Jump to content

Imaginary Cat (2015-2016)


Recommended Posts

spacer.png

 

Imaginary Cat (상상고양이)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Sangsanggoyangi
По уебкомикса на Kim Gyung "Sangsanggoyangi”
Период на излъчване: 24 ноември 2015 - 12 януари 2016
Време на излъчване: Вторник 20:50
Жанр: Комедия
Канал: MBC every1
Епизоди: 8
Режисьор: Lee Hyun Joo
 
Участват:
Yoo Seung Ho като Hyun Jong Hyun
Beetle като Boggil (cat)
Han Ye Ri като Boggil (voice)
Jo Hye Jung като Oh Na Woo
Park Chul Min като Ma Joo Im
Lee El като Dok Ko Soon
Kim Min Suk като Yook Hae Gong
Solar като Jung Soo In
Kim Hyun Joon като Park Jin Sung
Choi Tae Hwan като Lee Wan
Shim Min като Heo Gong Joo
 
Резюме: Сериалът е адаптация по уебкомикса на Kim Gyung, публикуван през 2014 г. чрез webtoon.daum.net.
Хьон Джонг Хьон (Yoo Seung Ho) е уебтуун писател, работещ на непълно работно време в местна книжарница. Да стане писател винаги е била негова мечта, но той среща редица трудности заради упорития си характер и егоцентрична личност. Докато в един дъждовен ден не намира изгубена котка и не решава да я приюти. Давайки му името Бок Гил, от този момент нататък той започва да отваря ума и сърцето си за нея...
 
 
Български субтитри :click:
Свали с :subs: :click: :click:
Онлайн с :subs: :click:

С български и английски субтитри  :click:

С руски субтитри  :click:  :click:

 

Това сериалче ще е за любители на котки май  :28558:....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо, откога чакам нещо ново с това талантливо момче. Пак по уебкомик(тоя път за разнообразие на daum, а не на naver) , но като се замисля много от японските дорами са по манги, така че... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, защо в мен още битува схващането, че корейците не харесват котки. Може би заради историите разказвани ми от хора живяли едно време там. Сега мисля, че тези животинки започват да се реабилитират и не се възприемат само като полудиви торби разнасящи болести, а гледам си имат зоомагазини и си ги купуват начесто. Но как стои въпросът с бездомните такива, не ми е ясно? Рижият котарак, така ми напомня на моя Рондьо, а героят има доста серт характер. Много ми е интересно да наблюдавам как се променят хората, привързвайки се към животните. Животните са способни да разчупят и най-закоравялото сърце. Освен това е комедия. Корейска, но комедия. Дано има някой любител на зоо-то, който да се заеме с превода.

 

 

Razzormaw, къде си? Не мога да повярвам, че няма твое присъствие в темата. Така, някак нещо липсва, хъ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toзи артист е голям чаровник, просто... сладост на сладостите. Няма да го пропусна, а и котките са ми слабост...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разочаровах се. Къде сгреши това талантливо момче, че го хвърлиха в такъв сценарий? Сигурна съм, че той може много повече и заслужава по-добър сценарий!

В целия филм май има само шепа актьори, а действието се развива на 3-4 места и по това ми напомня на нискобюджетна театрална постановка. Съжалявам, че мнението ми е такова, но просто не ме грабна.

(Писаната е доста дебеличка и мудна, с какво ли я хранят?)

Иначе обичам котки и за протокола - имам си рижа женска котка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих го гледала заради двамата сладури :) Харесва ми актьорът сладък е и е талантлив спор няма,според мен точно заради това може и да му отива ролята,а и само как си играе с самата котка,очарователен е,Доколкото за котката голяма,дебела,тромава и с къси ушички е,не ми допада много(мое мнение е,аз имам една бяла по пухкава е),Като гледам отскоро се превеждат епизодите,тоест да очакваме и другите епизоди занапред,да разбирам,Иначе успех на преводачите, :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този актьор ми е от сладурите, така че ще гледам, няма как, а и котки обичам. А и котките тип Гарфийлд - оранжеви, големи и дебели са ми любимите. Единствено не ми е ясно дали ще изтърпя главната. Това грозновато момиче с тлъсто лице ми е страшно антипатично. Много лош избор, никаква химия няма да ми докарат с главния. :nunchako:  :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюжетът е по-плосък и от дъска за гладене :28558: А главната героиня е невероятна грозотия, да се уплашиш. Но пък котката е сладурана, много странна порода е някаква, но определено е най-хубавото във филма.  :rofl:

 

По дяволите, котката се оказа осиновена! Драма! Само да не я утрепят в края на сериала!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...