Jump to content

Recommended Posts

Не е само рев и сополи и напук на постера финала е щастлив. Неизбежно, имаше жертви и загуби, но всеки намери това, което търсеше и за което положи усилия и борба :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е доста разтърсващ, най-вече началото, което най-ми хареса от целият сериал. Нататъка някак ми стана много тегав за гледане, но имаше и много хубави моменти, които ми даваха причина да го догледам. Но иначе ми хареса. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече почвам да мразя това, че корейските сериали почти винаги започват когато героите са малки. Даже не ми се иска да почвам едни, които съм изтеглил точно заради това. (имат по 5-6 епизода в миналото) Да гледаш по този начин, е като да гледаш два сериала в един. Различни актьори, различно усещане и прочие. В случая с този, именно тези 6 епизода бяха много по-добри от самият сериал или поне на мен ми харесаха повече. Дори да се получи обратното, пак е минус, защото сериала е с бавен старт. Гледаш и в един момент сменят актьорите, времето прескача 10 години напред и вече се чудиш същия ли сериал гледаш или не.  Разбира се, сериала не е лош и после. Просто е различен, динамиката е друга, атмосферата не е същата. Трябва да похваля и това момиче, което играеше Су Йон като малка. Уникално пресъздаде героинята си.  Ън Хье я пропуснах в предишния й сериал, но не съжалявам че го гледах този.  Май за първи път играе по-сериозна роля и се справи доста добре. Време беше, стига само комедии. :) Разбира се, всички останали, включително и Мики + тази младата надежда Сънг Хо се справиха чудесно. Тези двамата са вече завършени корейски актьори. :)  Малко се разсеях... исках да кажа, че втората половина можеше да бъде поне с 3-4 епизода по-малка. Финала за съжаление е боза. Даже не си спомням как свърши. Дори последните 30 минути ги гледах на 3 пъти, беше тотално ясно какво ще стане и направо досадно. Спомнях си че при всяко спиране, минути след това се замислях "Абе аз изгледах ли го до края или не" и така :) Като цяло обаче добър сериал, въпреки някои минуси. Всеки ще намери нещо за себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесааааааааааааааа. МНОГО МНОГО МНОГО !!! И не беше ревлив както очаквах. Историята не е типична любовна боза. Не го разплитаха действието в последните 5 минути , а постепенно, което ми хареса най-много. И имаше целувкиииииииииии  :28558:  Много съм доволна. И Су Йон , та И Су Йон.... искам и аз да съм И Су Йон и да си имам един Джонг У  :cry:

2cbc485f470dea41.jpg9dcbeb41d8385bb2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено драма, която ме накара да я запомня...Много ми хареса. Първите епизоди ми донесоха физическа болка дори. Но от 5 епизод до към 13-ти за мен развитие нямаше...

 

 

Дразнех се много на Хари, но пък донякъде го и разбирах. Не ми хареса как тя сякаш не изпитваше никакви останали чувства към старата любов при първото им виждате. Очакваше се да реагира поне малко... Финалът беше хубав, момчето изкупи вината си и заслужи отново любовта на любимата си. Изкупи детинската грешка която допусна, като я остави. Само не ми стана ясно, бащата в крайна сметка си остана пълен кретен до края и не съжали за постъпката си, нали?

 

 

Понякога съдбата си е съдба и който и каквото да се опитат да я променят не е възможно. За истинската любов, винаги има път отново, независимо от болката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал дълго отлагаше на компа, защото очакванията ми бяха, че ще е нещо трудно за гледане от гледна точка на емоциите, които предизвиква дори само постера му, а и от коментарите, които сте написали тук. По принцип в сериалите често са ми досадни първите серии с "главните като малки", но пък и съзнавам, че в повечето случаи те са нужни за развитието на историята. Тук, обаче, за мен първите серии бяха най-хубавите от всички останали. Много затрогващи и истински и осъзнавам, че това се дължи най-вече на младежите, които бяха БЕЗУПРЕЧНИ! След това обаче.... нищо. Дотолкова безинтересни и непредизвикващи никакви емоции у мен персонажи, че в един момент се чудех същия сериал ли гледам. Мики, горкият беше добър в ролята си, но някак не можеше да предизвика у мен никакво чувство. Мисля, че в основата стои Зои-то. На тази така и не можах да й повярвам... Толкова безлично ми стоеше, че и за миг не успях да й съчувствам. През цялото време ми стоеше като камък. Мики колкото и да се опитваше да играе, на фона на това чудо нищо не се получаваше. Единственият персонаж, който ме докосна донякъде беше този на Хари - много добре се справи момчето с ролята си. В повечето моменти беше безупречен. Но всичко останало - жива мъка! Не знам защо така се получи с този сериал, може би защото го започнах с големи очаквания, но за мен се превърна в голямо разочарование. От три седмици съм на 36-та минута от еп.20 и не мога да си наложа да изгледам последните серия и половина, просто защото не ми пука какво ще се случи :dunno: . И да обобщя - това, което не ми хареса е, че ме остави безразлична (без първите серии).

А за всички, които още не са го започнали - това си е мое мнение, нека то не ви спира, може да откриете в сериала нещо, което на мен ми е убягнало. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал го започнах, но така и няма да го догледам. Нещо ми липсва в него, а и актрисата не ми е от най-любимите. Колкото и да се опитвам да преглътна някои неща, не успях и зарязах сериала. Първите епизоди бяха много силни и ми харесаха, но до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

222.jpg

 

Мики...Ю Сънг Хо...Мики ...Ю Сънг Хо...Мики.....Ю Сънг Хо

 

След цели 20 серии, най-накрая  жестоката битка в сърцето ми бе спечелена от Ю Сънг Хо, прекрасният Хари Борисън. За да си спомням по-често за него, дори кръстих новият си лаптоп - Хари. Какъв невероятен пропуск да не съм обърнала внимание на такава звезда! С риск да ме обвинят, че харесвам ‘прекалено’ млади мъже (сред корейските ми среди), не мога да не говоря за неговото присъствие, маниери, изтънченост, усмивка...я, да спра до тука.

 

 

gzvpw0abft8qyejrsfnq.jpg

 

 

Бях готова да се откажа след първи епизод, но от липса на интернет и на други алтернативи, гледах втори и всички останали серии до края с най-голямо удоволствие. На мене децата ми харесаха, но не особено – чаках с нетърпение да ядат повече сладолед, че да пораснат по-бързо, и появяването на Мики Ю Чун в четвърти епизод ме накара да подскоча и да извикам от радост!  

 

 

Han-Jung-Woo-I-Miss-You-Korean-Drama-fas

 

 

Не ми омръзна да гледам Мики, дори веднага след ‘Три Дни’, все пак той е минал през школата на СМ и ДБСК, и не може да  разочарова, каквото и да прави. Даде ми вяра в моето собствено бъдеще...животът е толкова дълъг и странен, че всичко може да се случи! Най-много ми хареса как успяваше да се шегува дори с най-сериозните неща, и как и двамата наново се влюбвиха един в друг, след 14 години....без да разчитат на хубавото от старите преживявания само.

 

Но да си призная честно, не съм виждала по-голяма гадина от И Су Йонг, когато се преструваше, че не познава Мики. И да го кара да ходи на скъп ресторант и на ексурзии в Хонк Конг да пазарува и да го кара да чака отвън пред ресторанта на река Хан, докато се обзалага колко още щял да чака....това направо ме изкарваше от нерви. Наистина – колко нормални хора биха продължили да настояват да я виждат. Заслужаваше тогава, той да се откаже. Мики е цял герой!

 

 

i-miss-you-01.png

 

 

Но И Су Йонг ми промени мнението за модата на маникюр, непремено си направих веднага същите нокти – дори този със син лак на върха, за да ми напомня за филма. Модата също много ми допадна – нали е сериал от 2014. Като малко момиче, ми беше позната - и се сетих, че също съм я гледала като лошата сестра в 'Принцът от покрива' отново с Мики.

 

 

tumblr_mgdgogG5Pv1rc4s4go1_500.jpg

 

 

 

А по отношение на края – виждам че мненията се въртят от рода на това, че започвате да вярвате в чудеса, защото можело да има и щастлив край в корейските драми, но на мене лично ми се струва, че развали филма напълно. Нямаше ли някакъв по- изобретателен начин да завърши такава невероятна, наситена с толкова много емоции история? Толкова ли се запънаха гениалните корейски сценаристи?

 

 

59734996.jpg

 

 

 

 

Хари, липсваш ми. 

 

 

 

 

245.jpg

Редактирано от katomova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал ... много дълго се колебаех дали да го гледам заради жанра ,въпреки че участват двама мои любимци и накрая го изтеглих ... престраших се ... не се удържах и не съжалявам ... няма да съжалявате и вие .... една дума :... тегли ииииии .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз дълго време се колебаех дали да го гледам защото винаги съм смятала, че е много тъжен и до някъде ще ме натовари психически. Но не съжалявам, че започнах да го гледам, едва на 7 епизод съм и мога да кажа, че филмът ме разтърси. Сценарият, поне за мен, е много интересен, съпреживявам всички болки, радости и неволи със героите. Страхотен е. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално много се чудих дали да го почна поради причината,че е мелодрама,а аз много харесвам мелодрами,но ги гледам много мъчно.Като го почнах пък,за което не съжалявам, все ми се искаше да го спра, но просто нямаше как. Имаше нещо,което ме връщаше към него,и като почнех не можех да спра-епизод след епизод.Радвам се,че не направих грешката да го спра. Това е една много истинска, красива и вълнуваща драма . Препоръчвам я. Който още не я е гледал, да се поправи.

П.С. Много ми харесаха първите епизоди,когато бяха още малки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал! Много драматичен, много романтичен с една дума много емоционален! Първите епизоди бяха много натоварващи, защото драмата, беше много тежка но после стана по лесно смилаема. Много добра актьорска игра! Сериала, успя да ми въздейства и преживявах, заедно с героите всички техни положителни и отрицателни моменти. Радвам се,

че поне на финала 2 от главните, след толкова несгоди, имаха своя щастлив край. Сватбата беше добър финал. Мъчно ми стана за Хари, според мен той не заслужаваше такав финал.

Сериала си заслужава отделеното време и определено въздейства! Радвам се, че не го подминах и този път и го изгледах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът не беше лош, но все пак не бих го повторила, защото имаше някои натрапчиви моменти, които действаха по-зле на психиката ми и от първите 4 еп. като деца.

Като се започне с тоя чадър и този вятър в очите... Повтаряха го до финала безброи пъти. Имаше и други такива моменти, но няма да ги споменавам.;)

Тези неща бяха според мен пълнежи, за да бъдат повече епизоди, иначе като замисъл сериалът беше доста добър и актьорите бяха симпатични и забавни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линк към обновен плейлист за онлайн гледане: :click:

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата имаше голям потенциял , в началото с малките актьори беше добре , но после заради лоша режисура или актьорска игра много бързо загубих интерес ............. жалко много жалко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво ! Много съм доволна , че го изгледах , страшно ми хареса и въздейства ! Истинска драма , поздравления за сценария ! Трите главни роли бяха изпълнени майсторски ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...