Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

 

Beautiful-Gong-Shim-Poster1.jpg

 

The Beauty of the Beast (미녀 공심이)

                              Страна: Южна Корея                                 

Също така известен като: Beautiful Gong Shim

Период на излъчване: 14 май 2016 - 17 юли 2016

Време на излъчване: Събота – Неделя 22:00

Жанр: Комедия, Романс

Канал: SBS

Епизоди: 20

Режисьор: Baek Soo Chan

      Субтитри: Английски         

 

Участват:

Nam Goong Min като Ahn Dan Tae

Min Ah (Girl’s Day) като Gong Shim

Ohn Joo Wan като Suk Jin Soo

Seo Hyo Rim като Gong Mi

Woo Hyun като Kong Hyuk (бащата на Gong Shim и Gong Mi)

Oh Hyun Kyung като Joo Jae Boon (майката на Gong Shim и Gong Mi)

Jung Hye Sun като Nam Soon Chun

Kyun Mi Ri като Yum Tae Hee

Kim Il Woo като Suk Dae Hwang

Kim Byung Ok като Yum Tae Chul

 

Резюме: Тази драма разказва любовната история на две сестри и двама мъже. Най-голямата сестра Конг Ми (Seo Hyo Rim) има всичко, включително красив външен вид, докато по-малката сестра Конг Шим (Minah) притежава само топло сърце. Но животът им се променя, когато срещат двама напълно различни мъже - единият живее в апартамент на покрива, а другият идва от богато семейство...

 

  Свали с български субтитри: :click: :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

Свали с български и английски субтитри: :click:

Свали с руски субтитри: :click:

Онлайн с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дъхам се да го гледам. Нам Гун Мин ми беше много сладък във We got married. Следя го в инстаграм и всеки ден публикува забавни снимки. Изглежда добре се разбирам на снимачната площадка. А погледнато от трейлъра си мисля, че ще до болка познат, изтъркан, типично корейски сериал, в който от всичко ще има по - много. Надявам се да не го направят банално тъп, че наистина ми се гледа нещо по така не натоварващо покрай края на семестъра. Все ще изтърпя ако е тъп, но ако е банален - слабо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Типичните корейски много съвпадения, дето те им викат съдба, а ние клишета. Принцове и пепеляшки на кило, нооо...Нам Гун Мин на мегдана вече не злодей, а принц  с амнезия, както се очертава.Двата начални епизода не дават знак за нещо по-така, за съжаление, но при  сушата и лек дъждец би бил добре дошъл.За сега, обаче го няма.

 

Благодарско за превода, ще се възползувам за 3 епизод, като дойде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал, ако го започна, ще ми развали чудесното мнение за Намгунг :D Не е ли отвратителен злодей...

Донякъде си права. Във всеки един момент съм настръхнала и очаквам да включи на скорост "Проблеми с гнева"  :28558: , в което най-много го бива. Тук го раздава кротичък, но ядосан повече ми харесва.

Относно двете сестри - дотук пълна препратка с японския Seigi no Mikata (2008). И там цялото семейство се прекланяше пред голямата сестра и мачкаха малката. Две стаи с дрехи, властна майка, баща-мухльо, малката превърната в робиня... Докарали са ги и на външност същите, само дето голямата тук ми е изключително грозна с тая жабешка постановка на очите и изобщо цялото лице, не успявам да свикна на всеки кадър да ме убеждават колко е красива  :slap: Поне малката ще излезе по-борбена или с повечко мозък да не отстъпва и само да изпълнява капризите на кака и мама. Дори и с перуката е къде-къде по-хубава, натам сигурно и прилични дрешки ще й сложат.

Сега ме двоуми в каква насока ще го карат? Малката с принца или с адвоката? И двата варианта ме устройват... просто да я няма тая отвратителната дърта кака (тя изглежда по-стара от майката), а заиграе ли се с Гунг Мин, още по-трудно ще я преглъщам. С принца някак не я виждам, макар там да са й апетитите, но сигурно ще следват коритото на река Пепеляшка, събирайки малката с принца, голямата с адвоката  :nunchako: или поне до към средата очаквам да е така, че то друго,

освен една борба коя кой принц да вземе и кога нашият ще се освести, то с кво повече ще ни занимават?! :na2: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намгунг винаги ми е бил симпатичен, но имаше нещо изкуствено. И аз не знаех какво е, докато не изигра двете отрицателни роли. Тогава разбрах какво е - този човек не трябва да играе послушен и кротък тип :D Но тази му роля донякъде задоволява - раздава чаровни усмивки, но не е и някой смотъл. Усеща се онзи студен поглед, когато го изнервят. Но не мога да си изкривя душата - много ми допада да го гледам.

А каката и на мен не ми харесва. Правилно си го казала - нещо жабешко има в нея.

Малката хич не е грозна, колкото и да опитват да я изкарат такава. Особено със собствената си коса е много сладко детенце. А гласът й почти същият като на Ън Джи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвана ме сериалчето. Много свежарски 2 епизода. Мин Нам Гу ми някакъв много нереален и чалнат в главата. Ако беше женски образ нямаше даже да ми направи впечатление, че такива бол всички сме свикнали, но все още някак ми е странно да го гледам в такава роля все едно не е той ;д. За актьорските му умения коментар няма - 6 точки. Принца много синпатичен и с чаровна усмивка. Аз в сравнение с вас си мисля, че в началото може би Гонг Шим ще се харесат с принца, но ще се влюби истински и силно в адвоката. Каката както вече видяхме също ще си хареса принца. Както до сега все е вървяло на каката и тя  е била фактор картите ще се обърнат и тя няма да е доволна от това. И си мисля, че злобара в този сериал ще е именно тя и ще завижда на сестра си. Не е лесно да паднеш от мястото където си и в крайна сметка да го отстъпиш на някой, който все си виждал много по ниско от теб и пренебрегвал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това му се точа, още като рабрах, че ще излиза, заради Гунг Мин, че и заради Мин А, но ще чакам да поизлязат повечко серии. Мярнах няколко сцени из интернет и изглежда свежо. Главните и двамата са луди за връзване, така че ми се вижда забавно и приятно сериалче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро сериалче. Артистите се справят много добре. Почти без превъртане. 

Може да се каже, че гледам почти всички сериали,започнали наскоро, но това, и за вещицата, ми най- допадат...

Силни бяха  и първите на "Цвете в затвора" , но откакто главната стана "шпионка"... съвсем ми се размиха представите за "що е шъ-пионка",

 

 

 

Както и  да е, забавлявам се с това сериалче.  :up:

Сестрата на гкавната...ако всички са такива... по-добре без такава сестра. Тя само за себе си мисли, Но накрая, ще и приседне....надявам се

Главният като наследи компанията, а до него сестра й. То сюжетът от ясен , по-ясен, ама закачките по-време на развитието на сериалчето са интересни..А  актьорите готини и забавни.

 

..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая сестрата с жабата физиономия ще взема и ще я оскубя яко. Много ме дразни, баси интригантката. Шефчето е сладък ама и той трябва да вземе да се научи да отказва. Нам Гун Мин добре го раздава за сега, все още ми е малко странно да го гледам с този изтърташки стил на обличане. Гонг Шим ме радва и колкото повече я гледам нея и сестра и си мисля, че или корейците нещо не са вред или аз не схващам тяхното разбиране за красота. Вярно каката се облича в модерни дрешки ама това не я прави грам красива за сметка на малката, която и в чувал да я сложиш има по - хубаво лице и излъчване. Много ме кефят как всяка вечер редовно се напиват и се сещам, че от около месец не съм се отрязвала здраво и ми се пие и на мен. Жалко, че няма някой оппа да ме носи на гръб после. Ай много се вкарах във филма, още сме в началото да видим какво ще направят нататък. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е като да е съвсем скучен,  певачката си е супер в ролята, Нам Гун Мин, чак ненормално за него лигав, Русалчо бонбонено сладък, сестрата доволно гадна и все пак нещо липсва, не мога да го хвана още какво, което ме кара да превъртам .Може би, самата история е леко умряла и самите герои са леко невзрачни и оттам няма темпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах два епизода и от този нов сериал. Прилична продукция и смея да твърдя като излязат всички епизоди ще го врътна. И двете главни мъжки роли актьорите действително ми харесаха, симпатични са всеки по свое му. За женските роли... Главната героиня има потенциал, сестра й е по-скоро безлична, но нейната роля е второстепенна така че всичко е ОК. Хмм... Клишета и леки шаблончета не липсват естествено - напивания, бедни/богати и т.н. "Любовните триъгълници" също що-годе са ясни още от началото, но историята действително е свежа и не мога да кажа как точно ще се развият нещата. Вкарано е миналото като компонент на персонажите, а това предполага че ще има разни "неочакавни" разкрития. :) Добри първи две серии! Заслужава си да се погледне! Едва ли ще е нещо върховно, но определено началото е сносно. Ще почакаме, ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах го този сериал, но не ме грабва засега, даже за съжаление от серия на серия ми затъпява. Нищо не се случва - каквото е в първа, това е и в четвърта серия. Главния толкова лигав, преиграващ и смахнат на моменти, дразни ме, а дрешките и джапанките му прибавят още по-голяма доза антипатия към подобен главен герой. Главната става, но ми писва вече с тази перука и чувалоподобни дрехи, време е да я предегизират. Сестрата - грозна и антипатична, но се преживява, защото и ролята й е такава, но богаташчето и той ми идва свръхгрозничък и като цяло каста не ме кефи. Ще погледна още 2-3 серии за всеки случай, да не взема да пропусна някой бъдещ "шедьовър". :)

Erutan, тебе като те дразнят толкова много клишетата виж по-разчупените - Flower Boy Ramen Shop, Marriage Without Dating, Answer Me 1997, I Need Romance 1, 2 и 3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Erutan, тебе като те дразнят толкова много клишетата виж по-разчупените - Flower Boy Ramen Shop, Marriage Without Dating, Answer Me 1997, I Need Romance 1, 2 и 3.

 

Мерси, ще погледна. :) Иначе да ти кажа вече почти не ме дразнят. Възприел съм ги като част от "азиатското". Естествено е хубаво, когато не се набиват много-много на очи и водеща е историята/персонажите. Когато човек гледа само един жанр - романтични комедии/драми - няма как да продължиш напред, ако не можеш да превъзмогнеш клишетата. Отделно че ако сериалът е добър, дори и да ги има, пак ще ти е приятно да гледаш. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не съм съгласна с горните мнения относно актьорите и актьорската игра.

А сестрата на ГГ, една от най-хубавите мацки за мен...

И точно джапанките и късите гащи на главния мен ме кефят... Но всеки с вкуса си.. :dunno:  :beer: . :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не съм съгласна с горните мнения относно актьорите и актьорската игра.

А сестрата на ГГ, една от най-хубавите мацки за мен...

И точно джапанките и късите гащи на главния мен ме кефят... Но всеки с вкуса си.. :dunno:  :beer: . :up:

И аз така като теб, харесват ми всички и всичко, макар че не очаквам някакви изненади в сюжета, ми е забавен и разтоварващ за гледане.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви питам- смешно ли ви беше(5  и 6 епизод имам предвид), защото нали уж  е комедия?На мен хич, даже тъпо ми дойде шестия, да не говорим пък  за вечно експлоатираното  плюскане  и баскетбола, дето май трябваше да е най-смешно. Колкото и да се силя, понеже много харесвам всички актьори, нещо не ме хваща, а моментите на Нам Гун Мин с главната направо са ми досадни, тези с Бонбонения, по-добре.Бива, бива, принц ,кралицата-баба, пепеляшка и  злобната и сестра с любящи я естествено само нея родители, но и правещ се на полуидиот адвокат-лиготия,че и с амнезия..., идва май май  в повече.

Добре,че има tvN и тук там нещо историческо в тая суша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандула да ти отговоря ми не толкова колкото се очаква, но да не забравим , че това е корейски сериал и те имат съвсем различно разбиране за комедия за това какво е смешно, за хубост, мода и т.н  От друга страна пък те мерило нямат. Или има крайно много от нещо, като направо се оливат или абсолютно нищо. Ако ще е драма до край яко сълзи, потискаща обстановка, сополи, труден живот и т.н (все още след толкова години не мога да забравя 49 дни). Сигурно им е смешно, която някой се държи толкоз идиотско. Бонбоненият на мен ми харесва за сега най - много. Много готина и усмивка и тая яко го обличат, с тези панталони и бяла ризка направо няма сега как да не ми хвана окото. Отвличането на детето и т.н тази история не могат да я разкажат толкова добре и ми  е малко банална. Даже предполагам, че докато търси улики адвокатчето  ще си върне спомените - взима компанията, взима момата и хепи енд. Тая каката по тънък лед ходи да вземе да падне най - накрая. Със запознанството на майките от преди се очертава, че ще има битка между аджумите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериал за работно място  <_< Хем не можеш да гледаш нещо читаво, щото си на тръни, а и все някой ще ти прекъсне кефа баш когат' си се концентрирал - хем няма кво да правиш и трябва да отбиваш време...Не ми е забавен, не ми е и интересен, само главната ме кефеше в първите епизоди. Беше някво перде, ама беше...Сега си заприличва на поредната корейска цвърчаща фръцла. :no: И хубави момчета няма поне да се плакна нещо...Както върви и за в работата няма да става...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...