Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

U-Prince The Series: The Single Lawyer (มารักกันมั้ย... ถ้าหัวใจยังว่าง)

Страна: Тайланд

Също така известен като: U Prince Series

Година на излъчване: 2017 – Март – 12 до 2017 – Април - 02

Време на излъчване: 2017

Жанр: Романс, Комедия

Канал: GMM One

Епизоди: 4

Режисьор: GM MTV

Субтитри: Английски

 

Участват:

August Vachiravit Paisarnkulwong като Firstclass

Apple Aitanik Intarasut като Minute

Prachaya Ruangroj като BM

Nawat Phumphothingam като Kiran

Captain Chonlathorn Kongyingyong като Kiryu

Hunz Isariy Patharamanop като Teddy

Focus Jeerakul като Chompink

Alice Tsoi като Sylvia

Korawit Boonsri като Cholly

 

Резюме: U-Prince сериите разказват за 12 непреклонни момчета в университета и момичета, които ще откраднат сърцата им…

Firstclass (August Vachiravit Paisarnkulwong) е първият студент в Юридическият факултет през последните 10 години, достигнал ниво А. Той е много строг и сериозен, когато става въпрос за точност, което може да се види от факта, че хобито му включва събиране на часовници. Докато Minute (Apple Aitanik Intarasut) е егоцентрично и разглезено богато момиче, чийто свят започва да се смалява, когато семейството и банкрутира, принуждавайки се да продадат лукса си. Затова тя започва да излиза с гей брата на Firstclass преставайки се за негова приятелка в замяна на пари, което води до поредица от сериозни сблъсъци между нея и Firstclass...

 

 

Свали  :click: 

 

Онлайн с английски субтитри  :click:

 

Онлайн с руски субтитри  :click:

 

 

Сериалът е част от поредицата U Prince Series:

 

U Prince сериите разказват за 12 непреклонни момчета в университета и момичетата, които ще откраднат сърцата им…

 

 

1. история: Handsome Cowboy [2016]

2. история: Gentle Vet [2016]

3. история: Lovely Geologist [2016]

4. история: Badass Baker [2016]

5. история: Absolute Economist [2016]

6. история: Foxy Pilot [2016]

7. история: Playful Comm-Arts [2016]

8. история: Extroverted Humanist [2016]

9. история: Single Lawyer [2016]

10. история: Crazy Artist (2017

11. история: Badly Politics (2017)

12. история:  Ambitious Boss [2017]

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер 1 ми е от няколкото изгледани от поредицата... това беше и първия, който изгледах в опита си да свикна с тайландския... и техния тип драма...

Може би има разлика от обичайната драма, защото действието се развива в престижно училище и е основно младежки и бяга от битовизмите, които понякога са доста натоварващи :) 

Главния се оказа скрита лимонка... и тепърва ще ни радва и на 2та фронта явно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То в тайските сериали всички ученици и студенти са безумно богати и с хубави коли. Всеки ден след у-ще ходят да пазаруват и обядват в моловете, даже и общежитията им са супер изглеждащи;) Другото, което ме учудва е, че има униформи при студентите, което ми е малко странно, също и страхопочитанието им към по-горните курсове и сериозността, с която се отнасят първокурсниците към поставените им от тях задачи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.06.2017 г. at 11:46, andi11 написа:

То в тайските сериали всички ученици и студенти са безумно богати и с хубави коли. Всеки ден след у-ще ходят да пазаруват и обядват в моловете, даже и общежитията им са супер изглеждащи;)

 

След като изгледах още 4-5 принца се оказа, че не е точно така... 

А главната тук е голяма проклетия и бивша на предишния принц... и сега ще трябва да повтарям и това, че да видя някак напасват ли се, щото адвокатчето я сложи на мястото си още в предишните серии, но тук вече я "укроти". 

Въпреки, че ги подкарах в леко разбъркан, да не кажа обратен ред... тоз си остана топ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този ме изгледах първия еп. и се отказах преди време, но щом ти е харесал, може пък да се жертвам и за останалите.

И какво не е точно така със студентския живот на тайците, имам предвид филмовия такъв ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладко и кратко сериалче в стил "Арлекин".

Главния беше много сладък и чаровен. Момичето малко преиграваше.

При тайландките Не ми допадат тези коригирани носове - конкретно на майката на Мину, на която много и личеше хирургичната намеса, и не само, че не мога да го приема, но и ме плаши подобна визия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,въпросът ми не е за тук,ама къде да питам...Поредицата трябва ли да се гледа подред,тоест свързани ли са някак си историите?Иска ми се да започна с тази,но ако героите имат предистория в др.части,а и въобще с всички герои ако е така,поне да знам и да почвам от първата нататък.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно са си отделни истории, но от времена време някой от предишните епизоди се появява в следващите. Например Пуш от историята за каубоя е приятел с музиканта от една от следващите серии. Мисля, че не ги изгледах всичките обаче за да съм сигурна какво е положението по нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, cucyta написа:

Принципно са си отделни истории, но от времена време някой от предишните епизоди се появява в следващите. Например Пуш от историята за каубоя е приятел с музиканта от една от следващите серии. Мисля, че не ги изгледах всичките обаче за да съм сигурна какво е положението по нататък.

Да, така е, някои от героите на другите истории от поредицата се появяват за някой миг, но толкова незначително относно фабулата, че фактически е без значение. Е, винаги съм смятала последователността за важна и така се опитвам да гледам, но в тази поредица и преводът им излизаше не по ред, така че практически последователното гледане беше невъзможно. Така че - гледай както искаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...