Jump to content

Recommended Posts

         Единственото, което ми хареса в този сериал е че бе подтвърдена моята теза "МЪЖЕТЕ ДА СИ ГЛЕДАТ КУХНЯТА И МАНДЖАТА!" , ние жените, ще се справим с всичко останало. Кухнята си е като лошо проветрена фитнес зала -  тиганите са като гири, че и по-тежки, горещина, пот, травматизъм,  фризери, мъкнене на продукти - ще ме прощавате, но това не е женска работа. Прав беше главния готвач като казваше, че не му трябват жени в кухнята, абсолютно прав. Защо, обаче главната кифла се навираше да  мята тигани, да я навикват непрекъснато, да върши най-черната работа, това не го разбрах. Като ти се готви толкова отиди другаде, където отношенията са човешки, кво си се метнала при най-големите идиоти. Свят широк и спасение има навсякъде, ако трябва да перефразирам. Не ми е ясно и защо

не отиде в Италия, нали готвачка на паста искаше да става, велика готвачка. Ама като стана въпрос за чужбина - не ще си го пазим главния да не се затрие някъде. Виж поназнайвайки любимата тема на сценаристите на други сериали можеше да се спретнат още няколко серийки или спешълче, нещо, да се върне след три години, да му врътне някой номер или той на нея, ама не, разочароваха ме! 

 

        И едно предупреждение към тези, които ще гледат сериала в бъдеще - АКО СТЕ НА ДИЕТА - НЕ ГЛЕДАЙТЕ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше най- великата драма, която съм гледала, но си имаше и някои хубави моменти. Не ми беше много комедиен, нито много романтичен или драматичен- средна работа. Щеше ми се да покажат на състезанието

Как печелят нашите хора , ,мисля че щеше да е силен момент.

 

Разочарована съм, за да съм честна, нямах кой знае какви очаквания, но очаквах повече. БНТ са можели много по- хубав сериал да изберат за да представят на българската публика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно "вкусно" сериалче -  не го гледайте на празен стомах.  :28558:   Главната двойка - прекрасни, Мис Корея - невероятна чаровница и се справи отлично с ролята си, Г-н Кактус - също. Италианската група, пуделчо беше много сладък. Помощник-кухня - голям образ. Дразнещи ми бяха корейската група и

уволнените

момичета, но и такива образи трябва да има. За тези от вас, които се чудят за размера на порциите - това е нормално за ресторанти от висок клас, където цените не са по джоба на всеки. Беше ми изключително интересно да гледам как приготвят разни ястия и се радвам, че не беше просто формалност. Препоръчвам го горещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериал за мъж с Наполеонов комплекс и една патка. Мъжа само ходеше наляво надясно с две пръчки и викаше по всички. Не ми е ясно защо викаш на хората които не си научил на нищо? Тоя въпрос ме глождеше постоянно. Патката  не беше кой знае колко умна и явно си падаше мазохистка. Уж много искаше да се учи, а накрая

Off Topic

даже пропусна и шанса си да отиде в Италия??? 

Имаше голяма разхищение на храна.  И доста ненужни образи.  Не е от добрите сериали на Gong Hyo Jin. Общо взето сериал за живота в един ресторант и някакви измислени интриги.  Кухнята беше пълен хаос, и мъжа с голямото самочувствие не се справяше добре като лидер. Нямаше нужда от 20 епизода. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...