Jump to content

Recommended Posts

И аз да дам един глас "за" за този сериал. Всичко стойностно в него сте го написали вече. Беше един от първите корейски сериали, попаднал ми съвсем случайно в полезрението в youtube и ме провокира да обърна внимание какво творят в киното корейците :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е не само хубав, но и смислен, гледа се с истинско удоволствие. Макар че на места просто не можеш да се сдържиш да не избухнеш в смях, имаше сцени, в които сърцето ти се трогва от чувствата на героите. Актьорите бяха страхотни - и големите, и малките. Точно от този сериал си харесах Jung Joon Ho, ама човек просто не може да не го хареса тук... laugh.gif Невероятно забавен, мъжествен... Страхотно си изигра ролята. А някои от по-сериозните сцени бяха великолепни.

 

 

Че и с хубав край. Какво повече му трябва на човек? laugh.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време го отлагах този сериал, заради случката с главната актриса. Все пак се реших да го изтегля и не съжалявам. Въпреки че доста често ми ставаше гадно, че тази женица вече не е между нас, ролята, която изигра, беше хубава. Както и на тази останалите актьори. Завладяващ сценарий, чудесна актьорска игра. Доста се посмях, въпреки че имаше и драматични моменти. Изгледала съм доста азиатски сериали и малко или много съм станала претенциозна и почнах да си мисля, че вече няма накъде, защото ми омръзна от едни и същи клишета. Този сериал ми показа, че има надежда и все още мога да попадна на нещо интересно и различно. Много ми хареса. Главните актьори бяха големи скици с техните разправии. Единственото, което не ми хареса е, че последните два епизода малко ги поразтегнаха.

Но пък може би затова финалът бе завършен и за всеки имаше щастлива развръзка.

Горещо го препоръчвам на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е свежарски :) Хареса ми!

Само на края ми сатна някак досадно сладникав :rolleyes: , но е поносимо.

 

Обачеее едно не можах да разбера - как е възможно богаташи да нямат пари за една пералня, а трябав икономката да им пере дрехите на ръка , ей това нещо напараво ме потресе.

 

Смяла съм се глас на моменти. Отношенията на двамата съученици бяха страхотни, изключително непринудени, чак да им завиди човек :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца го започнах, но ми се стори постен /пък и тая прическа на главната направо ме размаза/ и го оставих. Ама, как съм могла! А той си е много хубав! Едва преди седмица го почнах и то защото нямаше какво да гледам, че ми спря интернета, а само този сериал беше останал на диска. Като си помисля, че даже се канех да го трия...

Много естествено поведение на героите с всичките добри и лоши страни на човека, с малките и големите ни грешки, с красивите и грозни моменти в живота ни, с обикновеното и възвишеното - те си бяха хора като всички. Главните бяха сладури сладки, през цялото време се джавкаха като куче и коте, но все пак се усещаха въгленчетата през пепелта. На моменти имах чувството, че тя ще му тегли и някой пердах, както си налагаше в началото детето. Мъжът и - пфу, пфу, пфу :swoon::mad2::nunchako: , поне едно добро дело извърши - дето се разведе с нея! И добре, че я излъга, че тая будала кой знай колко още щеше да му се постила под краката на туй говедо просто! Братът ми се стори, че го бяха направили прекалено самопожертвователен, а пък и прие всички крайни за кариерата решения без много възражения, май в действителност няма да го бъде това... Много ме разсмиваше приятелката аджума, тази облата, ооооо, как му налетя на нашия, направо му се залепи като дъвка, леле, леле, и как го тръшна на земята... Образи като звездната мацка все ме карат да се питам в същност има ли такива хора, мисля че преувеличават егоизма им за да има противопоставяне между героите.

Любим момент - денонощието след корекцията на зрението.

Много, много благодаря за бгсубтитрите!

Филмът си е за гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се отчета: и този сериал беше изгледан. Като го почнах, нямаше спиране. Чудесни образи, забавно развитие. Ще го изгледам пак, а може и още, знам ли!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключих с гледането. Знаех какво ще стане, защото изчетох всички коментари, преди да започна, затова не следях толкова историята, колкото главната артистка Choi Jin-sil. Колко ли сила се изисква, за да изиграеш роля, която толкова напомня твоя собствен живот, с тази разлика, че при нея е нямало щастлив край? Какво ли ѝ е струвало, когато е трябвало да се прави на щастлива влюбена жена? :(

Видях снимки в нета, след побой - цялата в рани и посинена, дори си мисля, че това е по времето на филма - в последните епизоди на лявата ѝ буза имаше подозрително синьо петно, което дори гримът не е можал да скрие. Откъде е имала сили да завърши сериала? Как се е усмихвала? Или може би това е "Големият артист"?

 

Сигурно аз съм единствената, която плаче след финала на този филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога смело, да заявя, че това е един от любимите ми сериали ! Страхотни комични моменти

особено като се гониха, тя след операцията за стесняването на вагината :), а той надупчен с Ботокс хаххахахахах

, сладки любовни сцени

когато я прегърна пред всички, за да не види сватбата на бившия си мъж :(

През цялото време се опитвах, да се абстрахирам от реално случилото се с главната след края на снимките, тя изигра прекрасно своята последна роля - Поклон !

Задължителен за гледане !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четейки предходните коментари разбирам, че не съм гледала сериала в подходящ за мен момент. Въобще не мога да кажа, че е задължителен. Не го усетих нещо - нито имаше тръпка между двамата, нито показаха някакви чувства. Или поне аз не видях :) Явно нещо в мен е повредено :)  :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...