Jump to content

Recommended Posts

08dba4da56c7d64c.jpg

 

Hello Baby е предаване, където знаменитости се грижат за деца на 5 и под 5 годишна възраст..Основната цел е на предаването е дали ще могат да бъдат "добри родители"

Досега са излъчени 7 сезона, като последния е все още в процес на излъчване.

Излъчването на предаването почва на 23 юни 2009.

 

СЕЗОНИ

 

 

1 сезон: Girls' Generation заедно с бебе Cho Kyungsan..

 

Форумна тема Girls' Generation

 

По време на излъчването Kyungsan е бил на 2 годишна възраст.

Избирали са и кое от момичетата е била "Най - лоша майка" и "Най - добра майка".

През епизодите са идвали различни личности за да бъдат бащи.

Епизодите са общо 22. Излъчването трае от юни 23, 2009 до ноември 17, 2009.

Печелят награда на 4th Korean Cable TV Awards: Best Picture

 

200px-SNSD_Hello_Baby.jpg

 

2 сезон Shinee заедно с Jung Yoogeun.

 

Форумна тема: SHINEE

 

По време на излъчването Yoogeun. е бил на 3 годишна възраст (4 корейска)

Всяка седмица Yoogeun e подреждал момчетата от SHinee по ранг.

Брой епизоди 12. Има специален 13 епизод с най - добрите моменти и моменти, които не са били излъчвани.

Момчетата му дават подарък,който той трябва да отвори когато навърши 20/21 годишна възраст.

Излъчване януари 2010 - април 2010.

 

250px-Shineeyoogeun.jpg

 

3 сезон T-ara с братята Moon : Mason, Mavin и Maden.

 

Форумна тема: Т-ara

 

За първи път момичетата трябва да се грижат не за едно а за 3 деца.

Boram, Q-ri, So-yeon, Eunjung, Hyomin, Hwa Young и Ji-Yeon са майките.

Децата са от смесен брак с майка корейска и баща канадец.

Брой епизоди 12.

 

20120413.184149_t-ara.jpg

 

4 сезон майки и баща: Sistar & LeeTeuk от Super Junior с бебе Kim Kyumin

 

Форумни теми SISTAR /// SUPER JUNIOR

 

Структората на предаването е повече LeeTeuk да открие най - добрата майка за Kyumin.Пък самия Kyumin е фен на LeeTeuk .

Бебето Kyumin повреме на излъчването е 13 месечно бебе.

В някои епизоди майка Бора липсва защото записва друго свое предаване Invincible Youth

Излъчването трае от 2 септември , 2011 –18 ноември , 2011

Брой епизоди 12.

 

Hello_Baby_season_4_promotional_poster.jpg

 

5 сезон MBLAQ са бащи на деца с различни култури. Децата са Dayoung (Виетнамка - майка; баща - Кореец), Lauren (Корейка - майка, баща - Канадец) и Leo (Корейка - майка, Французин - баща).

 

Форумна тема: MBLAQ

 

В някои епизоди Seungo липсва, защото след като свършват промоциите на This is war , започват промоциите на Run обаче при записа на първото им предаване три пъти са записвали, защото първите два са били неуспешни заради падането на Seungho при скока му назад. ТОй пада и припада на 2 пъти и загубва съзнание.Той получва Дискова херния..

В някои епизоди търсят и избират своята майка за един ден.

Излъчването трае от 29 януари – 5 април 2012г.

Епизоди: 12

 

1f5bf7a0c88d4fdc52811e1c1c8f6833.jpg

 

6 сезон:B1A4 с деца : Eunsol и Hyunwoо

 

Форумна тема: B1A4

 

Тъй като всички момчетата са от Сеул но от различни райони (провинции с различни диалекти ) затова избират и децата да са от различни провинции.

Дата на излъчване: 25 юли 2012 – 12 октомври 2012г.

Епизоди: 12

 

hello+baby2.jpg

 

7 сезон: Boyfriend с момичета Rahee Park(Ilayda) и Hwang Sieun и момче Lee Jeongmin

 

Форумна тема BOYFRIEND

 

В този сезон момчетата от Boyfriend в първи епизод избират сред група деца между 2 - 4 години децата си.

За жалост Hwang Sieun напуска шоуто защото ревала много повреме на записите и искала само при майка си.

Дата на излъчване 4 януари - в процес на излъчване

 

37084322090501239356184.jpg

 

 

ЛИНКОВЕ ЗА ГЛЕДАНЕ

 

SNSD

 

ЛИНК 1 /// ЛИНК 2

 

SHINEE

 

До 7 епизод с бг суб ЛИНК 1 /// Само с английски суб ЛИНК 2 // ЛИНК 3

 

T-ARA

 

ЛИНК 1 // ЛИНК 2

 

Sistar & LeeTeuk

 

ЛИНК 1 // ЛИНК 2

 

MBLAQ

 

Целия сезон с бг превод ЛИНК 1

 

B1A4

 

ЛИНК 1 БЕЗ 12 ЕПИЗОД + oт тук можете да видите 12 епизод :click:

 

Boyfriend

 

Аз от тук следя. На 1 март е излъчен 9 епизод, малко бавят преводите ЛИНК 1

 

 

ЛИЧНО МНЕНИЕ:

 

За мен е много хубаво предаване..Да момичетата въобще не се справиха, но повечето от момчетата се справят добре със децата си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Oh, I’m so curious, Yeah, I’m so curious, Yeah...

Tonight SHINee’s in the house.
So, give it up, give it up, give it up for SHINee."


Предадох се и аз. С този откъс от "Sherlock", който използвам сега, защото е много подходящ, споделям и кои си харесах за гледане от това предаване.

И без това сега следя и SHINee One Wonderful Day, така че, Балонче, в подходящото време направи темата.
Интересно ми е да видя Темин и тук, защото горкия сега, в епизодите, в които е в Швейцария, като го гледам как върви и се спъва, как не може да си намери във влака билета и какво е дете все още, какви муцуни ми прави на камерата, съм сигурна, че той е намерил пръв общ език веднага с мъничето.
Теминчо си е бебе, сигурна съм, че ще е забавно да ги гледам и как се справят със задачата си на "татковци". Не зная как са приели новината за участието си в това предаване, но бас ловя, опознавайки ги вече от епизодите на SHINee One Wonderful Day, че точно Темин пръв се е съгласил да гледа дете и е бил въодушевен от идеята. Да видим... Ще започна епизодите тези дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволна от епизодите с SHINеe, макар че не мога да сравня с нищо от тази поредица, защото не съм гледала друго освен тях. Започнах ги преди няколко дни и малко по малко вече достигнах до 8 епизод, остават ми още 5 до финал.

Очакванията ми за Темин не се оправдаха, мислех, че ще си паснат веднага с малкия Ю Гън. Това обаче не стана. Но пък "татко" Темин наистина бе въодушевен, когато научи, че ще гледа малко дете, тук имах право. Темин си е дете и отлично ми се получи, че гледам в момента излъчването всяка седмица на епизодите на SHINee One Wonderful Day и мога да сравнявам с това, което са били момчетата в предаване с тяхно участие от преди три години, каквото е Hello Baby.

Точно във вторник изгледах и новия пети епизод на SHINee One Wonderful Day, но гледайки и години назад - Темин изобщо не е помръднал. Живее си в неговия детски свят, нахилен, губи постоянно разни неща и се ориентира много трудно. Очевидно и Ю Гън, дори и само на 4 годинки е усетил точно тази детска страна на Темин и е предпочел все пак да си намери истински татко, а не някой на "неговата" възраст.

За Мин Хо имах обаче някакво усещане, че ще намери бързо път към детето и това наистина стана. Той направо си заспа в ролята на татко, докато Кей пък си му лепна веднага ролята на "мама", но при него това също не ме учудва, защото го виждам и в момента в новото предаване, и го опознах точно по този начин. Нежен ми се вижда, а и като разбрах в епизодите сега на SHINee One Wondreful Day, че и любимият му филм е Notting Hill... За първи път ми се случва да чуя, че мъж е гледал над 20 пъти този филм и му е любим, а аз настръхвам само като чуя името на филма.

Джонг Хьон също намери път към малкия Ю Гън бързо, макар в началото да правеше кисели физиономии.

И за финал оставих Оню.

Оню, който се превърна в мой любимец от групата, след като вече добре се запознах с момчетата. Оню и неговата първа реакция, когато видя детето - първо ме учуди, защото той буквално странеше от него, не искаше да го пипа, да го прегръща, а детето пък го хареса и показа, че иска да има контакт и с него. Купи му легло (това е много важно, "татковците" трябва да се грижат за това) и малко по малко ми прави впечатление (тъй като още не съм завършила епизодите), че опознавайки го и той бързо започна да се привързва, да търси сам контакт с детето. Не зная дали е сценарий и това, но на мен лично реакциите, действията му ми се виждат истински, не режисирани. Точно той ми е и най-интересен.

Харесаха ми и се смях много на сценките, които разиграваха SHINee. Женските роли на Кей и Темин обаче няма да ги коментирам. Лястовицата-брейкър Оню отново на висота.

Всички наистина много добре се грижат за малкия Ю Гън. Браво на тях.

 

И не мога да не отбележа един от култовите моменти за мен от това предаване, които ще запомня. Картинката бе следната - Татко Мин Хо и мама Кей, заедно с малкия Ю Гън и по-голямото му братче Темин (макар че спокойно може да мине и за по-малко братче), заедно на ваксинация при педиатърката, а Оню и Джонг Хьон перат на ръка в двора, в голям леген, с ръкавици, маркуч, естествено студена вода и това при минус не знам колко градуса. Върха на сладоледа!

Ще изгледам с удоволствие и оставащияте ми пет епизода с SHINee. Доволна съм, това ми помогна и да ги опозная, макар че музиката им категорично не е за мен, струва да им се отдели внимание, има какво да покажат, да те разсмеят и забавляват.

 

Ring, ding, dong, ring, ding, dong... И да не съм чувала преди това песента, тя ми кънти в ушите вече, от епизодите на Hello Baby.

 

Фен съм им вече на SHINee. На музиката им не, но момчетата ми станаха симпатични и ги опознах (и ще ги опознавам). Тези предавания за точно за такива като мен, които не се интересуват от к-поп, но пък искат да опознаят изпълнителите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази тема май само аз си говоря, но нищо - да става весело.

Миналата година бях изгледала първите два епизода на Hello Baby с B1A4, заради Джин Йонг, но след това зарязах предаването. Нямаше конкретна причина, видяното ми хареса, но прекъснах епизодите, a така и не продължих. Сега покрай She Is WOW и ролята на Джин Йонг, с която се справя отлично, реших да започна отново цялото предаване с епизодите на В1А4 и да го изгледам до финал.
Та, гледам, от няколко дни. Гледам и се смея, много се забавлявам с момчетата и приключенията им като "татковци". Сандъл е истинско дете (все още), на възрастта горе-долу на малките Хьон У и Ън Сол, за които се грижат. Уроците по английски на "татковците" и прословутият "elipunt" на Гонгчан, хаха, много се смях с тях в четвърти епизод. Ех, този "сложен' ингриш, който така мъчи голяма част от корейските айдъли, хаха.
Малката Ън Сол се ориентира много правилно от самото начало. Тя призна, че татко Джин Йонг е този, който най-много харесва и обича. Браво и на Джин, страхотен е, а Ън Сол не се отделя от него. Малка е, но вече знае. Хьон У е голям сладур. Много кротко и послушно момченце, истинска душица. Баро и той е една скица. Браво на момчетата, обичат децата. Айдъли + деца = страшна и любима за мен комбинация. Стигнах снощи до шести епизод, гледам ги бавно, защото са голямо удоволствие.

Завърших си и епизодите преди два месеца на Hello Baby с SHINee (много доволна от финала и това, което направи Оню), гледам в момента тези на В1А4 и май най-после ще изгледам и епизодите с MBLAQ. Харесва ми това предаване, а момчетата се стараят, верно и тук си има сценарий, но въпреки това съм много доволна и се забавлявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключих епизодите с В1А4, а не ми се искаше. Много добро представяне на момчетата, забавни епизоди, сцени, в които се заливах от смях. Тези 12-ет епизода вече са история за мен, но ще ги помня само с добро.
И петимата се представиха отлично, но отличавам за себе си Чани. Чани, който бе най-грижовен към двете малки фъстъчета, обръщаше им най-голямо вниамение (Ън Сол изкара последния епизод в ръцете му), Чани, който не се поколеба и пръв влезе в изоставеното училище и донесе пакетът с ориз. Mакне, но се държа (държи) много мъжки.
Не исках да гледам финалните кадри, защото знаех, че ще ревнат, но... И петимата напълниха очите, Сандъл най-много, едва не докараха и мен до рев като ги гледах, още повече, че звучеше на финал и Crush на Сандъл (невероятна песен) и чувам

, а петимата подсмърчат...

Сандъл е невероятен, роден за сцена - да пее и да забавлява. Заливала съм се от смях с него и Баро - на модното ревю, което изнесоха в провинцията, когато браха и чушки, когато пищя и крещя влизайки в изоставеното училище, но все пак донесе кимчито (абе, върши работа Патето, може да се разчита на него), а с Баро, когато помисли една пеперуда за прилеп и изпадна в истерия, хаха, защото има страх от буболечки - пълзящи и летящи, когато спечели модното ревю, когато гонеше пилетата и още, и още. Паметен бе и моментът, когато тримата с Чани готвеха, няма да забравя сцената, в която Баро каза: "Безнадежден съм, ако се оженя. Не мога да готвя добре, а искам да го правя за съпругата си.", a aджумата, която ги съветваше какво и как да сготвят, го заби с изречението (след като го видя колко е зле, дори в рязането на продуктите): "Първо пробвай да сготвиш за майка си, преди да помислиш за брак.", хаха.
Много се забавлявах, браво на момчетата. Шоу, а аз доволна. Опознах ги и ми станаха много симпатични.

Снимка и от Туитъра на Баро с малкият Хьон У

422122102eaef1ce.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да гледам и епизодите с Boyfriend. Не зная абсолютно нищо за групата, нито едно тяхно парче не съм гледала или слушала, но след като вече изгледах два епизода от предаването с тях - разпознавам и шестимата, без никакъв проблем. Първите няколко минути ми бе много трудно, да се ориентирам кой кой е. Гледах и снимки в интернет, гледах ги и на живо, голяма мъка, но след внимателно взиране няколко минути и запомняне на имената им - успях.
От видяното от тези два епизода съм много доволна. Големи скици и шестимата, а тук трябва да се грижат и за тези две сладки малки фъстъчета. Прекратиха за съжаление участието на малката Шиън, която бе избрана заедно с Илайда Илмаз (балканска жилка) и Джонг Мин, защото тя много плачеше. Тук и двете деца са много малки - Илайда е на 2 години и 8 месеца по време на снимките, а момченцето на 3, обаче госпожица Илмаз каква е сладурана, как само танцува, какви чупки прави. Чудно малко момиченце, балканската жилка си е казала думата. Изобщо не се дърпа, готова за прегръдки и целувки, тича веднага при "татковците" си.
Всъщност Илайда е същото дете, по-малка сестричка на Алейна Илмаз, момиченцето, което се снима в клипа на Джуниел, който излезе преди месец. Илайда по време на партито, по повод излизането на видеото, бе заедно със сестра си и се снима редом с FT Island и CN Blue, като голяма част от време изкара и в ръцете на И Джонг Хьон.

Новите татковци и впечатленията ми от тях до тук...
Най-добре, като че ли се справя най-малкият, макнето Мин У. Наблюдавах го внимателно и как готви, как се старае в кухнята, макар че каза, че не се справя добре. Много грижовно момче, а самият той е все още хлапе (набор 1995 г.). Видя голям зор с откриването на жабата, хаха, как съм се смяла с него в тези сцени. Обаче е толкова слабичък, че всеки път като го видя и ми идва да си го взема у дома, да му готвя и да го поохраня малко. Симпатяга.
Близнаците Йонг Мин и Гуанг Мин (много са различни, изобщо нямам проблеми с тях), Донг Хьон, Хьон Сонг (видя малко зор с тази птицечовка, хаха) също се представят много добре до тук, но и шестимата като цяло ги виждам като много всеотдайни и грижовни татковци. Джонг Мин го оставих последен, защото няма да се учудя, ако до финал той е най-популярен сред децата. Умее да забавлява.

За мен това предаване се оказа много забавно - корейски айдъли + деца = шоу. Гледам, няма отказване. Оо, а как ми се иска да видя и B.A.P в това предаване, ако има това лято и осми сезон. Вече си представих и шестимата в какви роли ще са, хаха - татко, мама, двамата отлично пеещи батковци и двете малки зайчета, въпреки че едното отдавна е разминало на височина останалите.

Ето я и малката чаровница Илайда Илмаз на снимка заедно с Джонг Хьон от CN Blue, по време на партито на Джуниел.

6b1ccd5d02313cb9.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 11-те преведени на английски епизоди, остана само финалния, който се надявам да качат скоро, макар че надникнах в него и без превод.
От трите сезона на Hello Baby, които видях, този с момчетата от Boyfriend е най-добрия за мен. Браво. Не исках да свършват, а в същото време и нямах търпение да гледам всеки нов епизод. И трите сезона бяха забавни, интересни, но тук се обърна много повече внимание и на самите деца (а не на татковците, както забелязах в другите две издания), тук имаше много повече игри с децата, прекарваха много повече заедно, оставяха децата и сами без майките си само с момчетата, спаха с тях, бяха и на къмпинг далеч от Сеул и нито едно от двете деца не плачеше, не се дърпаше. Имаха голям късмет и с избора. Чудни дечица са Джонг Мин и Илайда, въпреки че са толкова малки. Не се дърпаха, не плачеха, не капризничеха, много послушни и винаги съгласни с всичко, което им кажеха татковците и готови за нови предизвикателства. Но голямо браво и на шестимата. Давам си сметка сега и след като приключих епизодите с тях, след като ги опознах и защо групата не е от така наречените от мен "вървежни корейски айдъл групи". Никой от шестимата не се прави на шут, в групата липсва и героят тип лигльо, който да се харесва на публиката, който да е "забавен", никой не демонстрира нещо, което не е. Много свестни момчета, държаха се мъжки, а са малки на години повечето от тях. Липсваха лигавщини, палячовщините, за първи път в корейска бой-група виждам подобно нещо и харесвам и шестимата до един. Грижовни, отдадени наистина на децата. Вярно е, че и режисьорите на това предаване се учат и от грешките допуснати в сезоните направени преди тях, но каквото и да е - тук бе поднесено за мен като зрител по един отличен начин, който не видях в първите две издания, макар че харесах много и тях и останах с добри впечатления. Игрите бяха много интересни, образователни и за фъстъчетата. Бях впечатлена, от кадрите в японска детска градина, в която татковците заведоха децата, за да се видят със свои японски връстници. Малките 4-годишни япончета дисциплинирани, подредени в редици, слушат това, което им казва учителката, а Илайда и Джонг Мин се представиха сами на японски пред тях с това, което им казаха момчетата.
Много забавни моменти и със сцените от кратките филми, които татковците направиха за децата си (сцената от Iris с бонбона между Донг Хьон и Мин У, хаха, не мога да я забравя), с игрите по пижами, с посещението в зоологическата градина, с танците с Хуанг Мин У (момченцето от клипа на Gangnam Style), както и сцените с татковците и малката актриса Ким Су Джонг и още, и още...

Татковците... Не зная кой точно да посоча като като най-добър, защото и шестимата го заслужават, но видях, че на финал, в 12-ти епизод, все пак са ги класирали и е имало награди за тях в различни категории, според представянето им. Мин У, като че ли се открои най-много в определени ситуации, макар че не ми се иска да ги класирам. Същото се отнася и за татко Джонг Мин.
Хьон Сонг, ако в началото имаше малко проблеми с Илайда, не бих казала и проблеми, по-скоро усетих, че му е малко по-трудно да общува с нея, но само след няколко епизода всичко бе забравено. Разбраха се, след като бяха и заедно на пазар двамата. Донг Хьон, отличен лидер, без никакви проблеми и с двете деца, Йонг Мин и Гуанг Мин - също, страхотни са и двамата близнаци (за първи път нямах никакъв проблем в разпознаването на еднояйчни близнаци, което е изненада за мен, но толкова много си приличат, че е чудно как успях да свикна с тях и да ги разпознавам лесно).

Не харесах музикалното творчество на момчетата (само отделни неща), макар че смятам от няколко месеца, като че ли са променила курса и имат добри парчета, но ме имат вече за Best Friend (фен-групата им) след участието им в Hello Baby.

Семеен портрет на финал. Браво и на децата и на татковците. За мен беше удоволствие, ще изчакам и превода на финалния епизод, за да им се порадвам за последно.

3e569e1de489d116.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През всички сезони ми беше много интересно но мисля че момчетата се справят по добре на 12 епизод с MBLAQ толкова плаках но предаването е супер. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам предаването. Много е сладко. А и толкова съм се смяла на някои ситуации с "майките" и "татковците". Предаването е наистина разпускащо. Последните два сезона чисто и просто не съм ги гледала, защото не съм голяма фенка нито на B1A4, нито на Boyfriend. Сезоните, които ми харесаха най-много бяха на SHINee и MBLAQ. Не че съм някаква k-pop gir groups hater :D Просто "бащите" като че ли приемаха по-насериозно "отглеждането" на децата, а и ми бяха по-забавни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...