Jump to content

Новите мъжки K-Pop попълнения...~


  

140 гласа

  1. 1. Favourite K-pop Babies ^ ^

    • SHINee
      48
    • MBLAQ
      27
    • B2ST
      20
    • U-Kiss
      14
    • C.N Blue
      27
    • DNT
      0
    • SHU-I
      1
    • F.CUZ
      2
    • ZE:A
      1


Recommended Posts

Анкетата е за по-новите попълнения в К-поп-а от 2008 и 2009,но реших да включа и няколко от 2010,поради огромният и нарастващ интерес към тях....

 

 

1.SHINee

SHINeeSexy.png

 

2.MBLAQ

mblaw.png

http://www.youtube.com/watch?v=N_wC2gClaGU

 

3.B2ST

B2ST.png

 

4.U-Kiss

UKissConti.png

 

5.]C.N Blue

CNBlue-2.jpg

 

6.DNT

DNT.jpg

 

7.SHU-I

SHUI.png

http://www.youtube.com/watch?v=9oyQGbbH4YE

 

8.F.CUZ

FCUZ01.png

http://www.youtube.com/watch?v=zHJU49KYTek

 

9.ZE:A

ZEA.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=LTkJ9UK3JsQ

 

п.с 2PM също са от 2008,но тъй като ги включихме в предишната анкета,в тази няма да ги има :green: :green:

п.с 2 : Знам,че има доста голяма разлика между опита,броя на албумите и изявите на тези от 2008 и 2010 ,но пък независимо от годината и всичкото това,дори и с една песен някой може да ти хареса много повече от друг,появил се преди години....

п.с 3 : Слагам и по един клип,на най-слушаната песен на всяка една група,според разни класации ^^

п.с 4 : засега няма да давам срок на анкетата...просто гласувайте за тези,които най-много са ви направили впечатление от новите лица на Корейския Поп ^ ^

^(o.O)^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йеееййй...парвата гласувала ^_^ макар и малко безинтересен вот...след като и предния път пак за момчетата от Shinee си гласувах, но какво да ги правиш като са такива сладури :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йеееййй...парвата гласувала ^_^ макар и малко безинтересен вот...след като и предния път пак за момчетата от Shinee си гласувах, но какво да ги правиш като са такива сладури :yes:

 

След пАрвата и втУрата гласува :D. Mен b2st ме кефят напоследък заради танца им на шок, а и имат повече песни, които ми хващат ухото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B2ST оределено съм и аз за тях.....

Превърхана се в едни от безспорните ми любимци...адски талантливи и харизматични момчета... <3

 

 

искам да кажа,че много обичам и U-Kiss...

харесвам и момчетата от Shinee

АCN Blue направо ги обожавам...но...уви..трябва само един да избера..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че напоследък всички групи ме изненадват с по някоя страхотна песен (особено SHU-I)

аз отново си гласувам за C.N Blue. Техния стил най-много ми допада и мога да кажа, че са единствената група

(с едно изключение), която няма слаба песен. За това C.N Blue - Fighting!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моят глас отива при C.N.Blue. Тъй като не съм на ти с азиатската музика по принцип се въздържам да гласувам, но за новите попълнения, т.е. имат по-малко албуми си направих труда да ги чуя. И тези, които ще продължавам да слуша отново и отново са точно те. Съгласна съм с Туци, че нямат слаба песен, дано и занапред е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да оценявам момчетата по красота или певчески талант доста време в ези-тура ще отиде...всички блестят с понещо ...

Но аз съм пристрастна и си гласувам за Шайн,заради една мояяя мнноого любима песничка още от БоФ ..за другите утешителна награда - локумена вафла :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да "кликна" и вота ми отива за C.N Blue :)

Момчетата се постараха страшно много за последното си творение, което ме накара да обърна внимание на всичко което са правили до сега - и тадаааааааааааа ВЛЮБИХ СЕ !

Макар че тук са и други 2-е мои любими групи - Shinee и MBLAQ - Реновските момчета също блеснаха тея дни, но са още пеленачета :) - Shinee тотални сладури но скоро не са ме радвали с нещо по така :)

Естествено всички си имат своите силни страни и ни най-малко не ги смятам за по малко достойни за най-самотното число на света 1 :) Просто въпрос на предпочитания

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време U-Kiss ми размътиха главата с техните песнички, за това давам своя глас за тях <333

Да продължават все така ^ ^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли забелязах, че май вторият от ляо на дясно то SHInee ( не ичм знам имената, тъй като много не съм ги слушала ), има тениска като на G - Dragon, само че черна... :P . - Просто Дракончета с тая тениска изключително го харесвам и затова забелязах. :D - Иначе гласувам за SHInee - започнала съм да ги разучавам... и ще им запомня имената... :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че напоследък всички групи ме изненадват с по някоя страхотна песен (особено SHU-I)

аз отново си гласувам за C.N Blue. Техния стил най-много ми допада и мога да кажа, че са единствената група

(с едно изключение), която няма слаба песен. За това C.N Blue - Fighting!!!!!

Подкрепям Туци и аз съм на същото мнение :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shinee взимат и гласа и сърцето ми. Предния път гласувах за на Рейн куклите и те все още са ми в сърцето, но святкащите нямат едно слабо място. Талантливи са до немай къде(ДжунгХьон е 4 октави майна), сладури са, макар малкото да е още твърде женствено и са адски чисти откъм емоции. Някак макар да са вече две години на сцена изглеждат непокварени и истински.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...