Jump to content

Recommended Posts

Това ми.. беше първият корейски сериал и той тотално ме зариби по корейското кино! Невероятен е... толкова танци, песни иии... особено Ким Ок Бин, тоест Хи Су, която съвсем се забрави... но пък ми остава любимка, защото в началото беше прекрасна е... и после се съвзе! И, ако някой не е гледал драмата.. просто много е изпуснал! :P

 

Аз съм обратно на всички... може би, защото ми харесва Хи Су, а не Санг Ми... просто като се сетя за Хи Су в началото на филма - няма как да не я харесам... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sunnset* - same ^^ и при мен се случи нещо такова... аз много си падам по танците и песните и нямаше кака да изпусна възможността да гледам сериала. Актьорскат игра беше невероятна, както самият филм. А относно сюжетът - фаворити са ми Хьок Джу и Хи Су - тово момиче ;d ... но аз мисля, че ролята и е невероятна. В началото Хи Су беше супер - та нали тя накара Хьок Джу да се откаже от побоите?! - и всичко, което се случи около нея беше, защото тя следваше целта си, въпреки всички, тоест беше готова на всички - жертва любов, семейство, приятелство. И все пак - накрая ес осъзна... осъзна, че е изгубила много, но няма връщане... този Рекс - типична звезда - през цялото време ми лазеше по нервите. Санг Ми - сладка, но... не ми допадна като цяло, а Хьок Джу - просто какво да говоря за него... той претърпя толкова... и все тайно се надявах нещата можду него и Хи Су, пак да потръгнат, в края поне се сдобриха и няма да забравя, това, което каза на Хи Су - " Ти винаги ще си специална... " - или нещо от тоя род. За мен беше важно, че Хи Су се осъзна... и все пак трябва да следваш мечтите си, но да не се забравяш!

 

- И за разлика от някои аз наистина харесвам Хи Су, а sunnset нещо не мога да ти схвана поста... ;d.

 

Определено много силна драма - мен доста ме разчуства и ми остава първа в класацията. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам откъде да започна ... , но със сигурност се превърна в един от любимите ми корейски сериали :) Последните няколко сериала, които гледах, не ме запалиха и трогнаха особенно. Вече бях почнал да се замислям дали някога отново ще ми се случи да попадна на хубави сериали, заради които се запалих изобщо по тях или аз съм се променил и вече не ме кефят. Но тук отново ударих в десятката, това усещане да пускаш епизод след епизод и да искаш още и още :) Тук всичко беше перфектно - сюжета, героите, историите, танците, особенно песните, страхотен саундтрак, както и подобава на музикален сериал :) Героите бяха страшно реалистични и имаха невероятна химия помежду си. Мога много и надълго да разказвам за тях, но трябва просто да се видят. Всички имаха своите таланти, чар и цели, но аз определено бях фен на Ма Санг Ми, просто се влюбих в това момиче :) Да не забравя и великият Ричард Куон - 31 години чакал издаването на албума си и уникалното му изпълнение на живо - Ча Ча Ча :) Изгледах го на по 3-4 епизода и последните 4 бяха поляти с обилно количество соджу, оставам с невероятни спомени завинаги :) Препоръчвам го. Благодарности за превода на екипа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Ирето каза: "Сонка, гледай Over the rainbow" и Сонка започна, и не се спря, въпреки нещата, които трябваше да прави :)

Наистина добър поглед над случващотосе в музикалната индустрия, поднесен по чудесен начин. Много ми хареса сериала. Това е пръвият от много време насам сериал, на когото не се досещах до края. Ама наистина не се досещах, не ми се искаше да е такъв все пак :) Малко за героите...

Започвам с Рекс - страхотен персонаж, изигран перфектно от Хуан Хи, мисля, че вече съм му фенка :) Наистина ме очарова, имаше прекрасно присъствие и ми е любимият герой от сериала.

Ммм, вторият мъжки персонаж - Хьок Джу, ммм, честно казано, не ми се понрави.

 

 

Не мисля, че ако продължават да те мачкат, отхвърлят, заменят с друг, ти би могъл да пренебрегнеш гордостта си, и при всеки случай да тичаш да утешаваш любимата Хи Су, която пет пари не дава за никого, осбен за себе си. Докато Рекс се съвзе, и се държеше както трябва с човек, които постъпи така с него.

 

 

Санг Ми - ето го образът на корейката, представен в сериалите - нескопосана, некадърна, бедна, влюбена до уши, но пък момичето показа характер. Хи Су - ох, колко ме дразнеше през цялото време, ама наистина много. Но все пак оценявам играта на актрисата - беше на ниво, като цяло екипа ме накара баистина да се впусна в разсъждения кой какво ще направи, и как ще свърши този сериал.

 

Танцьорите:

OVER%20THE%20RAINBOW2.jpg

 

певците:

photo23014.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да коментирам сериала, че ще ми се наложи да се повтарям някои от мненията преди моето.

Ще споделя какви въпроси ме терзаеха по време на гледането на сериите. "Това ли е цената, за да бъдеш звезда?" , "Що за човек трябва да си, за да си на "върха" на " Pride"?"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да не отбележа, че сериалът е различен със своята музикалност, която ме привлече към него. Преди два месеца гледах първия епизод,но нещо не ме хвана. Но сега когато отново го пуснах, останах доволна. До края не ми беше много ясно кой с кого ще бъде, но лично на мен най- ми допадаше като двойка Санг Ми и Рекс. Рекс като персонаж беше много добър, а актьорът имаше една такава много сладка усмивка и извъртане на очите. Вдъхваше увереност..

А Хьок Джу пък накрая се осъзна кого харесва. Пфуу трябваха му цели 15 епизода! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами знаем, те я казват в студиото, иначе нямам представа на кого е и така.

Та епизода е началото на 14, ако не се лъжа към 10 мин. Водещата на предаването я обявява като "Is love painful" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е страхотен,всички си изиграха ролите много добре.Без преигравания,без отрицателен герой който да искаш да гръмнеш.

Добра история за любов и амбиции.През целия филм не се осетих,че това са хлапета на х 20 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса този сериал....песента "Tomorrow" в изпълнение на един от главните/че не помня как се казваше/...е върха.Толкова да ми хареса неговият глас. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса този сериал....песента "Tomorrow" в изпълнение на един от главните/че не помня как се казваше/...е върха.Толкова да ми хареса неговият глас. :)

 

Това е Хуан Хи. Пее момчето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от първите ми сериали, спомням си, че останах доволна.

 

Разбира се най - силно впечатление ми направих Хуан Хи!

 

Теглих негови албуми, слушах какво ли не в youtube, гледах какви ли не клипчета. Обожавам го! :inlove::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът ме грабна в първите 2-3 епизода с танците и музиката, които са от един от любимите ми стилове - хип хоп, но дотам! После едва го догледах. Санг Ми просто ми е страшно антипатична, да не кажа противна, не знам защо (добре, че играе лоша в 49 дни, че иначе едва ли щях да го гледам) И то като някой от главните актьори не те кефи, нормално е нищо да не върви. Но най-много ме дразнеше

 

"к*рвенското" поведение и на двете героини!!! То бива бива да харесваш двама мъже, ама как и пък двете харесваха и двамата?? Много тъпо ми се видя това как постоянно се събираха и разделяха всеки с всеки - просто това не беше мой тип сюжет....

 

Иначе Хуан Хи ми хареса като излъчване и танци, добре се справяше момчето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

филма е много добър изпълнен все с хубава музика :lol2::es: :es: Но на мен 4есно казано Ma Sang-mi и Rех ми бяха по сладки като двоика :unsure: :unsure: :unsure::kiss2: :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. Може и да се повтарям, но за мен това си остава от малкото "незахаросани" и смислени истории,

в които е показана една друга страна на "звездната" корейска музикална индустрия. Също бих го повторила, без да се замисля. Актьорската игра е добра, музиката прекрасна и в сериала има доста красиви и емоционални моменти. Много ми се иска да се вълнувам, както се вълнувах

когато гледах първите си корейски сериали, но уви. Това се получава все по-рядко и по-рядко..

И понеже се сетих за главните герои, ми се прииска да изгледам някое видео и да послушам някои от песните. Ето всъщност и моите две любими от този сериал..

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...