Jump to content

Recommended Posts

Стотак, как може "раздвоена самоличност" да е същото като "известен професионалист решава да се преструва на обикновен човек"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го взимам всякакъв, па не знам за момата...

Ама нали знаеш... Добрите корейски девойки търсят доброто момче... Поне в сериалите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено много се задълбочаваш в детайлите и затова не разбра в какъв смисъл ги сравнявам. Аз пък съм останал с различно впечатление, в повечето корейски сериали девойките предпочитат лошото момче, плейбоя, арогантния. Така, аз залагам на психопата, който ще и вика, ще я души, добре че не е турски или български сериал, че и един бой можеше да й хвърли, ама тя все ще си го хареса :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама те не са точно лоши момчета. По-скоро са "нежни души, скрити под сурова обвивка" :28558: Забележи, че почти всички т.нар. лоши момчета дълбоко в себе си са силно раними души, които се държат грубо, защото някой се е възползвал от добрината им в миналото :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то и жена ти да е добра за света, каква полза ако се държи с тебе лошо, обратното да е психопат за света, но да се държи добре с теб е по-добре. Сега се сетих за един сериал "Coffee House" дето писателя не можеше да се държи лошо с непознати, но онази помощничката я побъркваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече я гледам Ха Джи Минката, толкова по неприятна ми става. В началото ми изглеждаше доста красиво момичето, ама заради проскубаната червена коса ли, заради нещо друго ли ...... Нищо не ме грабва, като я гледам по снимките и по трейлърите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От много време чакам новата драма на Бини, даже мисля да загрея с Secret garden преди да започне тази драма.От това което съм забелязала Бини си подбира много внимателно филмите и драмите, в които участва така че очаквам една доста добра драма  :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се замислих,Бини в Градината изигра перфектно двете роли-богаташки разглезен момък който си беше тотален перко и скромно девойче.

Очаквам голяма забава,такава каква то е и в  Kill Me, Heal Me. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, почти не остана време. На 15-ти ще е пресконференцията от 2 часа южнокорейско време в Imperial Palace Hotel. Пуснаха нов teaser, цяла една минута. :up:

 

 

И официален постер:

 

10660214_705278789585340_898042955120606

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайки дясната ръка на Ха Джи Мин-ката в горното постерче, нещо сякаш ме човърка в стомаха  :28558:

 

И още едно, стил комикс:

10419942_996867067008817_402339518386280

Не остана, ей го къде е 21-ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Бини ли ще играе с раздвоена самоличност?! :))))) Какво пиршество за рекламодателите! Ще могат да лансират две отделни линии мъжко облекло - един куршум, два заека... Предполагам нататък ще дойдат и жените с раздвоени самоличности, които ще са големият удар. :28558:

Но и аз съм нетърпелива да го видя в комедийна роля отново.

 

Основата на сериала е отново някакъв комикс, който изглежда по-ориентиран към тийн аудиторията. Който иска, може да хвърли един поглед, безплатно е за първите 4 глави, но като гледам няма нищо общо с показаното в трейлъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледаното превю,нямам търпение да започне драмата,като в приказка е,с този увеселителен парк.А пък за Бини,ох...... красавец си ми е той,харесвам и  Хан Джи Мин.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...