Jump to content

Recommended Posts

Трябва да си призная, че станах голяма Кхунтория фенка, не за друго, ами защото тия двамата имат безкрайната химия на двамата. Куони и Гаин са дъ ултимейт, но някак си у тях имаше много повиче приятелство и обич, отколкото такава романтична любов. А Кхунтория са толкова сладки, Ник с неговте забележки, даже Виктория и нейната лигня. Има някаква химия и искреност между тях,

 

Треатата, най-младата двойка не мога да я гледам. колкото младежът ми стана симпатяга, толкова девойката ми убива всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Khuntoria е най-младата последна двойка в новия сезон ;)

 

Мен пък най-много ме кефят YongSeo..толкова са ми забавни и сладки,че ги следя като к-драма :lol: Отначало не ми допадаха много заради неудобството,което изпитваха един към друг и не виждах изобщо как може тая двойка да остане повече от 2-3 епизода.Продължих да гледам сезона заради Кхун и лудетината от 2ам,но впоследвтие тази двойка се превърнаха от най-нескопосаната в най-реалистичната и истинска.В Khuntoria харесвам само Кхуни,а Виктория не мога да я търпя с лиготията си.Преди това шоу ми беше по-симпатична,дори и това че съм пристрастна към СМ фемили не ми спира желанието да и забия някой път един шамар и да я накарам да се държи подобаващо за годините си(та тя е по-голяма и от Кхун).

 

Относно Yongseo нямам търпение да видя до къде ще се развие връзката,защото се увеличава реализма и химията им с всеки изминал епизод,дори и ги спрягат по форумите,че наистина излизат.А и сестрите и от SNSD няколко пъти вече се изказват,нетипично за тях,че одобряват макнаето им да излиза и в реалността с Йонг,а и той пише ли пише песни за нея хаха..Ще видим докъде ще я изкарат и те,а между другото нямам търпение за следващия им епизод със сватбата

 

Епизода им от вчера с англ.субс

http://www.youtube.com/watch?v=LiHytPcQBCc&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=20Vf-pBZd44

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-младата на възраст, не на месеци брак.

 

Аз съм един от най-големите привърженици на SMtown, но да харесам жените им...Много трудно, да не говорим че СоХьон ми е в началото на неприятни момичета. Това без значение, просто с ЙонгХуа, който пък с всеки изминал ден има все по-разкошно присъствие на екрана, за мен са доста нескопосана двойка, главно заради нейните претенции и опити да се прави на ледена кралица. Освен това тия нейните сладки картофи и срамежливи глупости, и говоренето в учтива форма...Не на мене.Дразнят ме много повече от лигавщините на Виктория, която ако не си лигави гласа е голям бонбон, а и Кхун наистина изглежда хлътнал по нея, нещо което доста рядко се вижда в този ти предавания. Освен това Виктория и Кхун имат чара на двойката чужденци, които трябва да се разбират на корейски. И докато Кхун е някакъв вундеркинд и полиглот с тия негови милион и един езици и безумен бекграунд, то на Виктория й е доста по-трудно и все пак това ги сближава много. Има много чар и чистота.

 

Куони и Гаин си остават обаче моите абсолютни любимци, защото те бяха наистина близки. И все още са, предполагам. А и Чо е такава аджума, да не говорим че за Гаин имах доста по-негативно мнение преди предаването.

 

022478451.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм озадачена от новината за новата двойка. Направо не вярвам на очите си! Дано се окаже само слух.

Спрягат се Сам Донг и Бек Хи от "Dream High"?!?!?! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто го има новия сезон с идолите,постоянно спрягат разни двойки.

Доскоро имаше слух за Hyuna от 4minute с Минхо или Лизи от ОС с Onew от Шайнитата,а отделно се въртеше друг списък от доста време и то с доста интересни възможни двойки,които уж били на кастинг.

От МВС обаче отрекоха да са търсели нови и казаха,че ако влиза нова двойка щяла да е по-голяма на възраст и да не е от идоли(най-вероятно актьори).Би било логично да вкарат по-възрастни за по-възрасртната аудитория.

Доколкото съм чела обаче интервю на една от сценаристките на шоуто,тя беше казала,че вкарват нови двойки по принцип когато рейтинга падне много.А за сега са доста добре,предвид факта че излезе всеобщата любима двойка и отначало падна,но сега пак са си добре.Дори само с две двойки пак бият шоуто на Super Junior по рейтинг,което се излъчва в същото време по най-големия им конкурент SBS.За това не мисля,че скоро ще вкарат нова двойка,а ако е така се надявам да не е Минхо <_<

[Ratings] 20110219

NATIONWIDE

13. WGM S2 8.5%

17. Star Junior Show 8.1 %

 

SEOUL

11. WGM S2 10.3%

13. Star Junior Show 9.7%

source: TNms

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност се счита, че две двойки са малко, но за рейтинга си искат да вкарат не айдъли....Демек или актьори, или по-зрели изпълнители, но те не са толкова лесни за набиране, колкото жадните за екранно време изпълнители...

 

Минхо няма да се жени, ако на МВС им се живей.

Но са много млади. Хьона става на 20 тая година, наборка ми е, няма как да я пуснат толкова млада и да очакват нещо. Минхо и него 20 дена го делят от 92-то...Оню е по-вероятен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито вече официално потвърдиха, че Seohyun и Younhwa ще запишат последния си епизод следващия месец. <_<

Остава ни само да видим кои ще са новите попълнения....

Дано Кхън и Вик не решат и те да напуснат скоро...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова съм разочарована от новината,но на всичко му идва края.Повече от година стана откакто снимат.

А пък и казаха,че има поне още месец и половина епизоди за излъчване.

Има слух,че утре двете двойки (Adam & Goguma) ще изпълнят дуетите си и ще закрият концерта в Тайланд... дано се окаже истина B)

 

Дано новата двойка,която изберат е нещо по-различно.Например актьор и идол или нещо подобно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wgmsy.jpg

 

Кога е последният епизод на Seohyun и Yonghwa в ефир? Се питат феновете... Това ли е последният епизод? и така нататък и така нататък. Да той ще бъде записан някъде през следващия месец и той ще бъде толкова красив, колкото е възможно да се покаже това, което двойката иска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tоя не го знам, ама Ън Джонг я харесвам, така че сигурно ще ми е забавно :).

 

Интересното е, че момъкът, макар че не ми харесва визуално и не съм го гледала в драма, веднага го разпознах, че е същият от това видео:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица като пуснат новите двойки ако намерите някой който превежда актьорите споделете го. Тиарската двойка сигурно ще я превеждат, ама нещо се съмнявам дали някой ще се заеме с "възрастните" :lol: А те изглеждат забавни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица като пуснат новите двойки ако намерите някой който превежда актьорите споделете го. Тиарската двойка сигурно ще я превеждат, ама нещо се съмнявам дали някой ще се заеме с "възрастните" :lol: А те изглеждат забавни :D

 

И двете двойки се превеждат от тези сладурковци:

 

http://s4.zetaboards.com/SNJsubs/index/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...