Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

ТЯ Е СТРАХОТНА!

 

Страна: Южна Корея

Година: 2013

Жанр: романтичен, комедия

Канал: tvN

Епизоди: 12

Режисьор: Ким Чол Гю

 

В главните роли:

О Хьон Гьонг
Пак Сонг Унг
Чонг Джин Йонг (B1A4)
Хан Чонг Су

Ан Сон Йонг
Куон Се Ин

 

Сюжет: Тя е красива актриса на средна възраст, която пише книга за успешния си семеен живот.

Той е тв водещ с амбицията да стане президент на страната.

Те са най-популярното семейство в Корея.

Но какво се крие зад маската на прекрасните съпружески взаимоотношения,

които демонстрират, и защо крият единствения си син от общественото внимание?

:essub:

 

С български субтитри :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :click:  

С български и английски субтитри :click:  

С руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tvN правят или много добри сериали или пълни боклуци-средно при тях няма! Да се надяваме, че този сериал ще е от първата категория!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нетипичен за корейците сериал, който ми харесва и ще следя с интерес. Загледах първи епизод, защото исках да видя Джин Йонг как ще се справи и като актьор, а историята привлече вниманието ми. От tvN отново радват и както е казaл dido100, те или правят добри продукции или такива, които не стават за нищо. Този за моя радост е първата категория. По една серия на седмица до началото на юли, ще се гледа.
За Джин само поздравления, изненада ме с играта си. От В1А4 могат да се гордеят с него. Влязал е отлично в ролята на безотговорния и мързелив 21-годишен син на главната двойка в сериала, който все още не може да завърши гимназия (съучениците му са с 4 години по-малки от него, хаха). Майка му е от корейските героини, от които не изпадам във възторг, луда за връзване (особено като я видя да крещи и удря сина си с причина и без), но и вече я разбирам след като разбрах как е пренебрегвана от съпруга си и каква е причината за това. Със сигурност ще има заигравка със съседът-генерал.
Има много смях, забавен и откровен корейски сериал. Никой за радост не се прави на ощипан, 12-те епизода са още един плюс за продукцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да кажа "Браво!" на Rie за отличното встъпление и да се присъединя към удоволствието от гледането. Дано запазят високото качество и по-нататък. Тъжното е, че е само серия на седмица. Но ще се чака с нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Детето (син на 21 години), мама, татко и любимият на татко. Всички живеят мирно и (не много) кротко под един покрив - това със сигурност вече е моето любимо корейско семейство, хаха. Два преведени до тук епизода на английски, трети излъчeн в четвъртък, но и него изгледах без субтитри само, за да разбера какво ще се случи в това странно и забавно корейско семейство. Синът вече работи и по въпроса с нуната (браво на Джин Йонг за сцената с отскока върху масата), а родителите му на другите два фронта. Тук дори и образът на любимия ми харесва, макар че в трети епизод излезе някаква истина наяве за него, за която ще трябва да изчакам и субтитри.
Дано продължат и до финал, в оставащите 9 епизода, така интересно. Смях и забавление до тук, и съм доволна от семейната картина (идилия).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на корейците за този сериал. Най-после и преводът на английски влезе в релси и вече всички излъчени до тук четири епизода са готови. Продължи ли така добре и до финал, тази продукция на tvN е моят фаворит.
До тук всички образи са ми симпатични, откроявам и героят на Куон Юл, в ролята на любимият, понастоящем се представя и за хьонг на героя на Джин Йонг. От всичко има в този сериал, на финала на четвърта част вече започна и драмата, в която се надявам да не задълбаят много, макар че виждам предвид историята, явно е нужна, а и това е корейски сериал, аз корейски сериал без дори щипка (че и повече) драма не съм гледала, дори да е обявен като комедия. Много се смях с Генерала и сцената с "малкото моливче", хаха.
Джин Йонг и нуната... Тя започна да го дресира добре, а и той поддава, влюбен е до уши. Добро момче е, което обаче все се забърква в неприятности. Икономката, която наеха и се оказа, че е родом от корейската автономна префектура Янбиан и говори на местния диалект (трудно я разбират), още един забавен и интересен образ в цялата тази семейна идилия. Очаквам с интерес пети епизод следващата седмица.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият епизод започва с много сладък виц за президент и жена му - много е стар, чувала съм го за всякакви президенти, но и тук ми хареса.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкефи ме, но превъртях средата :), там някъде и изненадата умря, понеже не се осмелиха да оставят героите не дотам готини през цялото време, но пък по-реални.

Но супер ме изкефи пародията в началото и постоянните находчиви обрати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредното тъпо звучащо заглавие с глупав постер, криещо под себе си едно чудно преживяване. Сериалът беше wow и lol:) Почнах го вчера с идеята "да го пробвам" и до сутринта лапнах всичките епизоди:) Героите - толкова едновременно уникални и истински образи накуп в корейски сериал май не съм виждала. Само "любимият" ми се видя малко странен, ама си имаше причини за това (сюжетни). Изключително нестандартна, забавна и на места трогателна история.

 

Препоръчвам го с две ръце;) Ще си пренапиша гласовете от класацията за най-добър сериал, да го добавя и този от мое име:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах, да го издържа и го спрях на 7 серия. Не ми достигна настроение или постоянство, но определено не ме грабна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук и аз нещо не го разбрах много , много сериалчето за какво иде реч ... иначе ако гледаш артистите поне ще се нагледаш на хубаво ...  тъпото беше накрая

,че жертва отиде момчето , и с него цялата фамилия се затри .... отмъщението е голяма работа обаче

абе става за убиване на времето и запълване с хубави артисти ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъ, кое момче?.. Онова, което със здрав сарказъм се присмиваше на мераците на техните, манипулираше ги и се хилеше с тях на леглото, че всичко е изгубено? :) Съвсем добре му стана на това момче :) Всичките в този сериал искаха ново начало и го получиха ;)

 

 

При това се отърваха от премълчани "публични" тайни и нездрави амбиции. Края на този сериал го възприех като един от най-яките хепи-ендове, които съм виждала последните години:) Хората осъзнаха какво ги прави щастливи и продължиха напред. Какво повече?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш предвид

гей-приятеля на водещия, нали?

И на мен ми стана жал за него, но

като реши да отмъщава.

Инак сериала и аз не успях да схвана за какво иде реч много, но беше различен от повечето корейски такива, за което само може да благодарим на TvN. Надявам се и занапред да правят такива добри продукции. :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, за него ли било...

 

 

гей-приятеля! Както споменах по-горе, малко ми беше странен като персонаж, затова зорлем възприех идеите и мотивите му. А със смъртта му накрая настана такова объркване, че не можахме да му посъчувстваме като хората дори. След като се изясни какъв е всъщност, ми остана в съзнанието като обречена бита карта. Такова му беше и поведението до голяма степен - и на мравката път правеше, оставяше ги да си го въртят на пръста, както им скимне. Жалко за него, наистина, но беше излишно по начало да се тика в това побъркано семейство... Ако знаех от самия старт каква му е драмата, щях да му стискам палци да не се набива в големите шамари.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази драма... ммм, малко ми приседна още на 4ти епизод и я зарязах. Вероятно не съм свикнала да гледам корейци в подобни сюжети. Ако бяха американци, няма ше дори да се замисля. Ама това гейове, изневери, малки пи*ки... ай мерси.

До колкото чета и по спойлерите, не съм и изпуснала кой знае какво като не го догледах.

Що за извратена идея бе това да

 

заведеш гей приятеля си в къщи, но ти да продължиш да си спиш със съпругата в едно легло, а да пратиш приятелчето да спи на килима до сина ти! И въобще идеята да го заведеш там?! :unsure:

 

ОК! Приемам, че това не е моят сериал..... както и между впрочем тази 3 драми от "I need romance".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ей това ме обърка ,

че геят не бил гей накрая

.... а през цялото време си мислях ,че нещо куца, а то било това ... но ксе е права за него ...  жалко ,че се набута м/у шамарите .. и друго

като не е бил гей абаджито , защо нямаше отношения с омонито ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...