Jump to content

Recommended Posts

Изгледах първи епизод и ми хареса.Главния не съм го гледала досега, ама ме кефи с мимиките и подскачанията, дето май наистина не са за възрастта му.

Харесват ми историите, в които главните герои се хващат за гушите от самото начало/то почти във всички корейски сериали е така/, а на тия им предстои и да се оженят. Или поне в резюмето така пише,та ще е интересно да се види

 

Мерси за превода!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който е фен на сестрите Хонг да не гледа това...За мен са си измили ръцете...Не може да правиш неща като Май гърл, Гил Донг и дори Гумихото и сега да ми пуснеш това...Безумен каст тъй като актьорите са безкрайно несъвместими едни с други, явно режисьор олигофрен, старата рамка на образи, която дразни до полуда и лично за мен скучна история...Жените са си оставили ръцете на тоя сценарий.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва и бих казъл ,че кастът си е на мястото .Ча Сънг Уон се справя уникално , страхотна мъжка роля , преиграванията са част от облика му и на мен ми се струват много забавни .Все едно живее в един филм , където всичко се върти около него и се мисли за много оргинален, несравним,а всъшност си е луд за връзване егоцентрик,което поражда доста смях за ''страничният''наблюдател.Главната съм я гледал и в други сериали , винаги играе подобен тип роли(невзрачна, нерешителна, ранима и тн. ) , справя се доста добре(много ми харесва в какъв ужас изпада като почне да си играе с нея Главният ) .Лекарят допринася за колорита и разнобразието в сериала , със своето различие от Док Го Джин ,

Напоследък повечето сериали ги правят с динамично,интригувщо(комично за такъв жанр) начало и доста слаб край,този няма да излезе от това статукво,изгледах досега 6 епизода но всички индикации говорят за предполагаем спад ( разтягане на локума , по корейски), да се надяваме сестрите да ме опровергаят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал е голям гъдел за устата, от към образи и сценарий. Сестричките Хонг, признавам могат да омайват публиката, отчайват мен понякога с недоразумения, правят за смях актьорите, та чак могат да доведат до напикване и недечурлигата.. :lol2:. Не, че съм недоволна, малко на моменти ми преиграват по сценарий главните герои, но пък са очарователни сладури с бързо развитие на образите. Още се чудя защо сериалът се казва така, а не например "Терор - Любов" в три части, хехе. Такова "надцакване" наблюдавам на характери (на публичните личности) и "обвръзване" с доза хумор, малко бягат от стандартната корейска романтика, но пък носят предимства за зрителя, да вижда и разграничава нещата, които се случват на героите в живота.
Ча Сънг Уон го признавам с всяка следваща физиономия и влюбена реплика на 37-ем годишен кукувец, а Хьо Джин толкова неразбиращо тъпа го дава на моменти, че чак ми харесва :lol2: . Пълен унисон с аутфитете й са нескопосаните движения и безобразното й поведение.

Но когато човека й се обясни, макар и "не в любов"..хаха, тя го "замера" хубаво с неговите камъни и ми бе, за първи път, серизоно забавна.


Много чар има и в персонажа на Юн Ке Санг, адски ми е сладък като се усмихне, а хубавката Ю Ин A, също е добра в типично корейското лошо аплоа, на втората цигулка.
Така се забавлявам с "публиката", със стафа на шоуто, семейните отношения и приятелството, като трябва да отчета и онези сладките, глупави "предмети", които са малки добавки за смисъла и развитието на драматичните влюбени отношения. Последно Сънг Уон ме размаза с изпълнението на "Heartbreaker" .Драгона, чак може да завиди на енергията му :lol2: :lol2: :lol2: . .

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както споделих, "Любовта" става все по-шантава. 7-ми епизод беше изключително шизофреничен. Сценаристките наблъскаха толкова много случки, че не ти остава време да се насладиш на едната и следва друга. Дори леко прекалиха, особено с края, където вмъкнаха едно голямо намигване към известна детска приказка.

Забавлявам се много с превъплъщението на Док Го Джин, който заслужено превзема цялото зрителско внимание при появата си. Главната героиня впечатлява отново с ужасния си стил на обличане - винени ниски обувки с обикновени тъмносини чорапи, дантелена рокля тип нощница и бежава риза.... бррррр! Абсолютно противоположна на чистата елегантност на Ю Ин А.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната героиня впечатлява отново с ужасния си стил на обличане - винени ниски обувки с обикновени тъмносини чорапи, дантелена рокля тип нощница и бежава риза.... бррррр! Абсолютно противоположна на чистата елегантност на Ю Ин А.

 

 

Ето това и аз като го видях и щях да падна.

 

Иначе за сериала до тук поне на мен ми е супер забавен. Нямаш време да починеш и да преосмислиш какво се случва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно, защото не очаквах нещо кой знае какво не съм и особено разочарована. Харесва ми контраста м/у хиперболизираните образи на "звездата" Док Го Джин и вече бившата звезда /на която името нещо ми убягва ;) /, която здраво е стъпила на земята. Пародийният образ на актьора представен чрез лек хумор и ненатрапчива ирония ми напомня Дарси.

 

За това усещане спомогна и онова обяснение в любов сред хвърчащите цветчета - все едно гледах " Гордост и предразсъдаци" по корейски :D .

 

Главната , която от друга страна е вече бивша "звезда"/ със всички негативи на това определение/ и е готова почти на всичко за да има работа в развлекателния бизнес внася лек тъга, но и на моменти лази по нервите с това поведение тип изтривалка за обувки <_< . Вероятно това е търсения ефект, но не пречи да дразни.

Каста също ми допада. Романтичните и любовните сцени ще бъдат/надявам се/ на ниво, а не след дъълго покачване на напрежението да гледам състезание по това кой по здраво ще си стиска очите и устата :blink: . От нещата, които съм гледала с тях мисля, че няма да се разочаровам ;) .

Благодаря за търпението :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение : сериала ми харесва , даже много на фона на всичко друго, което върви в момента . Особено ме радва музикалната тема на хлапето - Стинг ми е един от любимите музиканти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста корейски сериали изгледах, но май е време за първи пост в подкрепа на The Greatest Love и по-конкретно за Ча Сънг Уон, който определено ми е един от любимите актьори сред мъжете. Много свежи диалози, двамата с Конг Хьо Джин са много сполучлива и забавна двойка, и двамата имат силно обаяние (нея много я харесах в Hello My Teacher, в Pasta - по-малко). А пък Ча Сънг Уон е страхотен, когато е сериозен и изразява любовта си към екранната си половинка. Сериалът истински забавлява и с нетърпение очаквам развитието в следващите епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен е време да подкрепя тази драмичка. Много си я харесвам. А тона, с който говори главния напълно ме разбива. Умирам си да го гледам и да го слушам. Забавлението е пълно, поне за мен.

 

И как реши, че е хипнотизиран, а не влюбен? Горкият той! Пулса нормален... да , ама в края на последната серия разбра, че сърцето го боли. Нямам търпение за 10 серия. Как ли ще я измъква от " сърцето" на сцената?

 

На екипа по превода - голямо благодарско! Повтарям го на български веднага щом изкарате серия и удоволствието е на 100%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен смях пада :D

Cha Seung Won-мъжествен,зрял,със онзи страхотен глас...и едновременно с това Dok Go Jin-истерично смеещ се,абсолютен непукист,суетен с детинско,на моменти идиотско поведение-поне когато няма фенове наоколо.

Е Джонг го раздава твърде мъченически,то вярно че до повечето героини от драми дори Майка Тереза би изглеждала разпусната.То мазохизма и себеотрицанието за всички,освен за нещастно влюбените хубавци,са си типични май,но тук картинката даже визуално е преувеличена.Уж е някаква известна личност,а я обличат по-зле от фешъниста-аджумата от Гумих-то.

Като стана дума за Гумихо,И Сън Ги!

 

Повтарянето на случката с шала ме скъса от смях,така като използваха топ оппа-та на малки и големи в Корея за жив пример,подчертаха още повече разликата между образа на Докко Джин пред публика,и темерута,който е всъщност.Само че,кой е Сън Ги пред Докко Джин,а? :D Има бая да гони сънбе-то и по его,и по известност,щот' Ча Сънг Уон може да е най-красивия актьор(ретроспекция към първите епизоди :P)обаче Докко оппа е най-харесвания актьор.

 

Като цяло,ако оставим малките препратки и бъзици с...общо взето,целия корейски шоубизнес,драмата е интересна,защото показва какво става зад кулисите,онова което феновете не виждат или игнорират.Какво е да си попрехвърлил времето,когато си бил успешен,колко унищожителни могат да са феновете,клюките и слуховете.И как на жените в шоубизнеса им е дооста по-трудно(Представете си,пиеш кафе с някой топстар,а на другия ден трябва да се барикадираш някъде,за да се спасиш от 'справедливия' фенгърлски гняв).

Пил Джу и Канг Се Ри(Докторчето и бившата) засега ама хич не привличат вниманието-макар че и при техните образи има включен тънък хумор.

В заключение:не мисля,че това е слаб проект на сестрите Хонг,даже напротив-и по-предсказуеми съм гледала.

Ча Сън Уон-съкровище!Толкова е освежаващо да гледам корейски актьор,на когото да подхожда обръщението ahdjussi,и да не става въпрос за някой 28 годишен-представата им за старост сериозно се изкривява,може би има нещо общо фактът,че двайсетинагодишни играят герои,с десет години по-стари(Справка:ШиУон,Но Мин У).Толкова му се радвам на маймунските физиономийки и поведението в стил Малкия принц,дето мрази да му отказват

Само ме е страх да не решат да го обърнат на драма-то че и това се очаква е ясно,само да не намесят сърдечните проблеми на Докко,не ми се ще да обозят хубавата комедия прекалено

 

И за десерт:нещо от Смърфчетата,Докко Джин в действие :D

dingdong.gifpanty.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново сестрите Хонг уцелиха на актьор, който толкова добре да предаде спецификата на героя им, че и дори да надмине себе си. Мисля, че от сега нататък всички предишни роли на Ча Сънг Уон ще бледнеят пред цветущия образ на Док Го Джин.

 

Радвам се много, че сестрите Хонг избират подобни сюжети за драмите си и им обръщат толкова голямо внимание - като се почне от първия им сериал за девойчето Чунг Хянг, което си е най-типичната корейска приказка, мине се през големия корейски герой Гил Донг, после светът на музикалните идоли, отново към приказките с деветоопашата лисица и сега ни връщат в актьорския свят. Свежи диалози, много намигвания към фолклора, интересни ситуации, всичко си го има в изобилие.

 

Няма да пропуснат да ни потопят и в драмата и сълзите, защото това никога не е липсвало при тях, така че май е добре да се подготвим. Краят на 9-ти епизод беше много разчувстваш - и двамата актьори изиграха толкова добре сцената, че да затая дъх, преди да се сетя, че гледам филм. И ми хареса целувката :), колкото и невинна да беше. Предимството на високия ръст си каза думата, но се получи много нежна сцена.

 

Да вметна за И Сън Ги - дано наистина не му е такъв истинският образ, че съвсем няма да го погледна повече. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато си чакам поредната порция серийки, едно поздравче за преводачките ( за вдъхновение ;)) и останалите фенове на сериала с

Huh Gak - The Greatest Love OST Part.5

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах аз по-горе, че това е най-добрият сериал от излезлите в последните 2 месеца, но явно класиците никой не ги чете вече! :D След него нареждам Baby-faced beauty, Lie to me, Romance town и чак накрая City hunter, защото....Опа! този сериал засега го оставяме, понеже един пратеник на небесата така ми издърпа ушите (разбира се, напълно справедливо), че в момента мога да си правя вятър с тях! :lol:

Интересно действие, добри актьори, страхотни лафове и удоволствие от гледането! Какво повече ни трябва? А, да бе, добра компания за гледането.

 

С доктора нещо не ми се връзват нещата-прилича ми на вчерашен абитуриент, а не на човек следвал 10 години медицина и шеф на клиника. На неговата видима възраст нормалните лекари тепъра започват сериозната си практика. Поне по-красиви очила да му изберат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С доктора нещо не ми се връзват нещата-прилича ми на вчерашен абитуриент, а не на човек следвал 10 години медицина и шеф на клиника. На неговата видима възраст нормалните лекари тепъра започват сериозната си практика. Поне по-красиви очила да му изберат.

 

Хайде сега да не издребняваме....човекът е на 33 .....и играе горе долу тази възраст........просто не съм сигурна споменава ли се в сериала на колко години е.

Дори по българските стандарти, без да е гений спокойно може да е завършил медицина и да има 10 годишен стаж......а това за шефа на клиника, няма какво да го коментирам........все пак клиниката е тяхна собственост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега да не издребняваме....човекът е на 33 .....и играе горе долу тази възраст........просто не съм сигурна споменава ли се в сериала на колко години е.

Дори по българските стандарти, без да е гений спокойно може да е завършил медицина и да има 10 годишен стаж......а това за шефа на клиника, няма какво да го коментирам........все пак клиниката е тяхна собственост.

Добре, може. Обаче очилата му са грозни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, може. Обаче очилата му са грозни!

Е, нали трябва да му предадат малко сериозен докторски вид. :lol:

 

А сериалчето е наистина много забавно, особено последните 9-ти и 10-ти епизод. Тази седмица очаквам драматични развития, но пък къде се е видяло корейски сериал без драма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хохохо, голяма забава с Док Го Джин в 11 еп. - този сериал поне си върви нормално и ме радва с всеки епизод, но днес наистина се смях с глас. Уникален е този Ча Сънг Уон :D

 

страхотно го бяха измислили да повторят същите изцепки, които преди това направи Е Джонг в неговата къща. :rofl:

Интересна целувка се получи, напомни ми за Моята Принцеса, и там Те Хи така се целуваше през прозореца на колата, малко тесничко сигурно му беше на нашия мъжкар, ама няма как, като зарядното му беше точно на половин тяло разстояние :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз в момента гледам 12, (после ще го повторя и със субтитри) още по-забавен е.

 

Горките, не могат да се усамотят, все нещо или някой се намесва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера го започнах сериалчето и определено ме впечатли още отначало! Изглежда забавно и интересно, дано да остане такова и по-нататък :lol: Актьорите са доста колоритни, като класацията води разбирасе Док Го Джин :D Личи си, че е филм на сестрите Хонг :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...