Jump to content

Представяне


Recommended Posts

Мерси :]

Емии аз съм Йоанна,на 15 съм...от София.Уча в немската гимназия...освен немски уча английски,руски и гръцки и съм с ентусиазъма да почна от догодина корейски и/или японсuи (и двамата са ми присърце)

какво друго....хмм...сред любимите ми драми са my girl,goong,witch amusement,absolute boyfriend

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Witch amusement ? Ехеее . само като се сетя,много готско и свежо, Юхи е голяма сладурана

А саундтрака е направо размазващ (както и на My Girl) , нема слабо

 

EDIT

Пропуснах да спомена за мен нещо

Ми не си падам по историческите драми,предпочитам съвремените , и да са по възможност по-вече ДРАМИ

MISA,Bali,Bad Love.....и т.н

Комедините също много ме радват ,Soulmate,Witch amusement,My Girl ,Full House,Fantasy Couple,Fireworks.....и т.н

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе...да саундтраците са супер...макар че аз си падам повече по по-"твърдата" музика...

soulmate също е интересен...започнах го,но така и не го довърших по незвестни причини...има много крилоти фрази

ееей налучих форума като гледам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла и на теб, episode.

Жалко че не харесваш историческите драми, все пак от там тръгна всичко. За твоя радост тук май доминират съвременно-ориентираните, макар първоначалната идея да беше друга. 8)

 

Ееи еи ....требе да си сложа на аватара Маик ли за да се знае че съм младеж :) :) :)

Някои друг тук следили и Таиванските драми ?

....а Китаиските ???

И защо да е тръгнало всичко от Период драмите ?!!!!!!!!!!

В интерес на истината по случаиност е така ,Legend of the Condor Heroes 2003 бе първото на което попаднах , но бях тръгнал да тарся - You're Under Arrest - Live Action (9 сериики -2002)

А за да съм още по-точен , разбира се в началото си бяха аниметата (големи благодарности към фънсуберите и разбира се интернет доставчиците , и не на последно место и производителите на модеми ) :)

 

За Soulmate

Soulmate е велика драма.(голяма дискусия на д-адикта по темата) :)

Изненадан съм че може да спре да се гледа по средата.чесно!!!!!!!!!

За 1 нощ го врътнах

Lee Soo Kyung и Shin Dong Wook са много сладки и забавни като двоика :)

...абе всички артисти са адски добри,забавни и смешни а на моменти сериозни и тъжни

(хех , нормално за ,KDrama ,JDrama ,TWDrama и HКDrama нали,свикнали сме вече с тея неща ):)

Апропо,докато съм още по темата тук е ,мястото да кажа че всяка една драма заслужава отделна тема във форума.Ако ще е БГ Адикт или БГ сомпи , да е поне както требе :)

 

За OST-та

...и разбира се че всички слушаме и друга музика , но сега става дума за k-pop и саундтраците на тези 3-те (Witch amusement ,My Girl , Soulmate ) са върха , нема слабо вътре , а отновите East Of Eden и Tazza са трепачи , но половината са с инструментали и доскучават ако се слушат от краи до краи,докато гореспоменатите 3 са супер от начало до краq

Soulmate не е k-pop но е добро

 

Хаиде със здраве че се отнесах доста маи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грабна ми вниманието за Soulmate. Трябва да направиш тема за него. Аз по случайност, вчера гледах първия епизод на Tazza. Главният актьор ми е много забавен, още от Robbers и заради него си го пуснах. Има субтитри до 12-тата, но докато ги изгледам, ще ми наваксат. Саундтрака се забелязва определено. Идеята е нашето форумче даа стане нещо като соомпи и д-аддиктс заедно, за всякакви сериали и филми.

Една тайванска драма съм гледал, но тайландска още не съм опитвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вто Дек 30, 2008 7:02 pm

 

Привет. Неволно подучух за това място и ето ме на. Не успях да разгледам форума в пълния му блян, но по това, което прочетох до тук, доста доволно върви. Няма смисъл да казвам, че симпатизирам на азиатски продукции, щом съм тука се подразбира. Презирам идолопоклонничеството както и нациопатията. Признавам си без бой, че обичам да воайорствам из форумите с цел гъделичкане на собственото си его. Освен тия глупости, които имахте нещастието да прочетете до тук съм втора година АФ, което обяснява хобито ми да падам от смях на интерпретации от рода на "I was touched. I had to learn the lines by heart." - "Бях докоснат. Трябваше да науча редовете по сърце." (из fan subs на "The Millionaire's First Love"), искрено се надявам вашата съб-група да е по-качествена от този нагледен пример за полиглотски подход. .. та.. see ya around...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми , здрасти на всички. Радвам се да видя толкова много нови лица, пък ако се намери и някой ентусиаст за помощник в скромният ни преводачески отбор, още по-добре.

 

И защо да е тръгнало всичко от Период драмите ?!!!!!!!!!!

 

Опа, моя грешка. Просто мъжете тук сме дефицит, жените ни превзеха.

 

А за "Период" драмите... ами идеята за форума се роди преди близо 7-8 месеца, когато приключиха "4те Бога на краля" и "Хонг Гил Донг". Народа здраво се беше зарибил по историческите "филмови приказки" и в самото начало, когато сайта беше съвсем мъничък и на друг домейн 90% от предлаганите заглавия бяха "исторически". Едва по-късно дойде идеята да поразчупим малко жанра.

Ragnos, както се вика, какво го мислехме, какво стана.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сря Дек 31, 2008 5:34 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здрасти на всички Радвам се че попаднах случайно на линка към този форум, нямам търпение да разгледам мненията из него.

 

Та, аз съм Виви, на 18 години. Интересът ми към източното кино и музика започна преди около... 3 години ако не се лъжа. Изгледала съм толкова много сериали и филми че чак не мога да им кажа точната бройка, и честно казано съм се придържала предимно към японски и корейски продукции. Китайците не знам защо, но засега не успяха да ме спечелят за каузата. Дори и да съм гледала нещо то е било тайванско. Спомням си че правих опит да гледам и един тайландски сериал обаче не успях да го издържа.

 

Иначе любимите ми филми са Love Me Not, Bin Jip, Beautiful, Sakuran, Go, House of Flying Daggers, Ditto, Changing Partners...и честно казано не ми се изрежда повече. Сигурна съм че ако се замисля ще изчовъркам още някое заглавие

 

Засега толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пон Яну 05, 2009 1:52 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте и от мен

 

Казвам се Румен, на 27 години, от Варна. Работя като програмист във Варненски свободен университет "Черноризец Храбър" и се занимавам предимно с уеб-базирани системи. Завършил съм "Информатика", а в момента уча "Право" (знам - странна комбинация). Към азиатското кино се запалих от Четерите бога и от тогава насам изгледах доста сериали, а смятам скоро да погледам и филми.

 

Смятам да се опитам да ви помогна с някой от сериалите и да преведа някой друга серийка, когато имам свободно време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау, какво екипче ще се заформи... Бижу!

Добре дошъл, колега! Споко, и по-странни комбинации сме чували. Какво ще кажеш за пианист-маркетолог или спец по автоматика - гениален китарист? И други мога да изброя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пет Яну 09, 2009 10:04 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

Ау, какво екипче ще се заформи... Бижу!

Какво ще кажеш за пианист-маркетолог ...

 

Може и пианист- психолог, като мен Кремена, 28 г. от Варна, студентка по Психология във ВСУ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съб Яну 17, 2009 2:03 pm

--------------------------------------------------------------------------------

 

А аз май не се представих ..Казвам се Евгени и сам родом от Сандански http://www.impulse.bg/user/b1b0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чет Яну 22, 2009 7:43 pm

--------------------------------------------------------------------------------

 

Привет и от мен!

 

Казвам се Ива и съм от Пловдив. Имам 4-месечно бебе, което автоматически ме прави "мама, а не човек". Нямам лично време, хобито ми е да сменям памперси ..., но пък синът ми обожава да спи гушнат, което автоматически ми оставя няколко часа на ден тихичко да гледам хубаво кино.

 

Страхотни сте и съм Ви много благодарна за труда и отделеното време, за да може някой недоразвил английския си като мен да се наслади на азиатските сериали и филми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла и честито, МАМЧЕ!

Само така, хора, тоя отрицателен прираст трябва да се оправи, нали?

Да ти е живо и здраво сладурчето и дано да слушка като порасне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съб Яну 24, 2009 8:02 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте, макар и малко закъсняло и от мен. Аз съм на 44 години от Добрич. Имам 3 деца, 2 катарака и едно женско куче-дакел. Пълна къща.

 

Относно киното – преди близо две години семейството ми се запали Hong Gil Dong – от тогава аз не спирам да гледам корейски, японски, тайвански и китайски филми. Иначе преди бяхме фенове на американски,руски,френски и др. филми. Вече рядко ги гледам – само да сравня. Все още не съм изгледала всичките сериали. А филмите класика ги гледам по няколко пъти. Даже ги гледам без превод и вече разбирам по малко от корейски и японски. Даже започвах да уча корейска азбука.

Не спортувам, защото всеки ден вървя по 4-5 км. Музика…каква обичам и аз незнам, всичко зависи от мелодията.

За сега толкова…

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нед Яну 25, 2009 8:12 am

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте и от мен !

Казвам се Снежи от Ловеч съм .

Отскоро се запалих по филмите 'с дръпнатите ' очи ! Очарована съм !!! На фона на тъпите холивудски бози те са като свеж полъх...

Само един проблем има , тъй като не съм в БГ мога само от Замундата да тегля/за което съжалявам/

Имам котка Маша , но не драска , а хапе като куче...

Радвам се , че ВИ намерих!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошли и на двете дами с менажерията. Котките са ми слабост, но напоследък се заглеждам и по кучета (стига да не са ми в къщата...), но не си представям повече от едно животинче в един апартамент.

Снежи, за тегленето: именно с тази цел ги качваме и там, макар и да отнема повече време. За сметка на това пък са преведени! Иначе в темата за Ресурси ще намериш доста други полезни линкове.

Още веднъж добре дошли и приятно прекарване с нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нед Фев 15, 2009 4:33 am

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте на всички и от мен Доживях и аз да се представя тук, въпреки че влизам от няколко месеца чат пат. Казвам се Янислав на 24 от София, и по азиатските филми и сериали и по-точно корейските ме запали моя приятел thedemon, който е известен на повечето от вас. Първият ми беше Il Mare, след това My Sassy girl и т.н, за да стигна и до първия ми сериал Snow Queen , който пак стана случайно да го загледам. Просто нещо стана на дума ,че thedemon превежда тоя сериал и ми стана интересно какъв ли е и го загледах първите три епизода и после нашия ми сервира,че нямало готови субтитри за другите, но няма начин магията вече беше почнала да работи догледах го за 2-3 дни След това Hong gil dong и преди малко около 03:10 ч след полунощ изгледах и последната серия на Coffee prince Искам да благодаря адски много на всички във форума - свършили сте страхотна работа и това си личи по това колко нови хора се зарибяват по тези филми и сериали. Едно голямо БЛАГОДАРЯ!!! )) и продължавайте в същия дух Fighting и напред със стиснат юмрук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...