Jump to content

Recommended Posts

Чак толкова не се бяха барали досега :). Аз лично много ги харесвам, него го захаресах от "Училище 2015" и макар че е по-женствен отколкото образа си там, пак е доста симпатичен. Джой не я харесвах, защото ми беше захаросана на екрана, ама пък двамата са толкова сладки, че ми мина тоя момент. Аз бих го гледала на твое място - само 20-ина минути са, а са доста сладурести.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми позволите да се намеся и аз...

Голям е сладур, а и като двойка са много готини и свежи. Захаринче е Джой, но не прекалено, а и за нейните години ѝ ходи. За разлика от някои дърти магарици...

Дже явно още не смее да се отпусне и да си покаже цялата магария, но подозирам, че тя скоро ще го предразположи. Поне в предаването той сам си каза, че се мъчи да представи някакъв по-различен образ, за да пасне на нея. Надявам се скоро да зареже тези идеи - мисля, че предстои купон :)

 

Може ли да обърна внимание и на двойката "ветерани"? Всичко очаквах от корейските риалитита, ама престилки за двойки не съм и сънувала.  :rofl:  Момъкът (доста читав, междувпрочем) направо изкарва един ускорен курс по бащинство с таз' хиперактивната кака.   :28558:  Голяма двойка са!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, мерси. Затова исках да се консултирам, гледат ми се и на мен, но исках и да попитам дали наистина си струва.

Ще ги започна тогава отново, след първият им епизод.

 

Дже е страхотно момче, а и има отличен глас. Жалко, че групата му така и не могат да пробият, а са талантливи и седмината.

От Джой имам само впечатления покрай групата й и откъсите сега с Дже. Тъкмо ще я опозная и по-добре.

 

speedy86, радвам се, че се включи и ти, също с положителни отзиви за Дже и Джой. Попитах конкретно Сиера, защото зная, че следи епизодите. Добре е, че и ти удари едно рамо. Мерси.

Значи наистина ще ги започна. Той е голям сладур, грабва си веднага, а и вие сте се убедили. Познавам го добре покрай групата му, гледала съм не едно предаване с тях - истинско съкровище. Ще започна епизодите, щом и вие ги препоръчвате и сте доволни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам - много чаровен и непресторен. Притежава едно качество, което много харесвам (за адекватен БГ термин не се сещам - self-awareness). Много се надявам, че след още някоя и друга среща, ще се отпусне още. Джой определено помага за това. (Как го метна на втората им среща, не е истина просто! Ама и той как лесно се върза... Душичка какина ненагледна!)  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много точно го определи. Такъв е наистина. Той е от онзи тип айдъли, които са ни в категорията "душичка-какина". Бяхме говорили за това миналата година в темата на В1А4, сещаш се.
Непринуден е, естествен, много симпатично момче. Чисто човешки те грабва, веднага щом го опознаеш.
Джой ми направи и на мен впечатление, въпреки че е с година по-малка от него, се държи като кака. Подхванала го е значи, а той си е като памук. Значи наистина са си паснали. Браво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определно си имат химия децата. Дано се задържат така. Факт е, че Джой хвана юздите, нали той си беше пожелал нуна и тя си го дундурка баш като такава. На български май себепознание/себепознаване върши работа ;). Факт е, че корейците като цяло са много по-наясно със себе си и не се величаят, като станат известни. Това за мен е много впечатляващо тяхно качество, като се има предвид колко хора ги обожествяват. Според мен е от типа хора, които ти пробуждат майчиния инстинкт (тоя последния клип, който Рие го пусна говори точно за това). Абе, голям сладкиш. Дано да се забавляват, а след 4-5 години ще има и първа целувка... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се величаят по телевизията, защото всичко е голям фалш в по-голямата си част :282: . Сега се сещам имаше един наскоро дето си биел приятелката редовно, а и той май беше "душичка" :slap: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите любимци Song Jae Rim (Сонг Че Рим)  и  KIM SO EUN с руски субтитри тук .Според мен най- добрата двойка от всички, с най-много химия.

dc55f0f722dafe05.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро в инстаграм съвсем случайно се натъкнах на профила на И Джонг Хьон. Само с 2-3 снимки ме спечели. Разбрах, че съм го гледала в 2 драми, в тях изглеждаше много малък и така и не съм го забелязала сега гледам епизодите му в това предаване. И вече съм на 10 епизод и със сигурност мога да кажа, че първото ми впечатление за него се оказа вярно. Гледах една от последните му снимки и първата мисъл в главата ми беше секс. Има някакво такова мръснишко излъчване. И сега, като гледам направо си е чист Казанова. То не бяха комплименти, държане за ръце та букети да й подарява. Ама момичето и тя го харесва ама нещо се дърпа така много срамежлива. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай да видиш фотосесията  :i love this:

 

Аз тъгувам по двойката О Йе. Много ще ми липсват. Ама ми е дерт дали заминаха за Хавай в крайна сметка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не знам, хем им се чудя, когато са много stuck up невинни-невинни корейски девици, хем си представям ако се отпусне покрай някой толкова популярен идол на тийнейджърки (и не само, но в случая релевантните са точно ученическия тип фенки) колко неприятни коментари може да си отнесе от същите фенки. 
Аз винаги полуумишлено съм избягвала Сините, основно от вярност към диването Хонгстар, но от това, което знам, Jong-hyun ми е фаворит. Талантлив, без да ми е натрапчив ( за разлика от вокала им, така и не стоплих към него, нищо че е прекрасен), хем има много рокстар излъчване, хем си е бести с Joon-young, хем е секси.

За Сънгдже и Джой - много са свежи заедно. Изненадах се, че тя е по-малка на години, понеже си изглежда и се държи като по-голямата в двойката. 
Исках да попитам какво можете да кажете за Kwak Si Yang, гледах им камеото с нуната в един сериал и стоят много добре заедно на екран, така и разбрах за участието им в шоуто. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ши Янг се държи много прилично, сладур е. Не мога да кажа обаче доколко е игра (при Сънг Дже примерно съм 100% сигурна :D ). Каката също малко преиграва с егьото, но си паснаха. Добре че е той да готви и шета, че тя как не се самозаколи не знам.

А Синьо Джони излезе голям палавник и очевидно си хареса мацката. Тя обаче корава излезе. Нелоша двойка бяха и те. (Хонг голяма част от нещата сам си ги прави, честно казано. Пак е гадно, де. И е жалко, че остават толкова на заден план. Но надали вината за това е точно у Сините. Как да е, т'ва е за други теми.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...