мен беше твърде сладникав и на моменти - доста дразнещ. Но момичето тук в голяма степен наистина си прилича на момче (ако започнем да се чудим защо все пак корейците не различават едно момиче от едно момче, тогава трябва да си зададем същия въпрос и за "Някои го предпочитат горещо" и тогава киното наистина ще отиде "на кино"... :)).

Много ми беше интересно да гледам брата на Мики - Park Yoo Hwan, и сестрата на Мир - Ko Eun Ah. Невероятно е колко много си приличат двамата братя и Мир със сестра си. И играят наистина много добре. Тъй като Мики ми е слабост и винаги с удоволствие гледам сериалите с негово участие, сега с радост установих, че и брат му е също толкова симпатичен и талантлив като него.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен братът надминава Мики по отношение на актьорска игра. Наистина прави добра роля, браво на момчето! Много ме радват двамата главни и сценарият ми допада. Особено що се отнася до взаимоотношенията в групата. Над всички герои цари сякаш някакво особено спокойствие и житейска философия. Дори и отрицателните характери са сякаш завоалирани и за поведението им се намира някакво основание. С нетърпение очаквам как ще се развият отношенията между секратаря Хан и директора. От мен : :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...