Jump to content

Recommended Posts

Ее, най-накрая, след 6-ти епизод ме спечелиха безрезервно :)

Какъв епизод, задълбочиха доста повече всички съпътстващи истории, задава се много интересно! След първите няколко серии се опасявах, че ще е доста повърхностна цялата история.

Моментът с фотосесията ме разсмя

 

Цитирам по памет - "Домът е мястото, където да можем да мечтаем" - велико!

 

Чакам с нетърпение следващите епизоди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях решила да събирам серии и субове и да го гледам наведнъж, ама не ми се получи. Изгледах първите три серии с бг превод една след друга и умирам от любопитство за по-нататък. Ама ще си трая за бг субс.

 

А иначе всеки път падам от смях като започне да говори отвън и той я слуша и се възмущава... Особено след като го видя в банята

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя сериал ще ме довърши просто... току-що изгледах четвърти епизод и добре, че е късно и нямам сили за повече. Хем е смешно, хем на места е толкова тъжно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой гледа ли 7ми епизод?

 

Горкия Джинхо, като е с такова добро сърце добре се подреди. Толкова е тъпо да ти объркат намеренията.

 

Почнаха да стават малко драматични, ама нормално за корейски сериал! :)

 

Джин Хо се забърка сам в тази каша и затъва все по-дълбоко и по-дълбоко.

Искам да се изкажа и за Мин Хо... Няма такова дърво! Ролята ли го изисква, или той толкова си може...

Сега чакам субтитрите за 8-ма... интересно ми е защо, по дяволите, Ке Ин реши да се връща при бившия си...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, надявам се да ни спестят драматичната част, честно казано, и да увеличат комедийната.

 

Като се сетя как и масажираше корема на Ке Ин не ща да си помислям на какво е способен за шефа на галерията

Ама Ке Ин с какъв акъл отиде да се прави на Ин Хи, недоумявам.

А приятелката май ще сгази лука със съдружника на Джин Хо

Мин Хо наистина не прави кой знае какво впечатление с актьорски умения до момента.

 

От сериалите им човек може да си помисли, че корейките са като хванати от гората, докато корейците са експерти по козметика и красота :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се надявам да се изясни бързо положението с директора, но ми струва, че доста ще се проточи.

"Гей историята" ми беше забавна, докато не гледах 7ма серия.

 

Когато директорът взе да скъсява дистанцията и да говори за отношения между тях, изпитах непреодолимо желание да подаря на Мин Хо чифт метални боксерки с 3 катинара, с оглед безопасността му в случаи като този. Разбирам, че Джин Хо "призна" , че е "гей", за да не нарани чувствата на директора, но не мисля, че трябва да е твърде отстъпчив... :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се надявам да се изясни бързо положението с директора, но ми струва, че доста ще се проточи тази ситуация.

"Гей историята" ми беше забавна, докато не гледах 7ма серия.

 

Когато директора взе да скъсява дистанцията и да говори за отношения между тях, изпитах непреодолимо желание да подаря на Мин Хо чифт метални боксерки с 3 катинара с оглед безопасността му в случаи като този Разбирам, че Джин Хо "призна" , че е "гей", за да не нарани чувствата на директора, но не мисля, че трябва да е твърде отстъпчив... хубаво е да пази чувствата му, ама до колко ще може да отстъпва пред него...

 

 

Според мен той от една страна беше шокиран и не можа да каже нищо, (а директорът си помисли, че не възразява) от друга страна, ако беше казал истината, в така създалата се ситуация щеше да излезе, че е лъгал, за да се възползва от него. Въобще си беше мат ситуацията.

На мен ми остава неясно защо изобщо му се наложи да съквартиранства с Ке Ин, някаква изсмукана от пръстите ми беше причината даже не я помня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мда, в голяма каша се забърка Джин Хо. Ще видим как ще се измъкне от нея. Като казвах, че излъга за ориентацията си, за да не нарани чувствата на хмм,...влюбения, имах предвид в края на серията, когато директора слушаше разговора му с оня плужек - конкурента му, и го гледаше с един жален поглед...

И на мен не ми стана съвсем ясна причината да се нанесе при Ке Ин - нещо свързано с бъдещия му проект, да разгледал отвътре къщата и т.н, нищо определено. Абе, просто причина, за да съберат бъдещите влюбени да живеят под един покрив, преди да е пламнала искрата между тях - идея доста често използвана в корейските сериали.

 

 

Наскоро си мислех, защо толкова често използават такава идея (да заживеят заедно преди да са се харесали) в сериалите си и реших, че може би е свързано с многото на брой уговорени бракове в Корея, когато двама почти непознати заживяват заедно и трябва да заобичат партньора си icon_scratch.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро си мислех, защо толкова често използават такава идея (да заживеят заедно преди да са се харесали) в сериалите си и реших, че може би е свързано с многото на брой уговорени бракове в Корея, когато двама почти непознати заживяват заедно и трябва да заобичат партньора си icon_scratch.png

Абсолютно! Програмират ги.

И още нещо ми прави впечатление. В корейските сериали винаги разделят младите за период от 2 до 3 години.

Този срок подозрително съвпада с времетраенето на военната служба в Корея.

Като видиш на екрана 100000 пъти, че ще заобичаш човека, който са ти избрали, след като заживееш с него, почваш да вярваш в това.

Като видиш на екрана 100000 пъти, че след 2-3 години раздяла любовта не умира, почваш да вярваш и в това!

Яко им промиват мозъците.

За да не съм съвсем извън темата...

 

 

Мин Хо влезе в къщата, за да я разучи. Това щяло да му помогне да спечели проекта.

Но по важната причина - избяга от онова крякащо "оппа, оппа" момиченце, което се беше пъхнало в леглото му.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иха, каква дискусия се е завъртяла тук. Хайде и аз да се изкажа. Съвсем естествено е да се опитват да създадат някакъв модел на мислене у хората. Клишета има колкото си искаш. И през повечето време се забавалявам с тях. Но аз за тая тема мога и роман да напиша и със смешни, и с не толкова смешни примери, така че ще я спра, преди да съм тръгнала да се оливам. За сериала:

 

Въпреки че знам каква е, причината да влезе в къщата, както и да го гледам, все ми се струва нелогична и не много добре обоснована, но хайде карай. От мене да мине, защото най-обичам да гледам двамата главни герои в една къща. Винаги има смях. Гадно беше, че Джин Хо трябваше да признае публично, че е гей, ама той май нямаше много голям избор в случая. И като стана дума, интересно ми е как обществото в Корея реагира на сериала, защото засяга една тема, която май не обичат да задълбават-хомосексуалността, но с чуденето ще си остана сигурно. Иначе ми харесва динамиката на сериала. И особено ми харесва начина, по който се развиват отношенията на Ке Ин и Джин Хо. С всяка серия се качват на едно по-ново ниво. Ке Ин мисля, че все още го възприема в себе си като приятел, но напоследък май и нейните чувства вървят в друга посока. Джин Хо пък според мен, си е очевидно влюбен вече и не го знам какво ще прави. Но разбира се наближава момента на големите драми и скандали, особено когато Ке Ин разбере истината. В момента тя безрезервно му вярва и напълно бих я разбрала, ако се ядоса много. Предателството ще бъде много голямо в очите и. Тааа в тоя ред на мисли, дано въпреки всичко се запази и елементът на комедията в сериала(ако въобще кореецът разбира що е това чудо). Оу, как се раписах само. Но спирам дотук, преди да съм написала двестакилометров пост.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не сте чели за какво се разказва новелата, по която е направен филма. ;)

 

Директор Чой много сладко се обясни в любов на Мин Хо. Горкият Мини ей такива очи отвори , като осъзна, че го свалят.

 

 

Така че смешните моменти продължават.

Някой гледал 8-ми епизод може ли да ме светне...

 

 

Тази сцена в края на епизода, когато Джин Хо каза, че я харесва и т.н., наистина ли се случи, или само си го представяше?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой гледал 8-ми епизод може ли да ме светне...

 

 

Тази сцена в края на епизода, когато Джин Хо каза, че я харесва и т.н., наистина ли се случи, или само си го представяше?

 

Аз го гледах и...

 

... също не разбрах и се чудех доста време, но в крайна сметка реших, че най-вероятно си е представял. Все пак щеше да е странно да признае толкова рано. Но истината си е, че човекът яко е лапнал въдицата. Изглежда много влюбен.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах

 

 

представяше си, за съжаление. Нали накрая каза, че и помага да отмъсти, и си каза на себе си - "Не се меси." Така че той най-вероятно си мисли, че не трябва да се намесва в отношенията на Ке Ин с плужека и намесата му е само да и помоне да отмъсти.

Обаче като каза че му приличала на майка му вече беше ясна работата.

А забелязахте ли Мин Хо как влчачеше крака през повечето време. Много странно, явно образът му трябва да е някакъв душевно и физически съсипан човек, а не изглежда иначе. Изглеждаше като човек без реални проблеми в началото.

Добре че на Ке Ин и смениха прическата че иначе се отказвах да го гледам.

 

 

 

А и още нещо, изглежда корейките нямат нищо против да ги влачат като прани гащи половин километър свъсили вежди младежи с ядосан вид

 

sabrina1, за какво се разправя новелата, кажи да преценя дали да го гледам нататък, ако задълбаят из драми ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите епизоди изобщо не ме грабнаха и мислих да спирам да го гледам, но 5ти и 6ти ме разубедиха. Явно от тях започна истинското действие. Много ми харесва, така не съм се смяла незнам от кога.

Моментите между Джин Хо и Ге Ин бяха страхотни. Искам и аз такъв приятел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха така..аз май бая съм изостанала :)

Добре се "светкате" тук, най-малкото че сериала поражда доста дискусии :)

Сериалчето ми харесва, защото се очертава : "Каквото си надробиш, това ще сърбаш"! и залагам големи

надежди....

Красноречиво и адски приятно забъркаха диалозите и картинката...има огорчения, има недоразумения и

морални и любовни сътресения, има забавни реплики и физиономии, има и смях и радост, обич и удовлетворения.

Надеждата ми за постепенно "разстиляне" на образите до сега се оправдава...и това "сближаване"

(не само между главните герои) адски ме забавлява ^_^

 

 

Мин Хо никак не лошо се справя с "гейския" дървен вид и настроения на "Джин Хо", имам малки недоумения,

спрямо някои физиономии и сцени, но като се усмихне или когато образчето му се изнервя, компенсира.

 

 

Сега много ми се иска да видя : "С твоите камъни - по твойта глава!"...ама си познавам стоката..т.е. корейците 896767.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sabrina1, за какво се разправя новелата, кажи да преценя дали да го гледам нататък, ако задълбаят из драми ...

 

Съжалявам, но чак сега видях.. :P Е, все пак е обявено като комедия. Няма да са чак такива големи драмите. ;)

Можеш да прочетеш тук.

Но според мен не е качена цялата. /това не може да е краят???/

Доколото разбрах от предните постове, в българския блог на И Мин Хо е преведена, а може и да е качена цялата.

Потърси и провери. ;)

И сега за епизод 9 и 10...

В предишен пост написах, че Мин Хо е дърво! Връщам си думите назад! 896767.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле-ле... драмичката започва все повече и повече да ми харесва!! Особено след 10 еп. 896767.gif

Има много забавни сцени, главната героиня вече ми харесва, в началото нещо не ми се нравеше, но сега... И си подхождат с Джинхо... не знам, но на места ми напомня на Джанди 121272.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм още на 7ми епизод, но какво се случваааа? :lol:

Еееее, много сме любопитни :P

Аз съм на мнение, че най - интересното тепърва предстои...

Много си ме кефи, как се развиват действията в сериала и определено тази драма ще е една от любимите ми ^ ^

Нямам търпение да се прибера от работа и да изгледам 7 епизод...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...