Jump to content

Източници за търсене на азиатски филми, сериали и музика


Recommended Posts

Foxplay - но вече не работи от много много време, така че все тая. (2014 edit)
Този сайт се намира много азиатска музика - за почти всички японски музиканти, от които съм се интересувал, съм намирал песни, както и песни от анимета. За мен е безценен. Просто пишеш името на песен, музикант или група и резултатите си излизат без регистрации и усложнения. Единственото "но" е, че има голямо количество спам, но не е толкова дразнещо. Просто не му обръщате внимание и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 gooddrama . наистина е най-удобния!

Предлага добри субтитри на английски

 

А за торенти -открих един, много объркано излиза при търсенето, но има по много от всичко

:click: http://www.picktorrent.com

 

И още един без регистрация  http://www.torrentbit.net/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една неприятна новина:

 

От 20-ти торент-секцията на сайта D-addict  е затворена. За съжаление той бе основния източник за японските драми.  :cry:

 

Все пак благодаря на тези, които са поддържали почти 10 години този сайт. :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже тез линкове как работят... нямам проблем с азията, но там тоз филм с "леко" големи хайлове... Тук

Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам този линк хубав е защото можете да разгледате всички видове азиатски филми и сериали,а те са доста които сайтът предлага.Имат и субтитри,на английски, на повечето неща и качват току що излезнали епизоди и филми.Хубав е преди извстно време бе по по-другт начин,сега са го променили,но пак ми си харесва,не изисква регистрация,може да се гледа направо от сайтът.Лошото за мен е,че отстрани има маалко рекламки,но не ми пречи на мен :D Ето и самият линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, 16.10.2018, сайтът Dramafever бе закрит

Новите собственици ще правят подобие на Нетфликс след Нова година и ще показват драмите там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ви посъветвам да си търсите "пиратските" сайтове за гледане на сериали не в Гугъл, а в Yandex.ru. Там още не са вкарали правови ограничения на търсачката, пък тя си покрива глобания нет доста добре. Аз си търся поредния домейн на watchseries там (те си сменят адреса през месец-два), щото Гугъл нИ ще да ми предостави тази гнЪсна информация;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се разпиша и тук, че след дълги лутания и проби, понеже вконтакте непрекъснато търсят начини да блокират свалянията и повечето трикове, дето знаех спряха да работят,  намерих супер лесен метод за сваляне от вконтакте. Поне при мен с хром, работят и двата  описани метода. Условието е, че трябва да си го сложите поне временно на стената. Можело е преди да си го пратите на лично, но в момента не може сам да си пращаш лични. Не съм пробвала, дали работи, ако е в добавените видеозаписи. Но пък от стената може да се изтрие след свалянето.

 

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Lawandula написа:

 Можело е преди да си го пратите на лично, но в момента не може сам да си пращаш лични. 

 

Заинтригува ме как така не може да се праща нещо на лични във ВК.

Сега поразгледах и осъзнах, че личният ми профил постоянно си сменяше името последните няколко месеца. В момента се казва Favorites (ползвам английско меню, то си е голяма каша :D). Но си е същото лично мое си място и спокойно си мятам линкове.

Добавям: на руски се казва "Избранное". При чатовете е с яркосиня икона.

 

Редактирано от Rossi Yankova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Rossi Yankova, Роска,  аз  поне, от мен на мен, не мога да си мятам , като лично съобщение от вконтакте,  във  вконтакте. От You Tube мога.Ако си открила начин, кажи как.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лав, карам по стандартната процедура -отдясно горе на всеки пост има три точки, отварям менюто, избирам да копирам линка и го мятам на лични.

 

А относно свалянето от ВК - рядко ми се налага, имам разширението VkOpt

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Rossi Yankova написа:

Лав, карам по стандартната процедура -отдясно горе на всеки пост има три точки, отварям менюто, избирам да копирам линка и го мятам на лични.

 

А относно свалянето от ВК - рядко ми се налага, имам разширението VkOpt

 

 

 

Видях аз впоследствие, че може, но от лични не може да се сваля, трябва да е качено на стената.

Мерси за разширението. Думата беше, за сваляне без програми и разширения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, момичета за информацията. А качеството на видео файловете добро ли е? Аз свалям обикновено от тракери, но напоследък гледам предимно онлайн. Само че се случва човек да се влюби в някоя драма и тогава си я иска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Благодаря, момичета за информацията. А качеството на видео файловете добро ли е? Аз свалям обикновено от тракери, но напоследък гледам предимно онлайн. Само че се случва човек да се влюби в някоя драма и тогава си я иска.

 Каквото качат, това сваляш.

Ако са качили 1080, файловете са доста големи.

Затова "качалките" ти дават да избереш размера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.04.2022 г. at 13:52, bond написа:

Благодаря, момичета за информацията. А качеството на видео файловете добро ли е? Аз свалям обикновено от тракери, но напоследък гледам предимно онлайн. Само че се случва човек да се влюби в някоя драма и тогава си я иска.

Преди да почнеш да правиш врътката за  свалянето, може да избереш качеството. Вторият начин, горе от видеото, работи безотказно с всички браузъри, изтриваш за секунди забраната за сваляне и готово, от трите точки долу дясно сваляш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...