Jump to content

Recommended Posts

Направо не мога да повярвам, че сте писали толкова много за този сериал..... Главните не стават, адски изкуствени са ми. 26 серии, ае стига бе, висене по кафенета на водичка !!! Дори факта, че и махнаха лимбите на главната не може да ме задържи.... Само лудия дядо радва, ама една птичка пролет не прави. Чудя се дали да го догледам с превъртане през серия или да го зарежа ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първият корейски сериал, който изгледах. Не мога да не съм пристрастна. :) Сериалчето си го бива и то доста. Развиват се много сюжетни линии и няма празно в сериите. Главните актьори са големи сладури, а за дядото нямам коментар просто- голям сладур, забавен и много уравновесен.Знае какво прави и всичко при него е с някаква цел. Като цяло сериалът ми хареса, дори когато го изгледах си спомням, че толкова ме запали по романтичните комедии, че видех ли нещо с този надпис и грабнеше ли ми резюмето окото веднага се гледаше. Сериалчето си срува и въпреки многото серии се гледа леко и с ентусиазъм. :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...