Jump to content

Recommended Posts

Choi Min-Soo като крал Сукджонг има наистина силно излъчване. :up:

 

 

Първоначално е бил поканен да изиграе роля, подобна на тази в Warrior Baek Dong Soo от същия сценарист, но после са решили, че е идеален за ролята на краля

 

 

20160304175101299061201_20160304174952_0

 

SSI_20160304113611_V.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз заради него го изгледах, та и тук на клона.Гън Сок пък ми е в графата любимци, дано му се получи тоя път драмата.

Може да мятате доматите, но малкия възхваляван Чин Гу ли е, или както там, от дете  не го харесвам , дойде ми преекспониран, колкото и да е талантлив( корейски вариант на българската Крисия :896767: ) Ей така- безпричинна антипатия, макар, че като гледам, пластичната хирургия си е казала тежката дума и леко е похубавял.Ех, ако му бяха поудължили   и крачетата...Толкова ли свършиха ученическите драми да си го бутат там,за радост на ученичките в Корея :mellow: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благоуханна, зазвуча ми като коментарите на един наш отдавнашен тукашен познайник,

с Д започва... Чекайте поне да почне, че да има още по-благоприятна почва плюенето...

Аз се въздържам засега от такива коментари, току-виж сме приятно изненадани.

Т.е. неочакваното да гръмне и разбие очакваните коментари, и се посипят бели, розови хвалебствия,

и късокракия, плюстичен имидж на момчето да поеме в друга посока... :slap:   :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24-ти се проведе пресконференцията на драмата

 

 

 

 

На който му е интересно, може да пробва най-новата хай-тек глезотия - 360 градусово видео. В случая от пресконференцията.

Предупреждение: гледа се през Google Chrome. За начинаещи като мен: местим камерата и разглеждаме.  :28558:  :28558:

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О това с 360 градуса за пръв път го виждам. Готино е. Гъсока много стилен.  Почти не остана, дано да си струва чакането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех тоя крал бе, направо завзе  екрана -  страхотен, магнетичен, както винаги  Choi Min-Soo.Не знам как се навиват да му партнират тия хора- появи ли се той, наоколо всичко бледнее.Биващ, като за встъпление- да разберем кой, кой е, първи епизод.Кралят ;), определено го направи нескучен.  Иначе, за владетеля  и неговите любови и наложници, доста сме видяли,  но да се надяваме, че поредната измислена история , ще е интересна.

На руски за онлайн гледане- тук ,  тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова реклама изгледах първа.

Сцената между Тегил и Инджа, когато играеха с дървените пулове под падащия на парцали сняг, със свистящите около тях саби и на фона на пианото, беше невероятно красива. Двама великолепни актьори. Йо Джин Гу още не се е появил, но той е блестящ винаги, та сигурно ще оформят чудесно актьорско присъствие.

Кралят не ми хареса. Представянето му като дърт мръсник беше убедително, но не разбрах що се налагаше да прави тоя цирк насред двора, при положение, че може да нареди да му доведат в покоите която си поиска. Оо Като комарджия не му се вързах, дори се учудих как дъртия, закоравял откачалник му се хвана. И понеже ненавиждам комарджии, вътрешно изживявам силна неприязън (по принцип) и ми идва да му друсна един як бой и да го удуша много пъти такъв мухльо, сега ми се свиваше сърцето и от съчувствие към жената, та като цяло ми остави неприятно преживяване тая първа серия, вероятно ще зачакам да излезе целият, макар да се подразбира, че сегашният акцент върху комарджийството леко ще се измести, но ако не се измести, значи не е моят сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всеобщия въпрос защо му трябваше на краля да се опитва да "открадне" нечия жена, по-светнатите с конфуцианството обясняват, че като глава на нацията хич не върви да заповяда да пратят мъжа й някъде и да си я вземе. Трябва жената да е свободна и тук поне е хубаво, че не отрязаха главата на човечеца в някоя тъмна доба, а само публично "бе разведен". :28558:

 

Да 2 серии акцентът ще се премести към младото поколение и макар че ще се нагледаме на чосонски хазартни игри, голямата игра е политиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова вътрешни клетви, че ще изчакам да се посъберат няколко серии и тогава ще почна да гледам, не издържах. Заради Че Мин Су, разбира се. Сега като му е време да изчезва от екрана, може и да си овладея нетърпението. (Не беше "дърт мръсник", а чосонски крал. Изигран по безподобен начин - доста маниерно и театрално, като че ли е актьор от Кралския шекспиров театър. Много харесвам този стил, но само ако артистът го може!) Филмът започва добре, с много атмосфера. Историческата основа е само за отскок, иначе май ще е чиста фантазия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е "пързалка" по случай 1-ви април? :28558: :28558: :28558:

Може пък е избягал за малко от снимките на римейка на китайския  "Scarlet heart", както си е с историческия костюм, с толкова още други принцове около себе си АйЮ няма да забележи, че го няма.

 

:xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм объркана:

 

Във всички анонси за филма се говори за двама принца - единият принуден да расте сред простолюдието, а другият - в комфорта на двореца. Какъв принц е Де Гил, ако не е син на краля? И аз, като царедворците, не вярвам, че бебе-шестаче може да оцелее без кувьоз. Значи е син на нещастния комарджия?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм объркана:

 

 

Комарджията схвана, че не е негово дете и затова го метна във водопада :mellow:

 

Едноокият можеше да чете по лицето и заяви, че бебето е кралска кръв

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...