Jump to content

Bi / Rain (Чонг Джи Хун)


Recommended Posts

Чакай да ни огрее първо, тогава ще се прегрупираме. :D 

 

Аз пък съм запецнала на ALTK, сцената с въженцето в залата за бокс, и не мога да мръдна от там, ха-ха-ха. ;-)

 

Пробвах първата му драма за училището, но качеството на видеото е много зле, сюжетът нещо не ми е по вкуса, а и странно защо Главната, която харесвам, ме подразни. Кажи дали си струва да я мъча още?

 

Иначе гледа ли филма за Киборга? Уникално луд е! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol2: аааа, ти си по напред от мен...изгледала съм една, две с него и някоя и друга песен съм чула. Ама аз бързо си харесвам актьори:lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol2: Е, не съм чак толкова напред. Взимам си отпуска малко, така че ще имаш възможност да ме стигнеш и да ме подминеш даже. Само в сцената с въжето не вярвам да успееш да ме изпревариш. :lol2: Да не го отхаресаш докато се върна? ;-) 

 

Два A Love to Kill фотоса за петъчно настроение.

a_love11.jpg                    60297_156711854357265_156704831024634_39

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобяд в офиса голяма скука и ми попадна ето тази песен на Рейн, която определено трябва да се гледа само в трезво състояние! :wub: 

 

Spoiler

Точно в този момент, когато ми текат лигите в буквален и преносен смисъл, ми се натресе един колега, който ме притеснява от известно време с разни лични въпроси и все едно съм длъжна да му обяснявам периодично какво правя. 나는 어떡해? :D Е, няма да ви казвам как му се изрепчих, чак се учудих на себе си. Та ако искате да ви дойде смелостта да разкарате някого, Рейн му е майката. ха-ха-ха 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Значи Тубата няма никаква милост към мен. След горната песен ми дава препоръка за Hip Song. :blink: 

Позачудих се с това заглавие за що ще иде реч. Пускам си я, гледам нашият излиза с изключително прилично и изчистено облекло -  бяла риза и черен панталон. Стабилна аудитория ми се стори, решавам, че не върви да къса ризата и да хвърчат копчета наляво и надясно, за късане на панталона и през ум не ми мина. Успокоявам се, че няма да има такива гледки като в Love Song...

Каква голяма грешка! :896767: Само минута и нещо и очите ми станаха на палачинки...този човек нема нужда да се съблича - с дрехи, без дрехи, все е убийствено hot. И хубаво тазчето го върти, но това допълнение с крачката, омг....съгласих се с коментарите под клиповете, че е перфектен за Magic Mike корейски вариант. 

Набързо сформирах и каста - Рейн ще е главен, след него Joo Won, Плочника и Сънг Хон. :inlove: Топ Старши и Слънцето влизат и те, другите попълнения ги оставям на вас. :D 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ши Уони съм пропуснала - срамота. Коригирам се.  

Гоблинът и Чаньол не са ли малко хилавички от кръста надолу? То и Топ Старши и Слънцето са така май. В разширен състав предлагам да са всички, ако главните закъсат, ще ги включваме или направо Съб Унит да направим с тях. А Пънч кой е? Аз се сещам само за онази мадама, която пее с Чаньол Оста на Гоблина. :lol2:

Други подходящи -  Шоуно и Уонхо от Монста Екс, Джаксън от GOT7. 

 

Оспамих на Рейн темата, но той е виновен.  :D Това е последното ново, което ми е известно от него. Тактично той изобщо не участва в клипа, така че няма опасност от инциденти. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид клипа в поста ти вчера:D:D:D. Пеят Чаньол и Пънч(която е момиче) оста от  Гоблин....та се чудех какво общо има клипа от Гоблин с Рейн...Иначе за добре развити в тялото представители предлагам целия 2PM, вярно, че съм пристрастна, ама пък добре сложени са момчетата. Пък като решат да показват мускули са УаУ. Сигурно щот са гледали от батко Рейн:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа, на мен си ми дава Hip Song на Рейн, интересно защо при теб се отваря друг клип. Сега ще пробвам от друг браузър да видя. 

Май се е получило някакво миксиране с хисторито в Тубата. На друг браузър като гост даже съвсем друга песен ми отвори.

Надявам се, че редакцията се получи.

 

Напълно съм съгласна за 2PM! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе, 18 години...

24 април 2020 г.отбелязва 18-ата дебютна годишнина на Рейн като солов артист, певец и актьор и той влезе в личния си акаунт в Instagram, за да изрази своята благодарност към феновете, които са следвали неговото пътуване до сега.

Той написа: „Благодаря на всички мои фенове, които ме подкрепяха през годините, днес се навършват 18 години, откакто за първи път издадох дебютния си албум. Все още си спомням, че напуснах малката зала за първи път на 24 април 2002 г. В този специален ден искам да споделя скрит скъпоценен камък, който намерих точно преди това представление. Голяма благодарност на моето семейство на Cloud (официалното фен клуб на Rain), които бяха с мен от първия ден. Обичам ви всички! "

Видеото показва Rain преди 18 години. Изглежда нервен и развълнуван и когато го питат как се чувства, той казва, че се чувства нервен, но има добро чувство за това, което предстоои.

Off Topic

 

 

 

Той сподели втори клип с надпис „Април 2002,„ Inkigayo ““ и може да бъде видян да се шегува и да се забавлява, докато чака своя ред на изпълнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчерашния  епизод на MBC’s “How Do You Play?”/Hangout with Yoo  с участието на Рейн ~~

Предаването е на невероятния  Yoo Jae Suk ,  то е цел да видим какво JaeSuk прави в почивните си дни.. Ред беше на Ренчо. Имаше интервю кратко и после танци ~ JaeSuk не спря да танцува, припява и не знам още какво. Дори и да са само на части  :д много ми хареса епизода и ми се струва много забавен.~

 

Части от интервюто му~

 

На доста негови песни танцуваше и ги пресъздаваше наново. Беше си подготвил сценичните костюми, с които е танцувал :D ~~

Части от танците му :

 

Тук от друга камера цял клип с всички танци .~

[후공개] 춤이란 이런 거다! 월드  비의 댄스 모둠집 깡그리 공개!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...