Jump to content

Itazura na Kiss 2 ~ Love in Tokyo (2014)


Recommended Posts

Itazura na Kiss: Love in Tokyo (2013)

 

Itazura na Kiss 2 ~ Love in Tokyo (イタズラなKiss2~Love in TOKYO)

Страна: Япония

Също така известен като: イタズラなKiss2~Love in TOKYO

По мангата на: Kaoru Tada – „Itazura na Kiss”

Година на излъчване: 2014 – Ноември – 24 старт

Време на излъчване: Понеделник

Формат: Renzoku

Жанр: Романс, Комедия

Канал: Fuji TV

Епизоди: 16

Режисьор: Konaka Kazuya, Takashi Ninomiya

Субтитри: Английски

                  

Участват:
Honoka Miki - Kotoko Aihara

Yuki Furukawa - Naoki Irie

Yuki Yamada - Kinnosuke Ikezawa

Noemie Nakai - Christine Robbins

Arata Horii - Keita Kamogari

Mirai Suzuki - Motoki Kikyou

Risako Ito - Tomoko Ogura

Toshi Takeuchi - Seichi Funatsu

Juria Kawakami - Marina Shinagawa

Kaji Masaki - Sudo

Kimisawa Yuki - doctor Nishigaki

Yuka Masuda - Mari (ep.1)

Nao Okabe - Takumi (ep.1)

 

Резюме: Aihara Kotoko най-накрая успява да спечели сърцето на Naoki, ставайки част от семейство Irie. Сюжетът на втори сезон се върти около ежедневието на младата двойка. Kotoko решава да стане медицинска сестра в същата болница като Naoki, подкрепяйки напълно желанието му да бъде лекар. Но не всичко в живота е толкова лесно. Дали ще успеят да се справят с трудностите на семейния живот?

 

Свали с английски и български субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица стартира най-после и продължението, а снощи изгледах първите два епизода (втори беше качен веднага след излъчването вчера в Япония).

Само заради Юки Ямада ги загледах, исках да го видя заедно с Арата Хории, но честно си признавам, че това продължение ми харесва.

Манга с живи герои и ако историята ми беше банална и досадна (и заради корейският сериал), сега със събитията след брака, вече наистина е интересно.

Да поясня, ако някой все още не е започнал да гледа, че първи епизод е същият като спешъла, който излъчиха през септември, но има три допълнителни минути на финал, т.е най-добре, ако сте гледали спешъла, да се прехвърлите на 40 минута от първи епизод и да изгледате трите минути до финала, за да свържете вече всичко с втори епизод.

 

Снощи се излъчи (както споделих) втори епизод в Япония и вече започна "шоуто". Превеждат епизодите на английски със скоростта на светлината, хаха, не се учудвам.

Ето, ако някой иска линкове за онлайн гледане на английски. Епизод 0 е спешъла и вече си следват номерацията - 1 е първи епизод с трите допълнителни минути и 2-ри след него.

Много се смях с героят на Юки и това, което направи, хаха. Тръгна като истински самурай, влезе в "битка", за да защити любимата си приятелка и да поиска обяснение, защо бракът не е регистриран, хаха. Ама какво изражение имаше само на лицето, помислих, че наистина ще размаже от бой Юки Фурукава, хаха.

Наистина с приключенията вече като мъж и жена, след брака, на мен лично ми е по-забавно и ще следя дорамата.

Арата Хории не се появи и във втори епизод, но от това, което видях следващата седмица, очевидно вече ще го включат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просълзих се от смях в трети епизод. Продължението е по-добро от първата част, много по-забавно и интересно. Миналата седмица не излъчиха епизод, затова едва вчера излезе и трети, който е преведен от сутринта на английски.
Юки Ямада, горкият той, няма такава сцена с целувка, дори припадна, хаха. Абсолютна пародия, но умирам от смях. Сега с тази англичанка, която се появи стана много интересно, а японският й е уникален, хаха.

"Анооо... Сумимасен дес."
"Ааато уаташи ейго уакаримасен десу. Сумимасен десу."
"Ооо, ноу, ноу, до иташи маще. Сумимасен деща."


Хонока Мики й го признавам, че за такива лигави и повърхностни главни героини е идеална. Момичето играе много добре, браво. Това се иска от манга/ аниме героиня. Дори да е лигавене, тя е влязла отлично в ролята си и ме разсмива.

Арата Хории не се появи и тази седмица. Еххххх! Кога, кога? Чакам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм на мен събитията преди тази сватба ми бяха по интересни и забавни. Просто самата есенция на Itazura na Kiss е упоритостта на Котоко докато най накрая не става нейното, а апогея или климакса на това е точно момента, когато Ирие разкрива истинските си намерения към нея. След това всико друго може и да е пак на вискоко надморско равнище, но по нанадолнище от върха. Това е напълно нормално да не е така тук тъй като с такъв каст и най вече такъв Ирие Наоки просто няма как да станат добре нещата. Това беше и главната причина да дропя и изтрия по най бъзият възможен начин още първите два-три епа на тази драма, които бях свалил. А тази втора част дори да ми опрат пистолет до главата няма как да я почна, не и при положение, че има същото несериозно отошение както в първата тоест да продължават упорито да лансират тоя Юки Фурукава. Дори сега, само като го гледам как се кокори от тоя постер и не знам какво ми става...Той не е и никога няма да бъде това, което трябва да представлява Наоки, просто няма потенциала за това, а когато това е така дори най-добрата Котоко не може те спаси! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...