Jump to content

Kim Jae Wook (Ким Дже Ук)


Recommended Posts

Не се притеснявай пиши и пускай снимки аз с удоволствие чета за един от любимците ми :D Нямам търпение за ''Mary stayed all night out'' въпреки че харесвам Гън сок аз определено ще викам в полза на Дже :lol: Тази година е супер успешна за него и се надявам късмета да го последва и във следващата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,намерих само това:За нещастие без субтитри

Какво да кажа,предупреждавам,че не е препоръчително да се гледа,ако не ви понасят определени гледки на насилие(макар да не е представено по холивудски,избрани са необичайни ъгли на заснемане и нямаме директен кадър)

Тъй като не е преведено се ориентирах по случващото се:Дже Ук,по-хубав от всякога...

Дже Ук и чук,Дже Ук изцапан с човешка кръв,палещ цигара.Героят-социопат,който след деянието си се мята на леглото като след тежък работен ден.

Другото действащо лице,момичето представлява интерес,може би защото не схванах цялата картинка.

 

Необичаен избор,но да си призная,очаквах да приеме подобни предизвикателства,(добре де,точно това не го очаквах :D )Харесва ми,когато един актьор играе със себе си,с начина,по който го възприема публиката.С красиво лице се печелят определен тип роли,по-неочаквания избор на персонажи за интерпретация задържа интереса за по-дълго.

Сега остава да го видим в ролята на chaebol,която наистина нямам търпение да видя как ще изпълни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ''Mary stayed all night out'' се представя великолепно,много му отива по-строгия имидж

73702_156585501050306_144067305635459_250439_6174659_n.jpg:rolleyes::inlove:

Но същевременно ни показва и друга своя страна

74313_155620764480113_144067305635459_246243_2530818_n.jpg154213_158821757493347_144067305635459_260847_4466894_n.jpg

 

А относно Iphone 4 movie festival(явно и айфон си имали кинофестивал :D )Ким Дже Ук участва с филма Bang!,с режисьор Hon Kyung Po.С продължителност от пет минути,филмът е един от първите,снимани изцяло и единствено с новия iphone 4.

Във фестивала са взели участие едни от най-изтъкнатите и популярни кинорежисьори в Корея като Jeong Yoon-Chul (“A Man who was Superman”/”Shim’s Family”), Bong Man-Dae (“Cinderella” / “Sweet Sex and Love”), Lee Ho-Jae (“The Scam”), Yim Pil-Sung (“Hansel & Gretel” / “Antarctic Journal”), Yun Jong-Seok (“Marine Boy”). Кинаматографи като Kim Byeong-Seo (“Castaway on the Moon”), Kim Ji-Yong (“A Bittersweet Life”), Jung Jung Hoon (“Thirst”), Jo Young Gyu (“Running Turtle”) също са приели да работят по късометражните филми,заснети само с помощта на iphone.

Ето официалния сайтBANG!

А ето и самия филм с негово участие

http://www.youtube.com/watch?v=yjlefjW2m30

KJW-05.jpgBang!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Jae Wook и групата му Walrus издадоха сингъл.

walrus-walrus_046cac9ae40aa267ac66fec1d3a329ac.jpg

Walrus - Walrus

 

Тийзър за предстоящият клип:

 

И може да чуете песните:

 

 

 

Rock 'n Roll Forever :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз младеж го видях в Antique Bakery за сефте. Стори ми се ужасно женствен (логично, всичко идвало от ролята му). На моменти ужасно много ми приличаше (даже все още ми напомня) на Но Мин У. Лично мое мнение. Та, гледах го в сладкарницата, гледах го и в Мери-то, където ми обра точките от всякъде. Толкова мъжествен и сериозен беше, че нямаше как да не му симпатизира човек, Изцяло ново излъчване показа, поне за мен. Сега го гледам в "Принц"-а. Гоолям сладур. Даже, ако трябва да съм честна, до сега май образа му в принцовете ми е най-любим. Именно в принцовете ми направи впечатление, че той бил бая широкоплещест бре.. :blink: чак не го очаквах. Секси чаровник е, няма спор. За таланта му , абе не мога да кажа че е лош актьор, въпреки, че в Мери-то се справи изключително. И все пак по-скоро ме впечатли с външност, отколкото с игра ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече се записа от един от любимците ми . Първо ми направи голямо впечатление в Bad Guy , след това в Кафе Принц. Много силна игра и във филма Антик.

Сега и в Мерито направо е страхотен. Като визия също е голям сладур. Пожелавам му една хубава роля, с която още повече да изгрее и дано да е скоро,

защото като гледам и него го зове казармата. Хайде няколко снимки и от мен :)

 

2916972c.jpg

2916973T.jpg

2916974M.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е във всяка една своя роля. За първи път го видях в Coffee Prince и ми направи много хубаво впечатление / тогава наистина помислих, че е японец :D:D /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе и видеоклипът на Seoul Witch

http://www.youtube.com/watch?v=266UapsQI0g

Много ми харесва тази песен, а и той е такъв хубавец... :D:panda-145:

 

Не знам как съм пропуснала този клип :blink:

http://www.youtube.com/watch?v=JUtzVTk_nQE

 

Благодарности на dragona76, че я е постнала в друга тема и я видях :D

Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му е честит рождения ден на патерици!

На втори Любимецът навърши 28(Тази година казармата как ще го прибере:( )По китайския зодиак прасе,зодия овен...страшна комбинация :D

Чудя се само как тази целувка не съживи статуята :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам за двойния пост,но това събитие както се казва ''изби рибата'' :D

Знаем си любимеца,уж нищо не може да ни изненада

И като социопат-канибал,и като гофретко,гей-сладкар,chaebol :D

 

И току направи нещо ново.Сега се говори за мюзикъл с негово участие.Историята зад ''Хедуиг''е не коя да е,а по мои сметки поне e ''Hedwig and the Angry Inch'

Playbill-HedwigAndTheAngryInch.JPG'

-Мюзикъл за двама цитирам:''East German transgender singers''.Вярно,какво ли не е играл,но транссексуален рок музикант не очаквах да си извади от ръкава.Поредното предивикателство,което отправя към себе си(бих добавила и към публиката)

Все още не е сто процента потвърдено,докато не се изиграе на сцена.

Другата роля е поверена на Kim Dong Wan от Shinhwa.Премиерата се очаква на 14 май,предвижда се да остане на сцена до 21 август.Други участници в представлението са Choi Jae Woong и Jo Jung Seok.

jaewook-dongwan.jpggyrks.jpg?w=630&h=843

Източници: Nate, Lee Jina’s Twitter: Heeheehee~ Our Hedwigs…

Тъй като на сцена се очаква да изиграе музикант,а той си е такъв и в живота,няма нищо необичайно в избора му

НО аз лично умирам да видя промо-снимките..... :rofl:.

 

posterphoto127593.jpgКакви ли изненади крие многозначителната усмивка? :wub:

Edit:Walrus са имали концерт онзи ден в Хонг Конг(или поне такова инфо излезе от hkticketing.com :D) Ако е имало нещо има шанс да изтекат фен записи,но не ми се вярва особено.Както е хванал не две,а двайсет и две дини под една мишница,отново имам възможността да се възхитя искрено на енергията на азиатските звезди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам да го гледам като "социопат-канибал" (краткият филм беше плашещ, но доста добър) или в мюзикъл, отколкото да се върне отново към ролята, която му бяха дали в Мери. Затова се радвам за новия му проект. Със сигурност подобнен експеримент ще му бъде много полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък много ми хареса в Мери. Направи жестока игра и изглеждаше страхотно, макар че акцента не беше върху него. Но в Bad Guy беше по-добър заради естеството на ролята му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм аз(Признавам,явно живея в тази тема :D )

Информацията ми не е кой знае колко нова,но ми се щеше да я споделя.Обръщение към хонгконгските фенове,на английски език(за пръв път го чувам на Шекспиров език :D )

Концерта мина и замина,но поне да му се порадваме.

Около WALRUS-първата им фен среща е минала повече от добре,дори според присъстващите репортери,цитирам:''На живо е изключително земен,приятелски настроен-въпреки впечатлението за студен човек,което създава''

Хонгконгските медии одобряват,аз също :D

20110403.JPG?type=w2

Източник:TV Daily Hong Kong (China) ама не питайте как го преведох

 

Една много,много приятна фотосесия:

20110428.jpg?type=w2

 

 

tumblr_lkvmamSoVE1qdhixeo1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1305114394&Signature=a1sViR%2FALdKFOUDjv8GwSa2V21M%3Dtumblr_lkatune9vY1qdhixeo1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1305114426&Signature=J3S%2FpMIw%2Fqz%2BIFeI1%2B31veysDHI%3D20110502.jpg?type=w2tumblr_lkbdcpWkW11qdhixeo1_500.jpgtumblr_lk5jdk6jiB1qdhixeo1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1305113509&Signature=Qz%2BPvNMJ4yCaMqE3Aqjt3u1%2FiN4%3D

tumblr_lkvm94qQ5F1qdhixeo1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1305113553&Signature=3tELRWrMZrlSFgTkA1y0xp0ZhnQ%3D

 

Lafuma

M3_%B1%E8%C0%E7%BF%ED_-_AD1%2811.04%BF%A4%B8%A3%29LAFUMA.jpg?type=w2

 

Сценичен грим?Дано... :D

tumblr_lkz44wRhvE1qdhixeo1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1305113631&Signature=DzGnK%2FW3%2FhkeLYbYZVWMv5X%2BP28%3D

И големите новини

Режисьорката на така чаканата(поне от мен)постановка,корейската версия на Хедуиг и сърдития Инч явно се опитва да засили интереса към проекта си,особено към двамата главни актьори и тяхното кросдрес-превъплъщение.

fllge.jpg

Ах,тези обувки... :wub:3d4dmi.jpg Само да не се контузят :D

 

Източници:Изгубих им дирята:Нейт,Туитър,сайта на Walrus,сайта на Hedwig.Абе,интернет

И последно,обещавам,иначе ще трябва да си меря речта не в редове,а в метри:

tumblr_lk4xfoeLEI1qdhixeo1_500.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм изцяло за музикалното му развитие. Ако в киното няма какво да му предложат, нека продължава в другата сфера. Още един плюс - така ще има шанс да обиколи повече страни по света. Дори смятам, че именно той можеше да се съгласи да дойде у нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз останах без думи...

Възхитена,изумена,в тотален,пълен душесмут :o

Малко позакъснели снимки от Хедуиг,Дже Ук ще участва в пиесата само до 19.После-армия. (2 години без него-ще трябва някак да се стягаме :( )

KimJaeWook12.jpgtumblr_ll6zytKn5v1qenhdvo3_400.jpg

 

KimJaeWook14.jpgKimJaeWook10.jpgtumblr_llc2eq6IPE1qe78mso1_500.jpgtumblr_llckcx9MPm1qenhdvo3_500.jpgtumblr_ll72ya6et01qe78mso1_500.jpgHedwig-Musical-Kim-Dong-Wan-Kim-Jae-Wook.jpg

На репетиция: tumblr_lkmdsha7cx1qenhdvo1_500.jpgtumblr_lkktscMBSy1qenhdvo1_500.jpgКато брюнетка ми е слабост 01100402000059401_1.jpg

 

В действие: tumblr_llelmcReWL1qe78mso1_400.gif Пак той.(Да,това е той :D ) a31kw.jpg

Аудио-видео материали

ТУК

С всяко негово ново начинание ми се издига в очите.Не са много звездите,готови да си играят със сценичния си образ,да провокират,да предизвикват публиката.

А това че пое точно тази роля,в точно този рок мюзикъл,точно преди да влезе в армията-това ако не е смелост,не знам кое е.По негови думи,сам се е влюбил в музиката на ''Хедуиг и сърдития Инч'' затова за него не е имало друга възможност,освен да приеме ролята.(И да ни смае...отново :bow: )

Jae Wook,

:thanks:

Чакаме те, живот и здраве след две години.

ПП.Тези снимки ми направиха деня :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме изуми с всичките снимки :lol: И на мен ми харесва повече като брюнетка :D Мерси много и за клипчетата.

 

Но виж вече за армията ме прати в шок, не знаех че ще влиза толкова скоро :( Тази година направо обраха най-готините мъже и сега ще чакаме 2 години <_< Когато излезе обаче съм сигурна че ще направи още много страхотни проекти. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала му на момчето. Определено не е като да се свени да се прави на маймуна. В неговия случай и самата му структура на лицето доста помага. Определено е смелчага, браво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като жена наистина му ходи, но предпочитам да го гледам така...

 

tumblr_ln4bdc16F21qdhixeo1_500.jpg

 

Пък и като гимнастик го бива. Доста е пластичен трябва да му се признае.

 

tumblr_ln4adnlsc11qdhixeo1_500.jpg

 

Жалко, че отива в казармата. Две години са много време, но пък дотогава като гледам прави много добри изпълнения, тъй че това ми е утехата.

 

И като за финал да не ми е много постен коментара едно интервю за 10Asia.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...