Jump to content

Recommended Posts

Ох, преди малко изгледах 20-ти епизод... Абе тез хора в такива ситуации ги вкарват, направо не е за вярване...Тъкмо си мисля, че знам какво ще стане нататък и хоп! то съвсем друго. Особено с това за прислужницата направо ме застреляха! Surprised Аз очаквах Джи Хо, естествено, да я намери и да я прибере у тях (все пак неговата къща е най-празна Very Happy ), пък то какво стана...

И тази Че Кьонг все да се появи в най-неподходящия момент...Ужас направо! Хем я харесвам понякога, но хем много ме дразни... не знам, дано да измислят нещо, че голяма интрига стана...

Иначе много се радвам и че И Джунг се осъзна най-накрая! Very Happy Или поне на мен така ми изглеждаше... Отначало като разбрах това за учителката си казах- аййде, стана тя! Ама естествено, корейска работа, пак го извъртяха по такъв един начин... Браво, браво! С Ка Юл са много сладурски...дано да се вземат! Very Happy

 

А да, и за субтитрите исках нещо да кажа... parab, много блягодаря, че накрая споменаваш, че идват моменти от следващия епизод, защото аз лично много мразя ги гледам, да знам предварително какво да очаквам...пък понякога нали има и гафове, който пък са ми много любими, затова благодаря =) И бележките, дето ги слагаш отделно от превода са много забавни, и за тях отделно мерси! cheers

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък гледах преди малко 23 епизод. Направо ми потънаха гемиите. Хем знам какво става, хем ти става едно такова сухо на гърлото... Гадно, много гадно... В тази версия майката на Джун Пьо е наистина най-жестоката. За сметка на това Джун Пьо на моменти е прекалено слаб..., в това отношение японската версия печели - там Домьоджи си беше к*пеле и половина Smile, с извинение за израза. Но няма как да отрека, че и тази интерпретация си е толкова завладяваща, колкото и предишната...

 

Сега чета, че щяло да има сцени след 4 години... , какво ли ще показват толкова тогава...

И че последните сцени все още не са известни на никого. Актьорите щели да ги получат в деня на снимките и трябва да ги запомнят тогава. Целта е да няма изтичане на информация... Дали с тези тайни няма да изкочи някой странен край...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 3-те варианта на мангата,тази ми харесва най-много,въпреки че си има своите слаби страни,като например връзката между Jan Di и Joon Pyo,която на моменти нещо я хваща липсата.Добре че в последните 2-3 епизода позакърпиха нещата и се сетиха че са двойка.Не ми се вярва краят да е чак толкова изненадващ,на всички ни е пределно ясно че ще има сватба и честно казано не ми пука каква ще стане с двамата главни герои,още от самото начало си харесах повече Ga Eul и Yi Jung и все се надявам че накрая ще се съберат.Яд ме е че не се целунаха в 23-ти епизод,но има още два,така че не е късно и това да стане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа, в ролята си на първия потребител, изгледал изцяло сериала и осмелил се да пусне комент, ще поместя коментара си от Замунда дословно:

Цитат:

Ааааа, доволно съм, доволно, много даже. В момонта яко съм се хилнала от ухо до ухо и май ще ми залепне усмивката на устата. :thumbsup:

Честно казано, в началото не очаквах така да ме грабне пустия му сериал, защото не обещаваше да е нещо чааак толкова необичайно. (Все пак тая история е дъвкана вече 3-4 пъти преди това!) Да, ама не! 25 епизода яко размазване от кеф! Дори актьорите в началото не ме привлякоха много-много, особено Джун Пьо. Пък сега забелвам мазна усмивка 24 карата само като се сетя за него... :cupidarrow:

Абе с две думи - заслужаваше си и още как! Приятно гледане на тези, на които това удоволствие тепърва предстои! Пък аз тая нощ ще спя с леко сърце и май се сещам кого ще сънувам...

 

А ся за най-нетърпеливите малко спойл за 25 епизод.

 

Тъй, казано накратко:

Оная лигла в болницата явно си хареса Джун Пьо и го замота, че тя се е грижела за него и му е готвела, докато той лежеше в болницата. Накрая даже организираха парти, на което обявиха, че заминават за САЩ да учат заедно. После обаче Джан Ди реши да не оставя нещата така - разказа на Джун Пьо някои неща за него и когато той пак не се сети коя е, тя се хвърли в басейна, за да го накара да си я спомни. Разгеле, наш'то момче се усети.

И Джунг в крайна сметка отиде да учи няколко години, но преди това каза на Ка Юл, че когато се върне, ще потърси първо нея (демек т'ва си беше чисто обяснение в любов).

На завършването им, Джун Пьо помоли Джан Ди да се омъжи за него и да заминат заедно за Щатите, защото той искаше да учи там. Тя му каза, че ако след тези 4 години се върне и е станал готин, ще си помисли. Пък тя щяла да остане и да си следва своите си мечти.

4 години по-късно Джи Хо е станал доктор, И Джунг се връща и намира Ка Юл, а наш'то момче вече официално предлага брак на лудетината. И всички заживели дълго и щастливо...

 

 

 

Со кратце това е. После като излязат субките, ще научим и подробности. Приятно гледане на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейците са си корейци! Успяха от една доста филмирана манга , да направят нещо различно, което да си заслужава.

Много ми хареса колко невероятно добри и свестни бяха всички по -важни герои. На Джи Хо все му търсех крилцата, а пък и с тези бели дрешки ( розовото сако го прощавам...все пак беше само веднъж) Smile Успяха да създадат много ведра и красива атмосфера, благодарение на визията на Goong, определено поздрав за почитателитеSmile Само едно не ми стана ясно : ако взема хронометър и засека времето през което Джан Ди е снимана с Джи Хо и времето, през което е снимана с Джун Пьо, кое ли ще повече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към изгледалите BOF, като цяло края беше добър, но нещо като че ли малко му липсваше...както и да ...както се казва "всичко е добре когато свършва добре"

 

Единствено сцената в която Джун Пьо си върна паметта...ми беше адски изкуствена и не добре измислена...особенно Джан Ди във водата 5мин и всички стоят все едно се пазят някой да не влезе да я "спаси" преди него... lol! ..пък и беше малко странно...ако не беше скочил...щеше все едно да се удави...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаше ми се да си доставя удоволствие и да гледам последните два епизода с хубавия превод на Параб, но не издържах ... Параб благодаря за 24-ти sunny

Сериалът е много забавен! Препоръчвам!

Това с втория сезон е малко странно. Надявам се да няма. Какви ще ги разтягат? Сериалът свърши точно навреме, няма нужда от повече ..., но може би ако има продължение ще се развам да се концентрира върху Уо Бин - това си е напълно нов свят. Може да се получи нещо наистина доста интересно. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това за втори сезон е било първоаприлска шега Exclamation

И аз изгледах най-сетне последните епизоди. Благодаря на parab, че спомогна да изживея това удоволствие на български lol! (аз съм луд фен - как можа да се забавиш толкова много). Историята свърши добре. Доволна съм и оставам с леко носталгично чувство към сериала. Красиви лубовни истории, красиви млади хора, красиви приказни места .... Един позитивен сериал с малко драма и две щипки хумор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди малко изгледах последния епизод... И какво да кажа... Май прекалено се бях настроила, че ще е някакъв невероятен, а то... свърши доста предсказуемо. Единственото, което се чудих е как Джун Пьо ще си върне паметта, другите неща бяха много елементарни... Neutral

Но това не е важно, исках щастлив край и по-щастлив от този няма на къде! Smile Е...освен може би Джи Хо и Уо Бин да бяха хванали някоя женица и те, ама то тогава щеше да стане съвсем сапунка... Ениуей, и на сцената с момиченцето, дето го боли гърлото съм благодарна...там Джи Хо с тея очила беше супер-дупер-хубавелник...Ииих, искам и мен да ме лекува Доктор-Принц пък, не е честно!

Иначе гледах версията с коментарите на parab и така беше много по-яко... все едно не гледах самичка ами обсъждах с някоя приятелка... благодаря, за което, много забавно ми беше! Wink

 

А рекламата, хихи, много е яка и сладурска, ама егати! 5 минтуи реклама... недай си Боже нашите да бяха такива, както ги въртят по 10-15 отиде 2 часа между новините и прогнозата за времето... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, вярно, друго си е да го гледа човек побългарен! cheers cheers cheers Параб, огромни благодарности още веднъж.

Определено версията с коментарите ми допадна много повече. Даже не се стърпявам да споделя един готин коментар съвсем на място, който четох за 21 еп. във Viikii по повод мнимата сватба и особено безкрайно "щастливото" изражение на Джун Пьо на самата церемония. Та коментират си хората, че с тая физиономия все едно е на погребение, и някакъв се изцепва: "Here lies GJP. Moron. Weenie. Asshole. RIP". Е, думичките май не баха съвсем същите, ма в превод епитафът звучи като: "Тук лежи Гу Джун Пьо. Кретен. Слабак. Задник." Още му се хиля на т'ва като се сетя. Абе с две думи, друго си е с едно такова коментарче, а? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много доре се справиха котейците с екранизирането на мангата. Героя на Джун Пьо беше изигран също много добре, може би заради това ми хареса, тъй като не очаквах да ме грабне сле дкато вече бях изгледала Meteor Garden, който също е една страхотна екранизация. Добре си поджраха актьорите само дето малко края ме шашна, тъй като амнезията на Джун Пьо в тайванската версия е развита като цяла втора част. Хау евер, с интерес го следях tongue Много добро попадение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледахме го цялото семейство/аз +главата на семейството ни +подрастващата девойка на 14 г.+котката/На всички много ни хареса Very Happy Мислим да го гледаме още веднъж най-малко.Така че представителите на силният пол могат да се пробват-пък току виж им хареса и на тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и най-хубавата новина:

 

 

60 mins of F4 "After Story"

"Boys Over Flowers" after 5 years, the 'final word' after story will come out as a surprise on the 19th

KBS2 hit drama "Boys Over Flowers" will finish up their F4 music drama on May 19th and it'll be airing on Mnet, starting at 6pm for a full hour (60 minutes).

"F4 After Story" will again tell the myth of the four people, F4 and their story will be told in a music drama format. They have aired the Kim Bum & Kim Joon's part a few weeks back, and fans are waiting for Lee Min Ho & Kim Hyun Joong's part to come out. This Tuesday, we'll finally watch their part of the "After Story" on the full hour special edition of "F4 After Story" on Mnet.

In addition, "F4 After Story" will release its background music through Mnet music portal side (www.mnet.com) on the same day.

 

 

crd:ay_link@jazzholic

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва след като изгледах BOF- проявих интерес към тази актриса и мога да кажа, че е много талантлива. Wink Поне според мен след като изгледах и трите версии смятам, че тя най-добре пасва на персонажа Smile Това е моето скромно мнение :rolleyes:

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма спор Джан Ди добре си изигра ролята много добре,но някак си не пасваше на цялото ''зрелище''(според мен мацката от My girl щеше да пасне идеално за тази роля) .Докато японката не играеше чак толкова добре (опитът си е от значение ) ,обаче подхожаше за ролята на чаровна тинейджарка.

Като цяло корейският вариант е по -добър ,което е най-важно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше първия ми корейски сериал. Грабна ме още в началото и оттогава съм тотално пристрастена към азиатските сериали. И преди обичах да гледам азиатски филми, но сега наистина съм фен. Благодаря искрено на всички, които направиха и правят възможно тези филми да стигат до по-широк кръг от хора и то на родния ни език, така че, хора като мен, които само поназнайват съвсем мъничко английски, да се насладят истински на филма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що изгледах сериалчето - невероятно е! Много добре направен, подбора на артистите не мисля, че можеше да е по-перфектен, играта също.

Искам да благодаря на преводачите и редакторите и всички други свързаани с това тези филми и сериали да достигат до нас. flower Страхотни сте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм към края вече. Момчетата много ми харесват, всеки си има особен чар и са страхотни, но актрисата.. нещо не ми допада това момиче, струва ми се много неестествена, освен когато не се усмихва.

Имам някакво Deja Vu със този сериал и с Goong. Не ги бях гледала преди, но някои сцени ми се струваха много познати, а май няма как

 

А някой може ли да ми преведе това: "За да направиш сърцето си силно, за да не се пречупва лесно трябва да бъде мачкано, оформяно и да устои на горещината в пещта..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koizora написа:

 

А някой може ли да ми преведе това: "За да направиш сърцето си силно, за да не се пречупва лесно трябва да бъде мачкано, оформяно и да устои на горещината в пещта..

 

Ами представи си глината - лепкава, рядка, мека кал. Всеки може да я вземе и да прави с нея каквото си поиска - тя няма своя форма и приема каквато форма й дадеш. Такъв човек се води по акъла на всички и накрая свършва на дъното, сдъвкан и изплют, без воля и надежда.

Когато обаче е в подходящите ръце, същата тази безформена маса се превръща в красив, здрав и полезен съд. Именно в огъня тя добива сила и здравина - вече никой не може да й налага волята си. В случая мацката трябваше да се опари веднъж, за да си отвори очите и да спре да се самозалъгва. От километри личеше, че оня лигльо е леке, само тя си въобразяваше, че е принца на бял кон.

 

Всъщност примерът си е доста красноречив. И доста верен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...