Jump to content

Recommended Posts

А, че имитацията беше върха, то се знае ;) Евала на актрисата, че успява да пресъздаде убедително и двата образа. Полицайката примерно беше много мътна като "обсебена", нещо не й се получи. Шаманката също изглеждаше неубедително като обладана.

 

Тая терца призрака ми направи впечатление още във Flower boy next door, тогава ме доядя, че толкова малка роля са й дали, макар да беше доста колоритен образ :) В "Русалката" пак беше страхотна, тук също. Толкова ми хареса, че се поразрових за инфо за актрисата. Има и много хубав глас, "милионите рози" в сериала сама си ги пее ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се гледа в малко по-голяма роля - има я в "Discovery of Romance/Love". На девойката единственият й може би негатив е, че е толкова характерна, че изглежда почти същата във всяка драма. Мен това не ме дразни обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не е лошо това ;) Има големи актьори, които са с "протоплазмен" образ и се превръщат в героите си и големи актьори, които просто обогатяват всяка роля с индивидуалността си. Тази мадама е от последните и честно казано би ми липсвало уникалното у нея, ако не присъстваше в ролите й ;) Прави ги много цветни, без от това да пострада живото предаване на чувствата и мотивите на героя. Ще взема да чекна драмата някоя дъждовна вечер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, как ми дожаля за полицайчето,а и за жена му... За сметка на това 15 епизод си го изигра като стой, та гледай! Ако има нещо, което ще помня дълго след финала утре, то ще е неговата игра.

 

А тоз урод накрая много крийпи са го докарали... Дори шинигамито в Death note беше по-чаровно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми този епизод. 

Sung-Jae ме стресна в началото, но трябваше да се плаче за него в края на краищата. И аз мисля, че душата му никога не е напускала тялото му и е водила постоянна битка със злия дух. Но Все пак е тъжно , че се наложи да убие себе си, за да се отърве от злия дух, но в противен случай този дух ще има друг хост.

 Lim Ju-Hwan прави невероятна игра, много въздействаща и различна от Ugly Alert. Аз все още съм толкова впечатлена от това колко добре той играе SJ. Добре нюансирана актьорска игра! Разбира се тази серия не е перфектна,  има своите сюжетни дупки, случайности или неща, които са твърде удобни, но като цяло мисля, че я направиха добра .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много силна серия, добре че не я гледах снощи, щеше да ме хване шубето, сама в тъмното....

Когато злия дух излезе от полицая и момента, в който той си спомни всички хубави неща, той осъзна, че злия е нещо, което неможе да контролира. Мисля, че до този момент истинския полицай не е осъзнавал, че в него вижее и друга душа, самозаблуждавал се...


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихууууу, 180 градуса завой от 15 епизод!!! Много доволна от финала. Заради plot twist-а и cameo-то им прощавам клишето и обилното количество захар накрая. Треснаха ма у 'сички емоции накуп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал! Главната беше супер - добре и се получи преобразяването. Историята беше стрегната, интересна, имаше романтика, мистерия, дори и трупове и нямаше досадни пълнежи... Последната серия може би трябваше да приключи с

раздялата с духчето,

но на фона на целия сериал както казва speedy86 им прощаваме разводняването в края...Определено ми хареса.. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз доволна - имаше от всичко по много - добри актьори с готини образи и хубава химия, приятен сценарии, който не се вземаше на сериозно, но се представи много по-добре от други с претенции и успя да ме всмуче да си чакам петъчно-съботната доза. Пръскаше се чар на килограми от всички - главната двойка особено ми бяха много сладки. Полицаят също ме впечатли, доста по-интересен персонаж от ония дебил, който играеше в сериала с Ха Джи Уон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно последно епизодче :) Е, дежурното "заминаване на любимата в далечна страна за дълги години" можеха и да го пропуснат, ама явно са решили, че на тая героиня ще й трябва повечко време, за да се отрака.

 

Онзи "сос-шеф" не разбрах за какво го вкараха. Дойде ми ни в клин, ни в ръкав, пък доста време му посветиха.

 

С ченгето ми останаха някак мътни нещата.

 

 

Ако не е умрял, какво става със злия дух, който го беше обладал? Или злите духове се екзорсират посредством удар по главата? :28558: Освен това не ми стана ясно в какво учреждение се намира. Редно би било да е в затвора, пък онова там изглеждаше като скъпа клиника. Нямаше и от какво да го лекуват - гледаш го здрав и прав човек, ако ще и с амнезия. Разбирам да си беше разбил мозъчето едно хубаво и да лежи като растение в леглото, пускайки лиги, ама той си изглеждаше съвсем наред.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можаха да не използват клишето с ученето в чужбина и липсата на връзка между тях, ама простено да е! Всичко подсладено - накрая!

Неочакваната поява на живото ченге и загубата на памет бяха излишно подслаждане на хепиенда.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По клиширани образи на главните герои не може да има. Има ли вече поне 1 сериал, където главният герой да се държи добре или поне нормално с героинята, с която сценаристите са решили да го събират. Пускам корейски сериал, все такива образи, пускам телевизията - пак същите само че в индийски или турски сериали, все едно са ги копирали. За образа на актрисата няма да коментирам, по-добре да копи-пейстна мнение от някоя друга тема. Не можах да догледам първи епизод, защото сценарият и актъорската игра не са толкова велики да спасят това копи пействане на образи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стотак, пробвай да го догледаш до 3-ти епизод и тогава прецени. Първите 2 епизода и мен ме отказаха, но сега не съжалявам, че го догледах. Има и развитие на образите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sierra, :kissy: благодарско за коментара, че цяла седмица мъча първи епизод, заради положителните отзиви и не мога да го догледам, не ме грабва нещо, но щом до 3-я е  зора..., ще пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sierra, :kissy: благодарско за коментара, че цяла седмица мъча първи епизод, заради положителните отзиви, пък то до 3-я бил зора.

 

:) Надявам се да не съм ви подвела, но на мен оттам - нататък доста ми допадна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не почна особено обещаващо, но изградиха много симпатични и, доколкото сюжетът позволява, смислени и последователни образи. За играта няма да се повтарям, отлични бяха всички - някои имаха възможност да се развихрят за пръв път в кариерата си, други този път бяха максимално естествени. Поначало не очаквах да вкарат интрига и крими елемент, но го направиха плавно и ненатрапчиво. Има какво да се желае, разбира се, но ударните дози чар от всички страни замазват качествено.

Абе, с две думи, напъни се малко до, да речем, 4-ти и ако и тогава не се усетиш как седиш нахилена пред екрана, дропвай с чиста съвест.

 

 

А пък Джонг Сок не е лош пък! Душичка беше! Пък!  :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен и първите епизоди не ми бяха скучни, но знае ли човек, може пък да съм била в особено зажадняло за дорами настроение:)

 

Имаше много хумор и весели моменти, които искрено ме разсмяха, вместо само да ме подсмихнат. Още един плюс - нехарактерното за корейски "15 +"продукции завихряне на историята покрай секса, както и небивалото упорито налазване на главния герой от жена с цел сношение :28558: Ако бяха задържали фокуса само там, хуморът щеше да се изхаби, а самата история да стане досадна. Вместо това обаче вкараха и "традиционен" плах романс, и крими-интрига, и драма - която за щастие не се въртеше толкова около "Въй, мале-мале, как ся да му кажа ГОЛЕМАТА ТАЙНА", а около загрижеността на призрачето за близките му. Не пропуснаха да вкарат по нещо смешно и в сцените с второстепенните персонажи. Не разтягаха излишно лукуми. Според мен направиха чудесна комбинация от жанрове, подправена с добра актьорска игра и смях;)

 

Само за последния епизод имам забележки, и то само за "пълнеж"-съдържанието, което не мога да си обясня.

 

 

Екранното време на новия сос-шеф, изтъркания до дупка сюжет за лИбовта от разстояние (с прескок "2 години по-късно") и нелогичната поява на ченгето жив.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, нямаше много смисъл от 16-ти епизод, реално погледнато можеше и на 15-ти да приключи и всички можехме да си представим какво се случва напред....нямаше нужда да ни показват тяхната алтернатива. То се очакваше след хорър-драма в 15-ти еп., 16-ти да е супер сладникав.

Но като цяло много ми хареса и да темата за секса ме зариби много в началото, критичен беше 4еп. - за мен той беше най- най- , хм може да е било и заради винцето... ;) Засллужаваше си! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...