Jump to content

Recommended Posts

Не знам за вас, но според мен в края на четвърти епизод, в сериала вече има химия - голяма /Шисъс химия/ и за първи път забравих ужасно досадното викане и мятане на Ким Хе Джин, просто го игнорирах, защото погледа, с който я изпрати Шисъс стопи цял ледник. Той винаги е на близо, но досега само я опознаваше, а това с малката сестра беше мило, нищо че тя не зацепи какво признание получи всъщност. Ах, тоя оппа...чакаме 5 еп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за химия, но знам, че новите 2 броя епизоди, не ми харесаха- скука и безсмислено  ми беше, а и като сложим крясъците в добавка...Един Шисъс само,  ме крепеше да ги превъртя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хуанг Джънг Ъм не се ли усеща, че в пореден сериал и дават роля на истеричка? Четири серии истерии, малоумни реакции и действия! Както и колегите по-горе писаха, в стремежа си да я направят "грозна", сценаристката (единственото й хубаво нещо досега е King of High School Life Conduct, останалото са 3 всекидневни помии) и режисьорът (той пък ги редува добър-лош, сега сме на лош сериал), просто са минали границата и са я направили някаква вселенска безмозъчна мърла. И това при положение, че знаем какви луди маниачки са корейките на тема "красота" и че дори и в тоалетната не ходят без два пръста грим и високи токчета. Неубедителен, недобре разработен и обоснован образ. Бившата й любов е предвидима скука. Добре че са приятелката с дъъъългите крака и Шисъса, да има какво да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам каква безсмислица са скалъпили и това ще мине в графа ''изгледан и после нищо не се сещам за него''. Единственият, който ми стои някак естествено и му се радвам е Сиуона  и в частност - прическата на Орион.  Общо взето банална историика... отново ще ни размазват корейския хумор със смотаната врякаща и крякаща чорла... *feels like bullshit*   :slap: Ако не друго, останалите персонажи стават убиване на лошо настроение  :28558:

 

Дидо, High School King (2014) е велик! Там наистина се размазвам от смях  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съвсем в началото , но за сега идеята на сериала ми напомня малко на Грозната Бети ( това го гледах като много малка , въпреки че от сапунки бягах) - там пак имаше грозна мадама дето работеше във фирма свързана с модния свят. В латино варианта обаче тя наистина не беше никак хубава , но поне беше много умна и можеща. Тук геройнята не е чак толкова грозна и явно затова гледат да направят характерът й смахнат ... и естествено двамата се познават от деца  :28558: . Заради актьорския състав ще му дам шанс , но нямам големи надежди .... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tori_al, изобщо не можеш да сравняваш колумбийската Бети с този сериал. Онова е класика! :)

И главната там я бяха докарали зле. Когато по средата й оправиха прическата, смениха дрехите и очилата, мацката си стана кукла.

Как можеш да кажеш, че е грозна...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tori_al, изобщо не можеш да сравняваш колумбийската Бети с този сериал. Онова е класика! :)

И главната там я бяха докарали зле. Когато по средата й оправиха прическата, смениха дрехите и очилата, мацката си стана кукла.

Как можеш да кажеш, че е грозна...

 

 

 

Аз не че ги срявнявам много много просто първия епизод и сетинга на историята ми напомни за историята на Грозната Бети ;) . Но от там нататък разлики си има колкото искаш. 

Иначе в никакъв случай не исках да кажа че Бети е грозна актриса , а имах в предвид , че в латино версията повече се бяха постарали да я загрозят - дрехите , прическата или по-точно липсата на такава, очилата, шини на зъбите .  Докато на Jung-eum само дето й трябва да се среше и да си сложи един BB крем - дори и дрехите й не са така фатално старомодни като тези на Бети. Но Бети аз много си я харесвах със или без шините , беше страшен образ   :P  Пък и накрая наистина стана много хубава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яд ме е, че главният не разпознава любимата си от детинство и искам като разбере да откачи още повече от любов по нея и да се съберат като двойка.

От друга страна пък много харесвам Шисъс като образ и искам главната да остане с него, за да се забавлява и да е фрашкана с пари до края на живота си. Стигат й толкова унижения и самоунижения. 

Много ми харесва когато Ким Хе Джин вземе, че се наеме на главния. Онзи просто онемява  :modpower:

Не ми харесва обаче, че приятелката й започна да крие информация от нея още след втората си среща с Чи Сонг Джун, без значение какви самоизвинения си намира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първа серия даваха, че и тримата: Ким Хе Джин, Чи Сонг Джун и Ха Ри са богаташки деца. Защо тогава сега само Ха Ри е богаташка. За Ким Хе Джин вече разбрахме, че е обедняла, но за Чи Сонг Джун не даваха каква е причината да е наемен работник (без значение от високия пост) в чужда компания, вместо да ръководи тази на баща си например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дотук образът на главната е пълна трагедия, но поне на главния малко по малко му наместват човещинката. Обаче, пусто, много плоско и досадно, бе!

Приятелката взе да гази лука и почна да ме изнярвя, ама поне е сладурана и с акъл в главата. И вярно има крака от ушите! Само един Шисъс спасява сериала, ама то пусто дори не се налага да играе.  :xaxa: 
Не може ли поне веднъж да разбият клишето и да оставят приятелката с главния и главната с Шисъс? Та и ние да рахатясаме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето става за разтуха - лека комедия е. И мен в началото ме дразнеха истеричните реакции на главната, но в един момент спрях да им обръщам внимание и почнах да се забавлявам с историята. Ако има някой, който продължава да ме дразни, това е тоя лигльо Героят на ШиУон - разглезеното богаташче. Много противно се държи, като някой недорасъл пубер, който крои тъпи шегички на съучениците си, че да му обърнат внимание. Шефката е много яка кръстоска между Лили Иванова и Гео Милев, и на всичкото отгоре се взема насериозно...

Не знам защо се опитват да изкарат главната грозна - че не е висока, не е. Но ако вземе да мине един гребен поне и малко грим да си сложи, и да смени парцалките, ще стане много прилична дори и без да си изправя косата.

Ако трябва да оприлича тоя сериал на някой познат филм, по-скоро ми напомня на Дяволът носи Прада.

Засега ми харесва и се надявам да става по-добър.

А ШиУон няма капка шанс с главната - много ясно, че чос сарангите ще се съберат накрая - след като се накарат и посдърпат - така че крайно време е да се пренасочи към дългокраката хотелиерка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен ми е много приятен ШиУон, в първи епизод и аз не можах да схвана що за птица е като се появи, когато се препъна мацката в него, но сега ми е много симпатичен. Прави се на кукуруку, но всъщност гледа много внимателно какво се случва покрай него, до тук се държи адекватно, за разлика от главния редактор, предполага се, че и двамата имат възможности и влияние, но начина, по който ги използват е коренно различен. Харесва ми, че героят на ШиУон го кара небрежно и спокойно, стига ми една викаща и един викащ главен герой с много комплекси. ;)

 

p.s. лигльо, ама прибра от улицата пиянозаляната си колежка и я спря да ръси пияна глупости по телефона..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шисъс: "Раменете ще ме болят цели два дни заради едните му пияници". :rofl:  Направо като такси си го ползваха тия двамцата главни пияници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май съм единствената, която се забавлява на истеричните изблици на Хуанг Джонг Ъм. Много ми е смешна като вие като сирена. Знам, че е доста нереалистична, ама мен затова и ме забавлява. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

p.s. лигльо, ама прибра от улицата пиянозаляната си колежка и я спря да ръси пияна глупости по телефона..

Да не беше я спирал, поне щяха да се изяснят набързо с главния! То се е видяло, че само тя ще вкара всичките богаташчета в правия път и ще ги накара да пораснат и да станат примерни ;) Ако не с любов, то с тежък физически труд и крясъци ще ги превъзпита.

 

Аз май съм единствената, която се забавлява на истеричните изблици на Хуанг Джонг Ъм. Много ми е смешна като вие като сирена. Знам, че е доста нереалистична, ама мен затова и ме забавлява. 

То да са само звуците! Ами като почне да мята ръце и грива и да цъкли белтъци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама наистина ми се ще нашата кресла да се вземе с шемета, вместо да гледа тъжно след миналото. (Понеже сори, ама с настоящите отношения между главната четворка, двуличната хубавица има много по-стабилен шанс.) Но...като човек, запознат с кдрама логиката, колкото повече редакторът я прави на нищо, колкото повече тя се излага пред него, толкова повече и двамата ще се влюбват. 'Щото кому е нужно някой да е мил и чаровен, като може да ти крещи и да те подмята насам-натам /или от нейна страна, да ти троши нещата и да е неадекватен в твоите очи. 
Шисъса е супер, надявам се да получи цялата любов, полагаща се на секънд лийд. (Нещо като Дейвид от онази глупост 'Pretty man'') 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След догледан 4-ти - добре, че вляха малко гръбнак на главната (която след като в детска възраст е знаела как да се грижи за себе си, изведнъж необяснимо как забравя какво е то приличен външен вид... ама нейсе). Явно и главния вече ще почне да се очовечава (а дали наистина няма да го разболеят или ще припишат заплеса на работохолизма?). Така че има някакви шансове впоследствие да излезе нещо прилично. Ама ѝ е време вече на нашата да стане по-most-like.

Приятелката я разбирам - тя оная не знае иска ли го или не, та горкото трето колело ще може да ѝ предвиди реакциите... А че е на път да оплеска историята, така е. Но пък иначе нямаше да имаме история.

 

Шисъс! Няма втори като тоя тип! И тук, както и в реалния живот, ме печели с поведение и личен чар. Някакси не мога да отделя тази му роля от истинския му образ, толкова си приличат! Ако и да го раздава лингльо, винаги е до главната мърда, подкрепя я, провокира я и я развеселява. А после като пусне онова ми ти добряшко подсмихване, не остава шанс да предпочета главния пред него ама по никакъв начин. При това дори не е задължително да я харесва, по-скоро очаквам да си хареса приятелката. Нямам търпение да видя и неговата история и минало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След догледан 4-ти - добре, че вляха малко гръбнак на главната (която след като в детска възраст е знаела как да се грижи за себе си, изведнъж необяснимо как забравя какво е то приличен външен вид... ама нейсе). Явно и главния вече ще почне да се очовечава (а дали наистина няма да го разболеят или ще припишат заплеса на работохолизма?). Така че има някакви шансове впоследствие да излезе нещо прилично. Ама ѝ е време вече на нашата да стане по-most-like.

Приятелката я разбирам - тя оная не знае иска ли го или не, та горкото трето колело ще може да ѝ предвиди реакциите... А че е на път да оплеска историята, така е. Но пък иначе нямаше да имаме история.

 

Шисъс! Няма втори като тоя тип! И тук, както и в реалния живот, ме печели с поведение и личен чар. Някакси не мога да отделя тази му роля от истинския му образ, толкова си приличат! Ако и да го раздава лингльо, винаги е до главната мърда, подкрепя я, провокира я и я развеселява. А после като пусне онова ми ти добряшко подсмихване, не остава шанс да предпочета главния пред него ама по никакъв начин. При това дори не е задължително да я харесва, по-скоро очаквам да си хареса приятелката. Нямам търпение да видя и неговата история и минало.

:up: +1

 

Омръзнало му е явно да му се лепят заради мангизите и се забавлява под прикритие.

Главният губи отвсякъде по точки- и като визия и като герой.Чудя се как не се е гътнал още от питиетата във вазите или от някое комоцио, колкото пъти се тряска.Определено е комплексар от детството , а приятелката да го взема сухара, зер и на кг си мязат, че да гледаме повече Шисъс  в укротяване на врескалото.

 

П.П. Май май,за ужас на мъжката аудитория, се оказа,  че дължината че краката  на  красавицата, са оптична илюзия . след като остана по капли  на полянката, добре ,че поне Шисъс не е мираж, :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...