Jump to content

Recommended Posts

Е това сигурно вече го знаете, ама не видях да има тема за него, та реших да му посветя такава.

 

gaki_no_tsukai_by_kakashi_no_ai.jpg

 

Предаването е рожба на смехоубийственото дуо Матсумото Хитоши и Масатоши Хамада. Шоуто тресе Япония в истеричен смях още от 80-те години насам, без да спазва някаква твърдо определена схема на сценария. Сред прекрасните идеи на двамата комици са играта на "народна топка" с изстрелващи се от стените неочаквани предмети, надпреварата за изкачване на стълба с течаща по нея хлъзгава течност, спирането с тяло на гигантска топка над локва с "кал" и какво ли още не:) Направили са и поредица от предавания, в които трябва да се въздържат от смях под заплаха от физическо наказание. Разбира се през цялото време надъхан екип от актьори и подставени лица упорито се опитва да ги разсмее:)

 

В Avistaz са пуснали доста торенти за шоуто:

 

ЛИНК

 

А тук уж са събрани епизодите онлайн с англ. субтитри:

 

ЛИНК

 

Но дори и само в YouTube да потърсите, пак ще излязат предостатъчно резултати;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обожавам това шоу! Толкова съм се смяла. Епизода с училището съм го гледала поне 2 пъти. А онзи с болницата... беше много зловещ. Имаше още 2-3, които съм гледала и доста, които не съм :) Смехът на Матсумото ми се е отпечатал в съзнанието :D Много заразителен.

Радвам се, че някой е написал тема за това предаване :P Ще се възползвам от линковете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... дано работят линковете, че последните години почти всичко почва да бие на кухо в рамките на няколко месеца. Поне по-старите им предавания обаче не вярвам някой да ги варди толкова усилено, така че би трябвало да останат;)

 

Радвам се, че има кой да ги гледа тези гениални шеговисти освен мен:) Поздрави:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От много години вече съм фен, а май и така ще си остана. Не, че няма линкове, но хайде още малко: форумче с бая неща + регистрация и друго блогче за гледане online XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...