Jump to content

Сайт за онлайн телевизия


Recommended Posts

Пускам линк на сайт,в който може да се гледа онлайн телевизия от цял свят. Можете да гледате корейските телевизии: MBC , SBS TV , KBS , MBC GN , TBC TV , YTN , MBN , TBS , OBS TV и NATV ..Картината не е много добра,но ми се струва,че звука си го бива.. Засега съм пробвала да гледам само SBS TV и MBC и си ми вървят добре [с едно две прекъсвания xD] ..Ето и самия сайт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен SBS въобще не ми тръгва, явно не ми достига нет. :D С другите обаче нямам проблеми. Да не си нацелила нещо кофти момент? Примерно в Корея да е било 3 през нощта и телевизиите да не работят?

 

ПС. Тъкмо го написах и MBC "заспа". :rofl: От това ще да е. А преди да прекъснат сигнала пуснаха едно надъхващо патриотично клипче. Много беше яко. Не знам нашите тук правят ли такова нещо.

Редактирано от sinardin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мм не вярвам да са толкова прецакани,че да си спират програмата.. пък и тея TBS,MBC и SBC мисля че са известни и не би трябвало.. :D:blink: ..wtf..най-вероятно да е нета ми нещо бъгнат .. <_< пфу.. тамън са изкефих,че ще мога да видя и техните телевизии,що струват .. пък то... <_< .. особено рекламите :D .. някак си ми са много интересни техните реклами :D ..

 

 

btw то и аз се са сещам късно.. ама утре през деня пак ще пробвам... пфу дано да е от тяхната "програма" ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С корейската TV не мога да помогна, но се надявам да съм полезна на тези, които търсят японска. Намерете и си инсталирайте KeyHole TV (Ако не можете да го откриете пишете, за да помагам). Heвероятно е да гледаш японска телевизия в реално време :es: !!! Ако не работите и не ходите на лекции след обяд, дори може да си гледате драмите в 2-3 часа (bg time).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно япоснката телевизия намерих една доста приятна програмка която е 100 пъти по добра(според мен)от Keyhole.Така наречената програма се казва Niji tv и свободно може да се изтегли.Има малък минус че е на японски език и иска регистрация,но пък регистрацията е безплатна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...