Jump to content

Recommended Posts

Аз пък се надявам да си остане комедия докрай. Ще е жалко, ако трябва да рева накрая.

 

 

Иначе сценката в 12 епизод с пияния асистент беше върхът. Така не бях се смяла отдавна. И ми е много приятно, че поне в един от новите сериали (които следя) има такова привличане между главните, поне усещам, че наистина има нещо между тях...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да си кажа честно, това е един от сериалите, които най-ми допадат през този нов сезон. Харесва ми Gong Hyo Jin от друга впечатляваща драма за мен - "Паста" и разбира се, в съвсем нова светлина за мен Cha Seung Won - лошият от драмата "Атина - богинята на войната". На първия епизод така съм се забавлявал, от сърце. И продължавам да го правя. Убедете се. :)

the_greatest_love_new_by_dimbland-d3ios4u.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се надявам да си остане комедия докрай. Ще е жалко, ако трябва да рева накрая.

 

[

 

Пу, да не ни е уроки! Надеждата ни е, че мозъчната дейност на сестрите е в нормата и няма да има пак шок и ужас, както в един друг сериал. Макар че, на корейски сценаристи вяра да нямаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто изтрепа рибата този сериал... Или по-скоро Ча Сънг Уон. Бях го гледала само в "Атина: Богинята на войната" и тук направо все едно гледам друг човек. Впечатлена съм от него. Конг Хьо Джин съм си свикнала да я гледам в подобни сериали, в подобни роли. Аз съм си от търпеливите и си чакам българските субтитри. Много благодаря за превода, иначе сигурно нямаше да го погледна дори. Забавен си е засега, дано после да не стане два реда сълзи и три реда сополи... А баткото на Ку Е Джонг е най-големият чешит! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега съм изгледала първите три епизода от драмата и изключително много ми харесва. Забавна е, лека, приятна за гледане, героите са големи образи, а сюжетът е много увлекателен. Много ми е интересно и да гледам главният герой в друга светлина. В "Атина" ми стана любимец и заради него започнах този сериал.

Нямам търпение да видя как ще се развият по нататък нещата. И аз се надявам да няма сълзи.. ще е страхотно да си остане комедия до края ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що изгледах и 14 серия. Тия корейци за сетен път ми изправят косите от начина си на мислене и на живот.

 

Да не може да отидеш при любимия си, дори когато живота му виси на косъм - те това ме вбесява.

А иначе за самия сериал - дотук ни спестяват ред сълзи и сополи. Не че я няма драмата, има си я, но ми харесва начина, по който са го направили. Дано няма някакви обрати на 180 градуса в оставащите две серии и после пак в последните секунди да се решават нещата. Обаче като гледам тая патка какво се готви да направи ако той оживее... май точно това ни чака.

 

Отдавна не бях гледала сериал без никакви субки, а после да го повтарям на още три езика, дето на единия схващам само основните неща. Вписвам се на първите места в класацията за български фен. Успешна работа по превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на 4-ти епизод, в очакване на превода на 5-ти. :P Търпелив съм, защото пари за хонорари нямам. Досега имаше доста комични моменти, на някои (честно да си кажем) направо се разпуквах да се хиля. Мисля, че най-много ми допада авто-иронията, която сценаристите са вкарали, а продуцентите са одобрили. Заигравките с телевизията и реални лица от екрана в Корея са най-оригинални. Само аз ли мисля, че зад името Питър Джейсън всъщност се крие особата на Питър Джаксън? Не, че имам идея защо биха нарочили точно него, но приликата в имената е доста силна. Може би защото се бави с "Хобитът", а те са фенове на Толкин. :lol: Абе каквато и да е работата, добре правят. Чудя се кога ли някоя родна телевизия ще реши да направи гаргара със себе си (подобно на MBC -> MBS), вместо да си прави реклама. Примерно в следващия сериал по БиТиВи новинарските емисии да се излъчват от УБиТиВи (да речем). :lol2:

 

П.П. Леле, егати малоумния коментар излезе... :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да сложа две снимки на нашия главен герой, но това е единственият сайт, в който не мога да качвам снимки от моя компютър! :mad2:

Две серии останаха, дано няма неприятни изненади!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Как ще е единственият, и в Soompi е така! Какво толкова, за две снимки те примързя да ги сложиш в imageshack, хората като правят теми, качват по 5 и 10 наведнъж, ти сега за две........ :huh:

 

 

Изгледах и 14та серия, сега голям зор в последните две - ще плачем или ще се радваме - след една седмица ще се разбере :rolleyes: Иначе много се израдвах на постъпката на Канг Се Ри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две серии останаха, дано няма неприятни изненади!

И аз това се моля. Не знам защо, но за първи път в корейски сериал играта на главния ми напомня известният ни английски хумор. Може и да не е така, но това е моето усещане и ме кара да си умирам от смях. Е, в 14-та серия нямаше много весели моменти, но тук и малко драма се понася добре. И ако от това накрая направят трагедия, ще плюя сценаристите поне няколко месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ако от това накрая направят трагедия, ще плюя сценаристите поне няколко месеца.

Спокойно. Сестрите Хонг винаги вкарват

 

малко драматизъм в сериите между 13 и 15,

но винаги завършват щастливо сериалите си.

 

Не вярвам, че ще изневерят на себе си. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да сложа две снимки на нашия главен герой, но това е единственият сайт, в който не мога да качвам снимки от моя компютър! :mad2:

А знаеш ли колко е "евтин" хонстингът на сайта и как хостването на снимки се отразява върху ценоразписа, базиран на трафика? ;) Като започнем да печелим от реклами, тогава може и да сложим такава услуга. Дотогава ползвайте http://imageshack.us/ или http://picbg.net/

 

sabrina1, това си беше един вид спойлер. :samurai:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да сложа две снимки на нашия главен герой, но това е единственият сайт, в който не мога да качвам снимки от моя компютър! :mad2:

Две серии останаха, дано няма неприятни изненади!

 

Вече в Гугъл можеш да търсиш изображение - супер просто и бързо е. Влачиш снимката до полето за търсене, намира ти изображението (трябва да си в секция "изображения", за да копираш адреса на самото изображение, а не на сайта, в който е, иначе може и с десен бутон), нататък си знаеш. Вече е изпробвано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече в Гугъл можеш да търсиш изображение - супер просто и бързо е. Влачиш снимката до полето за търсене, намира ти изображението (трябва да си в секция "изображения", за да копираш адреса на самото изображение, а не на сайта, в който е, иначе може и с десен бутон), нататък си знаеш. Вече е изпробвано.

Какво да правя, ако снимките съществуват само на моя компютър? Да ги кача в гугъл и от там да ги свалям ли? :no: Направо забравям за качване на снимки и толкова.

Такова животно като корейски репортер няма! Тези си носят храна и спални чували, нахални са като конски мухи и неунищожими като хлебарки. Само и само да не изтърват жертвата. Ако можеха и да мислят........Освен това се убедих, че в цяла Корея има само 4-5 полицаи, които гледат да не излизат извън районното и любезно оставят хората да се оправят сами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да правя, ако снимките съществуват само на моя компютър? Да ги кача в гугъл и от там да ги свалям ли? :no: Направо забравям за качване на снимки и толкова.

Не, човек. Виж тези два линка, които ти дадох в предния пост. Отваряш примерно втория, цъкваш на бутона Browse и си избираш снимака от папка на твоя компютър. Натискаш "Качи Сега!" и снимката се качва в сайта. Копираш линка, който са ти дали и го пействаш във форума, като го ограждаш с тагове

[img]

в началото и

[/img]

в края му. Това е. Дори да имахме функция за качване на снимки, процедурата пак щеше да е същата, с тази разлика, че снимката щеше да е на наш хостинг. ;)

 

Eто в тази тема има повече инфо по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да правя, ако снимките съществуват само на моя компютър? Да ги кача в гугъл и от там да ги свалям ли? :no: Направо забравям за качване на снимки и толкова.

В случая, доколкото разбирам, ставаше въпрос за снимка на публична личност, не знам как тая снимка ще я има само на твоя компютър, а в случай, че искаш да споделиш нещо лично твое, естествено няма да го намери, защото това все пак е интернет търсачка. Иначе ако не ти харесва този начин, не виждам къде е проблема да ползваш този, който Ragnos ти посочи, както всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да сложа две снимки на нашия главен герой, но това е единственият сайт, в който не мога да качвам снимки от моя компютър! :mad2:

Дидо, я ги качвай някъде онлайн и ги мятай в темата тези снимки, че тука вече половин форум го гони любопитката какви са тези снимки, дето

 

...съществуват само на моя компютър...

 

А що се отнася до сериала... още два дена до 15-ти епизод, дано драмата да свърши с него. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...