Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 Moonlight Drawn by Clouds 

 Gooreumi Geurin Dalbit


Хангъл: 구르미 그린 달빛
Режисьор: Kim Sung Yoon

Жанр: Исторически, романтика, фентъзи
Сценаристи: Yoon Yi Soo (web novel), kk (web novel), Kim Min Jung, Im Ye Jin
Мрежа: KBS2
Eпизоди: 18
Дата: 15 август - 18 октомври 2016
Дни: Понеделник и Вторник от 22:00


Участват:
Park Bo Gum - Crown Prince Hyomyeong
Kim Yoo Jung - Hong Ra On
Jin Young - Kim Yoon Sung
Chae Soo Bin - Crown Princess Jo Ha Yeon
Kwak Dong Yeon - Kim Byung Yeon
Cheon Ho Jin - Kim Hun
Kim Seung Su - крал Soonjo
Jung Hye Seong - принцеса Myungeun

Ahn Nae Sang - Jung Yak Yong

 

Описание:
За основа на сюжета е взет популярният уеб-роман

"Gooreumi Geurin Dalbit",
разказващ за живота на Хонг Ра Он
(Ким Ю Чонг), момиче от времето на династия Чосон,
което се  прави на експерт в любовните дела,
като раздава съвети на мъжете.
Вследствие на някои обстоятелства
тя попада на служба в двореца като евнух,
където се запознава
с престолонаследника - известния поет Хьомьонг (Пак Бо Гом)

 

Рисунки

 

С български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

С български и английски субтитри :click:

С руски субтитри + OST 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уеб роман :slap:. Хубави актъори, но пак ли момичето ще се прави на момче :D. Ще ми е интересно да видя сериал, в който момче се прави на момиче, но вероятно няма да се хареса толкова на женската част от публиката. Този сериал едва ли ще има нещо сериозно, но както казва Мартин, "как да пиша сценарии за "Красавицата и Звяра", като аз искам да пресъздам звяра реалистично, а те искат да е добър и романтичен" :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най после темичка за сериала,който чакам с нетърпение;) И двамата главни много ги харесвам. Доста изчетох в чуждестранните сайтове, за това че имали голяма разлика в годините(което за мен е пълна простотия) той бил на 22,а тя не била пълнолетна др месец навършвала 17 хаха ама ги знаете корейците какви са..Очаквах повече от първия трейлър хаха но пък явно е добър начин да промотират сериала,тъй като доста положителни отзиви прочетох.Имате ли представа дали някой ще превежда сериалчето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, оле айде и аз на клона. Този е такъв красавец,а  като се усмихне не забелязваш друго освен него на екрана. Гледах го в чудовището и адски му симпатизирах. Много се радвам, че е главна роля. Е каква голяма разлика в годините той ако е на 22, а я 17 е 5 години какво са. Сега за Корея не съм толкова наясно, ама в България 17 годишните изглеждат по - големи от мен, като се гримират и се качат на 15 см токчета. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те там аджумите ще вземат ще решат,че е непристойно да се целунат хахаах и ще ми отиде удоволствието от сериала ако го карат само с погледи хахаах(по принцин уеб романа е изпълнем с доста разгорещени моменти, да видим как ще ги измисли сценариста хахах) .Бо Гом е голям чаровник.Определено мисля че химия няма как да не стане... и двамата са толкова красиви и харизматични...дано сценария да е на ниво и да се насладим на един хубав,свеж и разтоварващ сериал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целувката от Доктори ще ти се стори като висша степен на еротика...

за жалост мисля че си прав..не знам какъв им е проблема на тези корейци хаха 

Ето тук мръсни и на тясно като нищо това да ни е  :28558:

13724757_1170811232941406_184394541_n.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Няма ли на броманс да го докарват- в тоя случай по-може някоя цеувка,  но пък с евнух...  :28558: Непълнолетна корейка и целувки, поне до сега не ми се е мяркало.Не знам във вещерския дочакаха ли такава от непълнолетната, или романса си остана до края в гледане и бърсане на сълзи,

Не ми вдъхва надежда резюмето, но ще хвърля едно око- няма да се цепя от колектива я.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таз девойка може да мине за мъж дори по-малко от Пак Мин Йонг...

Нали знаеш, че там като им сложат шапка и гащи, стават мъже от раз и никой се не сеща. :28558: Става даденост, без да има и грам достоверност и за това тия скалъпени истории са ми доста безнадеждни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственият сериал досега, в който не ме е подразнила очевидната нелепост, е японското Хана Кими. Но не че на Маки не й личеше, че е момиче, но тази част от сценария остана много назад /а и Огури разбра почти веднага/. Но другите са ми адски измислени ...

"...тя попада в двореца като евнух."

Бе тези, аджеба, не си ли проверяват евнусите? Или я карат на честна пионерска?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип в уеб романа описват главната като доста женствен евнух  :28558: така че от самото начало ти става ясно, че нещо не е като хората хахах

но по добре така ,защото като вземеш колко е нежна мъжката част от каста щеше да стане прекалено хаха 

И явно нашия крал бързо се е светнал щом вече и подаръци избира  :28558:

park-bo-gum_1465966348_pb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...