Jump to content

Recommended Posts

Перфектна игра от страна на главните герои. Бяха ми много сладки, истински,очарователни, а химията между тях, нямам думи. Страшно много ми хареса сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много леко сериалче , не ме натовари излишно , и актьорската игра беше много добра да не говорим за идеята , която и мен накара да се замисля ... " какво ли бих направила као съм на мястото на главният " .. ????????? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страаашно ми хареса сериала, а Kim Rae Won и Jung Ryu Won ми станаха любимата екранна двойка! 

Такава химия...толкова естествени и сладки...дори когато се караха, пак бяха сладки :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал. Интересен, забавен естествено присъства и драмата :) Героите  ни тук са много добър тандем. Различни , като характери и от различни класи. Отново вечният триъгълник . Как героят ни е влюбен в друга , а всъщност се оказва, че истинската любов стои до него. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах този сериал с огромно закъснение :) Голям пропуск от моя страна, но...така мога да го оценя на фона на всички нови, от последните 1-2 години. Е, няма  такава романтика напоследък. Няма! Тук всичко е класическо, познато, типично корейско и много, много прекрасно. Не знам дали някой актьор се е справил добре или нещо подобно. Знам, че им повярвах, че бяха убедителни, красиви и истински. Химията между двамата беше уникална. Главната е прекрасна и когато се смее, и когато плаче. Много естествена и чаровна. А той... толкова му личеше, че я обича. И е хубавец. За мен този сериал беше елексир за романтичната ми душа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...