Jump to content

Recommended Posts

Все пак сме си животни! Razz При животните винаги мъжкия е по-цветен и с по-красива окраска! cheers )Невзрачната женска избира Wink

(Специално за очната линия и молива. През целия сериал почти не й сложиха на Го Ми Нам нещо подобно. Два пъти я показаха като брат й и двата пъти беше омазана. )

Гледайки дори започнах да се чудя... Защо, по дяволите, мъжете не се гримират по-масово? scratch

Иначе за сериалчето... беше си забавно, освен последните 2-3 серии. Ама трябваше да си го завършат по корейски! Smile

Поне сестрите Hong не изневериха на стила си и в края

 

децата се обичат

 

Лично аз смятам, че няма нужда от втори сезон. Само ще им измислят някакви страдания!

По-добре да се радваме на актьорите в други проекти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам 15-та серия и умирам от скука...

Дано 16-та да живне малко.

 

Искам да обърна внимание, че с мнението си за сериала, което следва по-надолу, не искам в никой случай да обидя тези, които го харесват, просто казвам какво мисля аз. Не държа някой да е съгласен с мен Smile

 

А сценарият е тъп та дрънка, моите извинения към почитателите на сценаристките, но наистина не мога да разбера защо трябва да има монолози, в които героят съобщава буквално какво точно прави в момента - все едно не го виждаме. Ако е пародиен похват е леко не намясто. (Просто не разбирам как може това да са същите сценаристи като на Моето момиче, който си беше съвсем добре, до колкото помня.)

Главната героиня - е не знам как може да съществува толкова рядко тъп човек - тука специално визирам сцената когато Шин У най-накрая и каза в прав текст от кога знае че е жена. След като това се дъвка и предъвква последните няколко серии, тя милата като паднала от луната. Как да му симпатизираш на такъв образ?!

За мен тая драма имаше някои забавни моменти, но като цяло си е разочарование. Не ми хареса как е разказана историята - лашкаща се между пародия, някакъв опит за комедия, драма и романс едновременно - да бяха ограничили малко жанровете; образите са ми фалшиви, от което може би идва и проблемът с актьорската игра (знам ли, предвид какъв образ се налага да изиграе може ПШХ да се е справила даже перфектно, но това пак няма да ми промени мнението за образа); голямо преиграване на моменти, оставах с впечатлението, че "тука не е ясно точно какво усещане/впечатление целим, затова моля, импровизирайте, пък както дойде" - това почти винаги когато дават двамата мениджъри на групата. И като цяло - и на тях не им симпатизирам. Така изиграни образите - никаква дълбочина, никаква мотивация зад действията.

Джереми въобще няма да го коментирам, в началото направо ми беше противен първите няколко серии, не бях сигурна дали играе ролята на някой с пълния си разсъдък, по-нататък му свикнах на образа. Но, познайте какво - и на него не симпатизирам, безразличен ми е с все мъките и страданията си, за които някак си не можах да му повярвам.

Шин У ми беше симпатичен в първите няколко серии, обаче после когато паралелът с Джи Хо от ББФ стана фрапантен дори и във външния вид, - не мерси.

Не ми допадат прекалено очевидните неща.

Дори и така, ако историята се придържаше основно към пародията, може би щях да я възприема, но да се опитва да вкара някаква мелодраматичност/ някакъв опит за сериозност(!?!) не ми се вързва никак.

ТК беше най-сложният образ от всички, и дори показва развитие от началото до края, дори можех да му симпатизирам на моменти, ако актьорът не преиграваше - прекалено честото използване на "онази" физиономия, прекалено дългото задържане на камерата на усмивката - толкова нетипично за образа и тн (последното едва ли е негов роблем де, ама все пак), едни такива дребни неща.

Фалшивата фея също ми е в графата - без коментар - едно действие нямаше дето да е направила което да беше продиктувано от някаква логика и свързаност. Поне като е лоша да не беше и толкова глупава. Не помня някой от великите и планове как да раздели ТК и МН да не пожъна обратен резултат.

Женските образи - имам чувството, че този, дето ги е измислял мрази жените. Глупави, глупави, глупави. Да им симпатизирам ли? То няма как просто.

 

Въпреки всичко това, имаше някои наистина свежи и забавни моменти, но те някак си стоят настрани от цялостната история, по-скоро ги възприемам като отделни моменти.

Като цяло - голямо разочарование, очаквах повече.

Дано поне 16-та серия да е поне малко по-добре, като за финал.

 

Благодаря за вниманието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sneige много изчерпателен коментар направи и благодаря за него.

Все пак щом си изгледал/а 15 серии от него е имало нещо, което да ти задържи вниманието.

Не мисля, че има човек, който ще седи да гледа някой филм или сериал, който е глупав и

е мъчение за нервите да го гледа.

Не казвам, че сериала ще се хареса на всеки-все пак всички си имат вкус, но за последните няколко седмици

се видя колко фенове има и тук в България и по света, които харесват и подкрепят сериала.

Може да не е бил перфектната корейска драма и да е сравняван с много други преди него,

но сам по себе си се отличава и стана много голяма зарибявка за всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sneige, ти просто ме разби ... къде е емотиконката с кръв, капеща от сърцето ми... а аз залагах толкова на младежкия порив и ... любовта... дип че явно... ще я видим във втори сезон... cheers

Те Гьонк отдавна си го мислех за "лабаво" хлапе.... дето някой трябва да го светне що е то любов и как трябва да й се наслади... дори да я сподели... Ама пуста суета... явно я има сред тези среди... И все пак... с неприкрит сарказъм... ще чакам втория сезон... А Шин У дип че го раздава като за оппа, време е да вземе нещата в свои ръце... ама кой ли ме пита... ще видим какво са намислили сценаристите... bounce

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sneige, ти просто ме разби ... къде е емотиконката с кръв, капеща от сърцето ми... а аз залагах толкова на младежкия порив и ... любовта... дип че явно... ще я видим във втори сезон... cheers

Те Гьонк отдавна си го мислех за "лабаво" хлапе.... дето някой трябва да го светне що е то любов и как трябва да й се наслади... дори да я сподели... Ама пуста суета... явно я има сред тези среди... И все пак... с неприкрит сарказъм... ще чакам втория сезон... А Шин У дип че го раздава като за оппа, време е да вземе нещата в свои ръце... ама кой ли ме пита... ще видим какво са намислили сценаристите... bounce

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, мисля, че в началото прекалиха с това и после стана малко късно и абсурдно да придават сериозни нотки. И на мен ми дойде в повече нацупената физиономия на Гън Сок, като взе да я повтаря за всяко нещо. И абсолютната недосетливост на Ми Нам, още от момента, в който Шин У и разказа за момичето в групата, което било много недосетливо. Чудя се наистина ли може да има такива хора?!

Ако обаче оставя на страна условието за реалистичност - си е една сладка комедия, над която не трябва да се замисляш излишно, защото ще започнеш да се ядосваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделя без още да съм преглеждала последния епизод.

Най- първо - яд ме е, че толкова са ги изтощили тия сладури - JGS има изцеден вид в 15-ти еп.

А че преиграват по азиатски, преиграват, като се замисля - за несвикналото око сигурно е странно.

(На мен някои японски все още ми идват в повече в това отношение.)

Допадна ми страшно играта и израженията на JGS - евала каква изразителност, а интонациите и диалозите - абсолютна причина да гледам сериала пак като приключат български субс ( Давай Туци!) . Разбирам защо толкова хвалите сетрите - ах, Те Кьонг какво я правеше тая Фалшива Фея. Всички диалози въобще бяха изпипани, завиждам на такава изобретателност.

За Те Кьонг съм съгласна с Параб, сценаристите/режисьорите не трябваше да слагат толкова кривене на устни - в началото беше добре, но прекалиха - разбирам запазена марка, ама... И да, ДА - с две ръце за гримирането - не виждам защо трябва да се приема за женски приоритет - има си място и в мъжкия стайлинг.

Джеремето се лигавеше страшно сладко - идеален беше и не бих отказала още. Както и да го обличаха и офъкваха, нищо не го караше да изглежда нелепо. Първото русо азиатче, което харесвам и на което друг цвят не отива достатъчно.

Шин У явно е за някой по-резервиран вкус - красив като статуетка и също толкова безизраен за мен.

Главната е страхотна - всеки епизод чаках да се стигне до момента с фразата "Какво да правя?" - харесва ми как играе невинна, непохватна, забавна, тъжна, но откъм любов в погледа не - недостатъчно беше. За такъв като JGS малко неуправляемо обожание трябва да си проличи.

 

На фона на цялата нерешителност беше приятна изненада как отсвири Шин У - болезнено, но бързо и ясно.

 

Мениджъра - много богат и позитивен образ - не съм виждала май така изграден второ-третостепенен по сериалите - незабравими танцувални моменти, въображаеми сценки и задушевен глас.

Фалшивата фея - перферктен избор - грозноватичка ми се вижда за знаменитост, но иначе как превключваше само, не е истина - рядко съм се наслаждавала така на второстепенна женска роля.

Майката и лелята ме дразнят - е сигурно са си свършили работата Smile

 

Сериала влиза в моята колекция топ 10 и определено в топ 3 на най-забавните. Чаках всеки епизод да видя какво са измислили и съм се хилила многократно и блажено на корем та ме проверяваха какво ми става и защо съм в толкова добро настроение.

Е, това е най-краткото в което успях да се вместя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да кажа, че и след БФО знам, че по голямата част бяха влезнали в болница поради изтощение, така че направо вече не се учудвам, работохолици,ама ни радват с труда си. Very Happy А на Гън Сок още на сцените на летището му личеше, че е изтощен, а и като гледам снимки бая килограми е свалил, какви бузки имаше на снимки преди сериала. Smile , ама и с и без си е много хубав Относно сериала, мога да кажа, че на мен лично много си ми хареса, като цяло и съжелявам, че свърши Sad края също ми хареса, остави ме с усмивка, ако има 2 сезон ще се радвам да го гледам, но дори и да няма се надявам поне спешъл да има, за да се порадваме още малко на нашите хубавци, ако ли пък не здраве да е ще чакаме следващите им проекти за да се наслаждаваме на тях. Голям поклон и благодарности за всички, които се трудят над субтитрите за да му се насладим и с български превод

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викито се хванаха в ръце и аз също успях най-накрая да изгледам последния епизод. Краят на мен лично ми хареса. Сладурски е и те оставя с много позитивно чувство. Като цяло, ако не го гледах епизод по епизод, седмица след седмица сигурно нямаше да е такава мания и краста. Тук тръпненето в очакване какво ще го надробят пак тия двамата беше по обсебващо от самия сериал /ако съм се издънила на изпита по застраховане обвинявам Го Ми Нам/. Музиката е страхотна и сигурно още дълго време ще си въртя ОСТ-то. Персонажите са много свежи, симпатични и определено ще ми липсват. Факта, че тримата сладури бяха по нагримирани и наконтени от Го Ми Нам /дори като се вече играеше момиче/ в началото малко ме дразнеше, но с времето се свиква.

Въздишайки тежко се насочвам към следващия сериал и като излязат български субтитри ще си го изгледам пак, този път наведнъж. Което ми напомня да изкажа големи благодарности на екипа, който го превежда, страхотни сте, определено имате по едно мляко с какао от мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато се запалих по корейски сериали гледах "хон гил дон" който гледах в началото само с превод които очаквах с нетърпение после го гледах на английски (от любопитство) и на български за да се нарева,имаше и няколко серии който гледах първо на кореиски-но процеса на чакане любопитство и нетърпение остави такава следа за този сериал. После изгледах още много(всички преведени) но ги гледах на екс за 2-3 дни и като се замисля за някое заглавие не си спомням точно сюжета или актьорите.И с този дали защото играеше моя принц или защото го чаках или пък защото ставам все по добра на английски(вече разбирам поне по 1 дума от изречение) сум сигурна че ще помня и актьорите и имената на героите и песните дори.СТРАХОТЕН СЕРИАЛ.Сърдечно благодаря за превода на хората които се грижат такива като мен да реват от репликите а не затова че е почнала тъжната песен.БЛАГОДАРЯ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох не можах да се стърпя! Бях се зарекла да изчакам целия превод, ама онзи ден се изкуших и дръпнах първи епизод и вече съм до 8ми! Това нещо надмина всичките ми очаквания. Такъв смях не знам от кога не е било - чак сестра ми идва от съседната стая да ми се кара, че викам Сериозно, някой сцени просто щяха да ме съсипят.

То остави сцените, ами като видя наглото и високопарно изражение на Те Гьонг понякога не знам какво ми става - почвам да се хиля от кеф и после се хиля на това, че се хиля и т.н. . Гледала съм го и преди тоя момък в Baby And I, ама там не ми направи чак такова впечатление (Даже не го разпознах в първия миг, че е той. Видах в драмауики).

 

Ще се оплача само за едно нещо! Ама какво е това мислене на глас! Заразиха ме, почнах и аз да си говоря сама из къщи и като се осетя отново почвам да се хиля, което пък ме плаши, щото изглеждам като откачалка. Тез дни наистина откачам ...

Оносно героите... ми те всичките са ми хубави, ама Джереми ми е слабост (Особено като почне да хленчи - Джоли, джоо~~ли! ужас...) Жалко, че не го дават по-често, много е забавен. Даже май ще се запаля по F.T Island...

 

И накрая - Благодаря много на преводачите, ще чакам с нетърпение и другите серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го Целият сериал , по 10-та му давам 6.Мнение хмм: Високият бюджет не е могъл да направи от клишираният сериал ,нищо повече от поредна....Както всеки сериал(корейски) от подебен жанр и този си имаше забавните моменти,както и интерсни ситуаций ,но не се отличи с нищо повече от другите .Разбирам защо е разбунена женската аудитория ,но за мъжката нищо хубаво не видях )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не смятам, че трябва да се омаловажава играта и на актрисите в тази драма.Майката беше особено добра.Въобще всеки си беше на мястото.А актьорското поведение на Ми Нам въобще не ми се струваше дебилно или темподобни, самата тя за мен беше много симпатичен образ.Както и останалите, нямаше два еднакви образа, всички бяха различни до един.По свеж филм, до сега не съм гледала, който да те разтоварва и зарежда със всяка изминала минута.Ще е супер, ако има втори сезон, много искам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казвал нищо за актьорската игра на ''нежните половинки''( и според мен беше добра ролята на МАЙКАТА) .Отделно главната героина ,много не и пасваше ролята на мъж (немислите ли?Smile ,слаба,крехка,страхлива ...моментално ще се досетиш ако я видиш.Връзвам бас ,че главният герои с женска перука и малко грим щеше да е доста по-привлекателен от нея ...нямаше красива ,нежна,женствена персона в този сериал,определено е насочен към женската аудитория.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив имаше нежни образи, това бяха Ми Нам, фалшивата фея, както и майката на Те Юнг.Ако го погледнем от друг ъгъл, майката на Те Юнг е крехка жена, която не е спряла да обича някого,който не и дава същото, демек страдаща жена.Фалшивата фея и тя търсeше любовта на Те Юнг, но без успех.Въпреки непрестанната борба между тях, кой да е победител, тя всъщност мечтаеше за него.Ми Нам.....да има миловидна физиономия и точно това беше за мен забавното, как се правеше на момче.Не мисля, че е страхлива, защото за това се иска кураж, да се преобразиш на момче, предположение, че скоро ще станеш божия сестра. Laughing В крайните серии показаха, колко може да бъде нежна, облечена в женски дрехи и не само тогава, когато я направиха специално със същата рокля, която Ън Хе е облякла във Таке care of young lady.Не предполагах, че съм такава фенка на сериала, но наистина ме грабна драмичката.Много колоритни образи бяха всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, оказа се, че съм на предела на търпението си. Може би е заради сатурновата дупка, в която се предполага, че трябва да съм ... Та, изтеглих си всички серии и вчера - днес до 02.00 часа съм гледала сериала. За съжаление не мога никъде да намеря субтитри на английски или руски език за 15-16 серия. Помощ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Невольо!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

П.С. Дано Неволята да е добре със слуха Rolling Eyes

Благодаря, ако ме чуеш scratch

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая и аз да изгледам последните епизоди и да напиша свестен коментар..

 

Незнам дали заради Гън Сок, Шин Хе, Хон Ки, невероятната музика и моменти, това определено е моя сериал.

Честно казано, за първи път след Coffee Prince, нещо ме грабва толкова силно и ме оставя без сън. Имаше всичко.. смях, любов, драма..

За стотен път ще кажа, че Гън Сок беше перфектен и очарователен. Образа на придричив маниак му пасна идеално, но едновременно с това, в себе си все още беше нараненото и изоставено от майка си дете, което въпреки старанието си да я загърби, така и не можа да я остави назад. Той също се страхуваше от хората, но единствено с Ми Нам беше себе си и единствено тя му помогна да преодолее нещата, които е таял толкова дълго време.

Бяха страхотна двойка.. Тя много естествена и наивна, олицетворение на добротата, а той си падаше малко особняк, но точно в това му беше чара. Имаха невероятни моменти заедно. Той я хващаше всеки път, когато падаше, а тя му показваше светлината през нощта. Обожавах когато си говореха за звездите и той непрекъснато и повтаряше да стои на място, на което може да я види... Последния епизод, концерта, песента, "Saranhaeyo".. Този край го разигрвах милиони пъти в ума си и пак не ми беше достатъчен. Дано да има втори сезон, за да видим как ще се доразвият нещата между тях.. а и не само..

Искам Джеръми да си намери някое лудо момиче като него, да се разсмиват помежду си и тя да е готова да приеме "истински добрата дума". Хон Ки беше невероятно сладък в ролята на Джер, нямаше такъв смях просто. Беше много естествен и играеше сякаш без усилия. В първите епизоди ми беше малко противен, но после го пооправиха и всеки път като ги видех с розивите си, жълти, зелени и сини пуловери или странните прически, веднага ми се оправяше настроението. И все пак го показаха в различна светлина от някакъв постоянен лигльо. Може би беше един от персонажите

в сериала, които най-често и искрено показваха чувствата си. Опитваше се да не натоварва другите, затова си имаше автобуса. Един от любимите ми негови моменти беше точно там, докато пееше песента. Показа голяма драма и талант. Няма как да не спомена и за магазина "Ай, широо"

Ако има продължение Шинчо също трябва да бъде попроменен малко, защото беше приспивен с

меланхоличното си настроение и чайовете, които пиеше през почти всяка минута. Да, беше много добър и винаги влизаше в положението на всички, но понякога правеше някои неща, които изобщо не бяха на мястото си.. И все пак го разбирам.. Не е лесно да си приятел с човека, който обичаш и вместо да показваш любовта си, да слушаш за неговата любов към друг човек. Въпреки обстоятелствата се държа джентълментски и заслужаваше да разкрие чувствата си, макар да знаеше, че няма какво да очаква. Добре постъпи и накрая. Дано да му намерят някоя госпожица като него и всички да са щастливи

Трябва да намерят и някой, който да играе истинския Ми Нам, защото цялото му появяване беше направено много тъпо, а и имах чувството, че го изкараха гадняр. Може да си паснат с Ю Хе И..И тя беше много откачена, през повечето време докато и даваха мизериите исках да строша лаптопа. Но беше много симпатична, страхотно я обличаха. Стори ми се много неудовлетворена от себе си и затова постъпваше по този начин. Никой преди Те Гьонг не се беше доближавал до нея. А той, измислен или не, поне внесе малко разнообразие в гадния и живот и тя просто се хвана за него като удавник за сламка. Но поне накрая не му попречи да тръгне след нашето момиче и да се получи страхотния финал.

Нямаше да е същото без лудния мениджър и стилистката. Президента също беше много готин.. Горкия, понякога го съжалявах, имаше толкова изтърван и учуден вид, все едно е начело на детска градина, а не на музикална компания.

Майката игуменка също много ми харесваше, нямаше как да минем без мъдрите и слова.. А и самата актриса имаше много добър вид..

Лелята на Ми Нам къртеше отвсякъде.. Не бяха шарени рокли, лилави червила, къдрави букли с разни цветни фибички, но и "опипването" на опа и начина, по който говореше

Всички създаваха супер весело настроение, освен може би майката на Те Гьонг. И тя като него беше много сложен персонаж. Не ми беше приятна,

защото го е зарязала по най-отвратителния начин и не веднъж му го каза пряко и го накара да страда.. Тогава момента наистина беше сърцераздирателен.. Беше ми супер противна и заради лъжите, които наговори за песента на бащата на Ми Нам.. Но като се замисля, тя също е една самотна жена, която през целия си живот се е крепяла на самозаблудата, че е била обичана от някой. Може би е мислила, че това е и оправданието и пред сина и.. Любовта, която и е отнел.. Но всъщност тя никога не я е притежавала, никога не се е отнасяла за нея. Затова се е превърнала в горчивина, която е искала да изкара на бял свят. Въпреки това не и съчувтвам.

Цялото ми съжаление беше към Те Гьонг, защото заради нея беше неспособен да дава любов и да се открива пред хората. Когато видя, че е щастлив, вместо да му подаде ръка, тя разруши всички мостове, които той беше построил. Заслужаваше накрая да остане сама, но постъпи добре когато му поиска прошка. Време беше поне веднъж да помисли и за сина си!

Дано да има втори сезон, за да видим как ще се развият нещата при всички.. и най-вече при моите хора.

Дано след хубавия край да не ги развалят.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е изгледах го и аз. Голям зор беше докато се сдобия с всички серии и субтитри, но успях. Отне ми две нощи и половин ден, но си струваше безсънието. Така не съм се смяла на филм сигурно от години. Страшни моменти имаше. До средата като че ли бяха повече комедиините моменти, после взе да става по-драматичен и накрая като свърши щастливо му станах вечен фен.

Дано да направят втори сезон пак да се порадваме на актьорите и да се посмеем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях се побъркала.Изгледах драмичката до 11 епизод и трябваше да си замина за Пловдив,а там нямам нет.Бях луднала,само за нея мислех.Първото нещо като се прибрах беше да си я догледам.Сладурски сериал.Персонажите ми бяха много симпатични - Ми Нам беше много сладка,Те Гьонг - някакъв особняк,много странен,Шин У - страшно много ми напомняше на Джи Хо,много мил и грижовен,Джереми - лично за мен най-големия сладур от всичките,някакси глуповат,но и много искрен и добричък,а дрехите и прическите му ме кефеха на максlol! ,точно отговаряха на ролята му.От края не останах очарована,според мен можеше и по-добър да е.Стискам палци да има и 2-ри сезон,въпреки че малко ме съмнява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И вчера гледах и днес погледнах .... няма от любимите ми серийки No

Някой каза - търпение Слушам!

 

Чета за някакви жадувани продължения и бих искала да защитя противната теза - "Без продължение!"

Знам, че би било хубаво да гледаме четиримата сладури и може би голяма част от дамската аудитория искат да се развие романтичната история между "Мис поглед към звездите" и "Мистър студен поглед, горещо сърце", но всичко това ще отнеме и много от чара на сериала. Idea Давам на всички следната алтернатива - нов сюжет с част от този актьорски състав или дори с целия! Това ще е и по-забавно и ще донесе нови емоции. drunken

 

Обичам азиатските сериали, защото са с малко серии и са изпълнени с хумор. В тях не се злоупотребява с протяжени, измъчени и изсмукани от пръстите пълнежи. И не на последно място, с тях адски много се забавлявам!

 

Не искам продължение на любимите си азиатски серии, защото не искам да стане като при американските им "събратя" от недалечното минало - Призън Брейк, Анатомията на Грей, Хаус, SG. С времето ги забравяш и най-вече няма ентусиасти да гледат по 7 и повече сезона. Новата генерация няма време за подобни 4837 епизоди от серията "Дързост и красота". Затова харесвам яснотата на отношенията и емоцията за някакви си 24 серии.

Другото, както се казва, нека е въпрос на въображение!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...