Jump to content

  

36 гласа

  1. 1. Има те ли фаворит сред двата отбора и определя ли това симпатията ви към отбора му?

    • Да, имам фаворит в Отбор А и се надявам да спечелят
      16
    • Да, имам фаворит в Отбор Б и се надявам да спечелят
      11
    • Имам фаворити и в двата отбора, и се надявам на истинско шоу
      7
    • Не, нямам никакви фаворити, но ще следя шоуто
      2
    • Писна ми от реалити шоу-та
      0


Recommended Posts

WIN (Who Is Nextе шоу за оцеляване между два избрани тима A и B, което ще определи следващата момчешка група в YG E,


която ще дебютира след Big Bang. Двата отбора (A & B ) са стажанти в YG E и се изправят един срещу друг в реалити битка за гласовете на публиката, която всъщност ще определи победителят - WINNER (името на дебютиращата група). 


WIN_WHOISNEXT_FINAL.jpg


 


Излъчване:


Шоуто стартира на 23 август. Ще бъде излъчвано по Mnet (10:00PM) & TvN (11:20PM) KST


 


Channel V & FOX TV ще излъчат шоуто от 17 септември за азиатския регион: Hong Kong, Thailand, Singapore, Vietnam, Philippines, Malaysia,


Cambodia, Indonesia, Maldives, Macau, и др. В Китай, най-големият сайт за видео споделяне Youku ще излъчва програмата.


В портала на Daum, феновете ще могат да гледат повторения и случки зад кулисите на шоуто.


YG E води преговори с английско-корейският оператор Arirang за излъчване на шоуто, също, през септември.


 


Епизоди на излъчване: 10


(със субтитри от Mnet)

(със субтитри на Mnet)

(със субтитри на Mnet)

(със субтитри на Mnet)

 (със субтитри на Mnet)

(със субтитри на Mnet)

(със субтитри на Mnet)

(със субтитри на Mnet)

(със субтитри на Mnet)

 (със субтитри на Mnet)

 


Допълнителна информация:


Тематичната песен на WIN е "Shake the World"- интро от новата песен на G-Dragon.


GD и Taeyang са ментори в предаването.


 


Участници: 


BSF46oxCMAAu20h.png


 



ОТБОР А :


 


101232002100.jpg


 


Lee Seung Hoon (И Сънг Хун)


tumblr_mt98s8SLUY1sw7zlho6_1280.jpg


Дата на раждане: 11 януари 1992


Роден град: Пусан, Южна Корея


Позиция: Рапер


*Един от ТОП 4-ката на K POP STAR 1 (SBS). През 2012г. YG E подписва с него.



 


Nam Tae Hyun (Нам Те Хьон)


tumblr_mt98s8SLUY1sw7zlho4_1280.jpg


Дата на раждане: 10 май 1994


Кръвна група: А


Позиция: Вокал


Taehyun - Snow Flower (unreleased)


 


Song Min Ho (Сонг Мин Хо)


tumblr_mt98s8SLUY1sw7zlho5_1280.jpg


Дата на раждане: 30 март 1993


Височина: 180 см.


Тегло: 67 кг.


Кръвна група: А


Позиция: Лидер/ Рапер


*Обучаван в Stardom Entertainment да дебютира с Block B, но е отрязан. Дебютира с BoM (Blooming of our Music), но групата се разпада


 през 2013 г. Участва в  

.

HUGE BOY MINO -



 


Kang Seung Yoon (Канг Сънг Юн)


tumblr_mt98s8SLUY1sw7zlho2_1280.jpg


Дата на раждане: 21 януари 1994 


Роден град: Пусан, Южна Корея


Образование: Busan Music and Arts High School


Височина: 178 см.


Тегло: 59 км.


Позиция: Вокал


*Един от ТОП 4-ката на Seperstar K2 (Mnet). Подписва през 2011 г. с YG E. Соло дебют през 2013 г.


* Има участие в High Kick Through The Roof 3(MBC)


Дискография:



2010


“I’ll Write You a Letter (당신께 쓰는 편지)" 


 “Instinctively (본능적으로)"


 “The Dreamers"


 “Let’s Go"


“Life is Tab"


2011


 “You are Heaven" (Midas OST)


 “Have You Ever Fallen In Love"


“Fanta Idol"


“Smile, My Love" (High Kick 3 OST)


 



 (първи сингъл)


Facebook | Official


 


Kim Jin Woo (Ким Джин У)


tumblr_mt98s8SLUY1sw7zlho3_1280.jpg


Дата на раждане: 26 септември 1991


Кръвна група: А


Позиция: Вокал


*Обучаван в Plug In Music/Joy Dance Academy (СънгРи e най-големият инвеститор в Академията, а клонът в DaeJeon е известен като SeungRi Academy) -Mokpo клон, преди да бъде нает от YG E.


 


Кратко представяне на пресконференцията: YG NEW BOYGROUP TEAM A INTRODUCTION


Dance Performance:



 


ОТБОР Б :


 


tumblr_mrto33lGiQ1qzjb8ko2_1280.jpg


 


 


Goo Jun Hwi (Гу Джун Хуи)


tumblr_mt98v2ABBh1sw7zlho2_1280.jpg


Дата на раждане: 31 март 1997


Кръвна група: А


Позиция: Вокал


Хоби: Колекционира музика


Умее да борави с Нунчаку


*Участник в K POP STAR 1 (SBS). В YG E от 2012 г.


 


Kim Han Bin (Ким Хан Бин) a.k.a B.I 


tumblr_mt98v2ABBh1sw7zlho7_1280.jpg


Дата на раждане: 22 октомври 1996


Кръвна група: 0


Позиция: Лидер/Рапер


Хоби: Свирене на китара


*От 12 годишен е трейни.  В YG E е от 2010г. Наричат го 2-рият G-Dragon, с признание и подкрепа от самият GD. Може да композира,


 да пише, увлича се по бийтбокс.  Участва в клипа и песента на


B.I - Chilllin (unreleased)


 


 


Kim Jin Hwan (Ким Джин Хуан)


tumblr_mt98v2ABBh1sw7zlho3_1280.jpg


Дата на раждане: 7 февруари 1994


Кръвна група: А


Позиция: Вокал


Хоби: Свирене на китара, а може да свири и на тромпет


Владее чужди езици


Jinhwan - There Goes My Baby (unreleased)


 


 


Kim Ji Won (Ким Джи Уон) a.k.a BOBBY 


tumblr_mt98v2ABBh1sw7zlho5_1280.jpg


Дата на раждане: 21 декември 1995


Кръвна група: 0


Позиция: Рапер


Хоби: Баскетбол 


Интересува се от плуване


Bobby - Probably perfec (unreleased)


 


 


Kim Dong Hyuk (Ким Донг Хьок)


tumblr_mt98v2ABBh1sw7zlho4_1280.jpg


Дата на раждане: 3 януари 1997


Кръвна група: 0


Позиция: Вокал


Хоби: Пиано, барабан, китара


Обожава Баскетбол


*Одобрен за 


 


Song Yun Hyeong (Сонг Юн Хьонг)


tumblr_mt98v2ABBh1sw7zlho6_1280.jpg


Дата на раждане: 8 февруари 1995


Кръвна група: A


Позиция: Вокал


Хоби: Колоездене


 


Кратко представяне на пресконференцията: 


Dance Performance:



 


 


130820 윈 'WIN' (WHO IS NEXT?) YG PRESS CON


 


 


Лично мнение:


tumblr_mrxeq14oab1rhtoquo1_r1_500.jpg


 


Големи надежди имам за истинско шоу и битка. Лично аз си признах, че имам фаворити и в двата обора, даже по 2, защото се интересувам от време на време и какво става с трейнита в Фемилито. Много са ми симпатични всичките, някои са по-известни с нещо и са привлекли вниманието ми, други тепърва усещам, че ще го атакуват. Да си призная, най-хубавото ще е, ако папа YG смята че ги е подбрал правилно в отборите си, първо да изкара ака дебютира с едната група, победител, после другият тим. За името на групата дума не ми се отваря, дано се пръкне Севън от някъде и даде ново име.  :28558:


Ако трябва да съм съвсем откровена - и двата отбора са обещаващи. Отбор А, вокално мисля, че са по-подготвени, моите фаворити там са Канг Сънг Юн и МинХо. Отбор Б си имат B.I, Донг-хьок и Боби, дори и тримата други са сладури, и могат да разбият с танци и рап.


Но знам ли какви изненади са подготвили от YG E и каква е посоката, която са избрали за младоците.


Остава скоро да разберем.

 


Искам много пот да видя, желание и труд, положен. За талант разчитам на нюха на Папа. :896767:


Частта от песента на GD ми се заби в главата. Дано гениалното човече и с менторството, барабар с ЙонгБе, се справят и с това поприще. Ако искат да "творят" после за момчетата.


 

                                                                      

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига бе!!! Мино кога е отишъл в YG????


 


Е до преди минута бях с негативно отношение към програмата, защото честно казано искам Seung Yoon да си остане соло изпълнител, но сега вече ще подкрепям напълно група А. хаххахаах


 


Мино освен че е добър рапър има и доста стабилни данни за вокал, да не говорим и че има опит. Мале ако не дебютира с крайната група, ще съм много сърдита. Ще се отрека от YG завинаги хахаххаах


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо съм за Отбор А. Слушал съм доста неща от Канг Сънг Юн и момчето е многообещаващо (макар, че солово си бе екстра), пък и учудващо ми харесаха всички останали в отборът му. 

Отбор Б ми е някакъв хаос. Никой не придизвика симпатия у мен. Пък и ненавиждам групи с повече от 5 човека, трудно ги запомням. :28558:  

 

Благодаря за чудесната и подробна тема, ще следя шоуто с интерес.  :up: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определно ще се гледа! Интересно ми е какво ще ни покажат в тези десет епизода. От момчетата, които са ми вече познати, очаквам да видя прогрес, а останалите.....като за начало да ме заинтригуват с нещо.

 Любопитно ми е дали ще успеят да пеят и танцуват добре едновременно, защото това си е трудно за постигане.

 

Желая успех и на двата отбора, пък ще видим какъв ще е крайният резултат :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо виждам, че вече има е темичка хехе супер :up: . Аз съм изцяло зад Team A  и ще ги подкрепям докрай :xaxa:, защото смятам, че те имат по-голям потенциал и се надявам да спечелят. За мен А са изцяло вокалната гурпа, а В са талантливи също, но имам чувство, че са по-добри в танците. В крайна сметка YG обяви, че и двете групи ще дебютират със сигурност, но победителят тук дебютира първи и сигурно след края на шоуто, а другата група не се знае кога ще дебютира...може да минат години. Мино ми е любимец и Сънг Юн си ми е фаворит отдавна. Очаквам огромно шоу!!! :icon_sunny: :na2:
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми да чета различни мнения, и гледни точки. Още повече се радвам, че има включили се в дискусията за фаворити. И предполагам, че ще си направим и интересно и в темата тук, докато излъчват епизодите.
Надявам се да измислят нещо, относно превода на сериите, това ще допринася за по-обективната преценка, поне на мен. Битката ми се иска да е на всички нива, ако ще е битка.

Групите са различни, поне от това, което знам за момчетата и стиловите им предпочитания. Това на мен ми харесва, прави шоуто и настройката ми за него, някак по-положително. Но ми е трудно да заема от сега позиция или ми се иска и двете групи да дебютират? Ако следвам някаква логика - навярно едните ще се фокусират повече върху хип-хопа (Team Б), докато другите (А) върху поп-а. Младоците от отбор B са и малко по-добри танцьори, според мен. А, както казах първият отбор, със средна възрастова граница 20г. са по-опитни и доста добре вокално подготвени. Съгласна с Ангелчето за Минхо, че не е само добър рапер, а има глас за стабилен вокал (признах си, че са ми фаворити с KSY), както и че има опит, и неслучайно е лидер на отбор А, въпреки добре известния на публиката Сънг Юн. Но да споделя и опасенията си -виждам, че има мнение, че и двата отбора ще дебютират. Ха, дано, иска ми се, справедливо ще е, ако наистина са добри и двата тима, както предполагам, защото са подбрани, и да дебютират с различни стилове. Папа, обаче, си сменя позициите доста често, и доста ме дразни за някои думи, които „мята“ ей така в пространството. Защо го казвам? YG E се славят със скачане във дълбоко нетипичното и с пробите. Вкусът на собственика е такъв, и на компанията също. Много зависи пак казвам от посоката която са избрали за този формат. Още нищо не знаем. Да отбележим, че и ако феновете искат следващата комбинация от по- зрелищен танц + заразен бийт с наченки на хип хоп+ тийн идолчета на кило, случаят пак ще е тежък. В реда на мислите ми, ако случайно Team B спечелят, Отбор А в този състав, по-късно, не знам как ще дебютира. Ако има такъв сценарий, навярно ще включва солови изяви или пък може да се пробва нещо друго - тройка като юнит..знам ли и аз? А, ако тим А са победителите накрая, другите имат шанс и време да дебютират по-натам. Но..това e УайДжи и феновете, по света (?), трябва да решат.
Хаха, Алфонс, напълно те разбирам за бройката, лично смятам, че в една бой група 5 члена са напълно достатъчни, и с разумно разпределени позиции и възможности. В повечето на брой групи винаги откривам излиш(е)н(и), за жалост. Освен това схемата с петорката се е доказала във времето, точно за корейска сцена. Последно по темата с бройките, ха дано само нямаме една обща група, след финала на WIN. Примерно всички за един..или Папа да реши да е лош, да реже крилца ака елиминирайки някои, за да направи една група само с "победители" Янг Хьон Сок, дано знаеш какво искаш и ти трябва на компанията. Да не чувам резили от сорта, че винаги си искал Girls' Generation, в мъжки вариант?   :896767: Aмин!

За Отбор А, мисля:
Канг Сън Юн е адски талантлив и вярвам, че може да покаже много в няколко стила музика. Неговите възможности са високи, освен не малкия факт, че е познат на публиката. Държа от него в нова светлина да го видя - да чуя този прелестен негов глас в R&B песен, и в колаборация. Минхо е супер приятна изненада защото може доста неща - комплексен играч е, понатрупал кураж, опит и се е борил с какво ли не да направи дебют. Знаем, че преди "края" е елиминиран, но вярвам, че ще е опората в групата, на всеки. Сънг Хун, за мен, е по-слаб певчески, рапира поносимо, но равно, без да ме спечелва и да блести, но е интересен заради умението да се справя, постоянството си и видим напредък. Без да е най. Първоначално си мислех, че него ще сложат за лидер, освен това е с добри умения за вараяти шоу програми. Още от KPOP STAR ми направи впечатление. Те-хьон е най-малкия и може да пее. Нямам впечатления големи за него, ще го гледам как ще се справи. Джин У има доста приятен глас и надявам се, че също ще ме изненадва. Той, обаче дано успее да е постоянен, защото е имал критични моменти, а е трейни от доста години...
Отбор Б:
Джин Хуан, Боби и B.I са трейнита на YG от почти 3 години. Много добре се познават и са сработени. Дори с момичетата, от така наречената следваща женска YG група. Също в тази група Джи Хуан е вокалист, справя се с танците, също. Славата на B.I и познанството му с доста (и айдоли) се носи преди да сме видяли колко е задобряло момчето. Иначе е много уверено, както и Боби, са малко любимци на папа (заедно със Сънг Юн и Сънг Хун). Така, че ще ми е интересно тук случаят с вокали, денс и рап. Тази група малко ми връща BB докюментарито и дори случая с Хьон-сънг...не знам защо...ма от щаба ни уверя главата, че няма да търси следващите Big Bang, И не трябва. :896767: 
Лично и аз искам танци и пеене да вървят ръка за ръка, с приятно поднесен хип хоп, щом толкова искат. Визията, разбира се, е бонус. Но за успокоение и тук виждам, че в двата отбора, чисто визуално да са избирани момчетата, не са. Пу пу..Най-добрият сценарий е и двата отбора да направят рейтинг и добро впечатление на публиката. В този случай, YG ще дебютира с 2 групи (най-много с 1 или 2-ма отпаднали играчи, защото все пак има правила и оцеляване), без значение коя група ще спечели. Може и това да е замисъла на CEO на Фемилито, и просто А и B да са съперници на сцена, но да са 2 различно-стилови групи...
4 QUESTIONS ABOUT WINNER FOR YG YANG HYUN SUK

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, много се радвам, много добре са замислили цялото нещо, ще го следя с интерес. Някак чисто визуално от отбор А никой не ми хареса особено, но в отбор Б няколко ми станаха симпатичти. Иначе като талант съм сигурна, че всичките момчета са много талантливи. Танците определно ме впечатлиха, чакам още с нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Епизод 1, в три части, с превод на WINNERS, Dailymotion

 

Епизод 1, при желание,  за сваляне!

Отделните кът-чета с кратките им изпълнения:

Отбор А

 

 

 

Отбор B:

 

 

 

B.i

 

 

 

 

Да си кажа - първи общ епизод с представяне на отборите и първи впечатления за участниците. Или за някои от тях, защото някои много бегло видях..Не искам да подценявам още никой, сигурна съм, че няма да ни покажат всичко от раз - нито от YG, нито момчетата на какво са способни. Прекалено рано е да се ахка и критикува, но тези които знаех, че са силни показаха заложби. Канг Сънг Юн е главният вокалист и е супер талант, спор няма. Това момче си е готов за сцена и слава. Някога не можеше да върже краката си дори в ритъм..сега е конкуренция на T.O.P, по сполучливи движения, че ще го и мине.. :28558:

tumblr_mrzq9mjrEh1s4jxa9o4_500.gif.

Не, серизоно доста се вижда промяната в танца му. Минхо е преди всичко рапер, радвам се, че за краткото време в епизод 1 се видя, че и денси добре. Времето дано му е дошло да ни радва повече. Ясно, папа избра него за лидер, защото на И Сънг Хун още му липсва нещо. Момчето е добър в танците и стои добре на сцена като поведение, но за рап има още много какво да учи и да се вдъхновява Те-хьон има глас, знаех го, взе високите добре. Обявявам го за втория силен вокал, до тук. Джин У е адски лабилен някак..знам, аз, че му трябва спокойстие и  постоянство да се отпусне, дано намери баланса, ако може и иска да покаже за какво е тренирал толкова време.

Отбор B..Брех, този B.I. Младежът е най-надъхан от всички 11, и желаещ да се показва и доказва. Не случайно има прилики с Джитката. Но се вижда и таланта, и харизмата на момчето. Вижда се дори, защо е лидер..след G.D, C.L.. B.I. ли e продължението? :896767: Не съм още супер впечатлена, но съм супер доволна от него, че не ме разочарова. И дори ако папа мисли некви схеми от сега му казвам да слага B.I в хубавите. Баш за айдол е, баш на повечето фенки ще им е драго да го слушат и гледат. Боби е сладурче, няма още нещо супер специално показал, дано успее да се отличи, а, ако ще печелят Отбор А, YG да прави B.I+Bobby, следващите ДжинуШон, примерно с много повече хъс и swag. Джин Хуан става за вокал, има да учи бая, ако ще е основен в групата си, както и от "уж" другите 3  вокала. Почти не чух нещо отличително от Донг хьок, знам, че танците му стават, както и от Джун Хуи и Юн Хьонг.

Тим B се справиха с танците, както очаквах, идея по-добре, и с по-интересна хореография. Отбор А, на танци са малко каша, но не са зле, но гласово коменсират. И двата тима, изглеждат сплотени. За мен най-интересно е, че и в двата отбори има дупки, и в двата отбора съм сигурна, че папа вижда някогашните младоци от BB (дори и настоящи прилики), и това ме кара да следя с интерес и да се надявам да свана каква идея имат от Фемилито за момчетата. Хьон Сок как ще ги комбинира или елеминира, си знам - както си иска. Човекът може да прави всякакви изненади.

Сега повече мисля до къде са стигнали със снимките на сериите, и как ще се гласува, съответно. Виждала съм kVIPs,  че казваха, че снимките са почнати през юни. Какви ще са изпитанията също искам да разбера, за което трябва и субки. И YG, je-bal остави момчета да пеят и рапират повече на корейски. Отделно е, че иска ме и на повече езици да ги чуем.. аман само от амерански амбиции..хаха.

 

П.п. Епизодите с превод ще ги едитвам и в първия пост на темата.

Редактирано от blacky80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждайки превюто за втори епизод....явно ще видим опитите на Отбор А да се превърнат в такъв.

Нещо обаче не мисля, че ще се получи с Мино като лидер. Той е талантлив, но не мисля, че има качествата на лидер. Поне не съм виждала да проявява такива, вероятно защото обикновено беше в позицията на малкия в групата, не знам. Може пък и да ме изненада ще видим...

Отбор B са в по-добро положение в това отношение. B.I се справя добре, поне за момента.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо обаче не мисля, че ще се получи с Мино като лидер. Той е талантлив, но не мисля, че има качествата на лидер. 

Аз, лично, си казах в предния пост защо папа не сложи лидер И Сънг Хун - защото все не му достига нещо, а е видял нещо в Мино. Или има друг план в главата за победителя "WINNER", със сигурен лидер в лицето на B.I. Ха ха. Но, аз Мино като лидер не го отписвам. Още нищо не сме видели от него..дори думите на Сънг Юн за отборност и желанието му да дебюта с А, ми го "показват" някак. В отбор А има "леко напрежение", виждаме след кратък тийзър за еп.2, но според мен там са различни характери..и ми приличат на едни други "петима", в това отношение.. :) Но, когато има някакви неизяснени неща, има много хляб за работа в екип, съответно има интерес - разбиране и подкрепа един към друг, има прогрес, има и интерес от публиката към тях. Надявам се, че Папа е измислил вече как ще "сплоти" отборите. По-отделно като A и B, и заедно. Нашият YG е доста твърд в критиките си, винаги е бил, но с една единствена цел - иска когато прави отбор, отбора (лидер и членовете) да са подготвени във всяко отношение да се справят и задържат, един ден и като група. Дали ще получават похвали или критика от самия него, от медии/населението/фенове/конкуренти на сцената, той се опитва да калява характери, момчетата да си имат вяра и опора, дори да имат своя индивидуалност. Затова очаквам в скоро време да видим интересни неща и случки - места за посещение, примерно отборно и усмивки за нас зрителите. Именно това ще ги отпусне, в по-естествена среда на комуникация, ще се тества сближаването им (въпреки, че някои от тях добре се познават) както и ние ще видим по-забавни моменти...не само здраво бачкане в студио. Все пак е реалити формат :) .

 

Видях  епизод 1 с бг превод, във vbox, и явно има интерес не само в този форум.  :)

cr: vessybang

 

Дано имаме повече мнение и коментари тук..на мен лично ми е приятно да следя как ще ни се променят позициите относно развитието на

отборите, с времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рзбира се, Мино няма да го отписваме.

Както казах, това че не съм го виждала в подобна светлина и не съм усещала подобни лидерски наклонности, не означава че не може да ме изненада.

Очаквам с интерес да видя как ще се сработят. Сещам се за VIXX и те минаха през нещо подобно, но намериха начин да си кажат каквото има и да се сплотят. Вярвам, че и това ще го видим тук, просто ще им е нужно време.

 

Еха...бързо са направили и български субтитри! Така повече хора ще могат да го гледат. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато съвсем случайно попаднах в тази тема, програмата WIN ми се стори интересна и оригинална, но не смятах да я следя. Обаче, любопитството ми надделя и след като изгледах 1-ви епизод, бях доста впечатлена. Това шоу показва по много добър начин живота на трейнитата. Наистина е вълнуващо. Аз, за разлика от повечето фенове на шоуто, съм твърдо за отбор Б и ще ги подкрепям докрай. Харесвам самите момчета, харесвам и стилът им. Отбор А ми се виждат някак нестабилни и неуверени, а и са доста различни. Там Kang Seung Yoon ме спечели с невероятния си дълбок и дрезгав глас, но не мога само заради него да застана и зад съотборниците му, а и го предпочитам соло. Обаче според мен, соло дебютът му трябваше да се отложи за след края на програмата, тъй като сега е доста нечестно. Много хора застанаха зад отбор А още преди самият старт на състезанието...Не държа толкова на победата, колкото на това момчетата от отбор Б да останат заедно, защото наистина ги харесвам като група. Страхувам се, че ако загубят, всеки ще поеме по различен път, затова и съм за тях. А лидерът им, Han Bin...това хлапе е уникално! Много ентусиазирано и талантливо момче, дано по-скоро го видим на сцената! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омо, страхотна тема! Цвети, поздравления! И прекрасен реалити формат ( не е лошо и нашите телевизии да се борят за рейтинг с подобни формати)! След всичко прочетено и видяно до тук веднага си казвам, че пристрастията ми клонят към малките: тийм B. И фаворит си имам вече сред тях - B.I леле какво дете направо е огън. Всички са сладури и са много талантливи само трябва да се доразвият! Успех на всички желая и ще следя темата с интерес!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха приятни изненади във втори епизод

 

 

 

Една от тях, която не очаквах, беше появата на Зико в предаването.  Радвам се да видя, че двамата продължават, все така да поддържат връзка. :)

Идеята да отидат да гребат беше много добра. Обаче ще са ми нужни субтитри, за да разбера чия е била.

 

 

Ако във всеки епизод ще имаме моменти със сълзи, няма да ми стигнат наличните кърпички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха приятни изненади във втори епизод

 

 

Една от тях, която не очаквах, беше появата на Зико в предаването.  Радвам се да видя, че двамата продължават, все така да поддържат връзка. :)

 

 

 

Е че как без Зико може ли хахахаха Той рева на дебюта на Мино, вместо на собствения си  :28558:  :28558:  Така че дупе и гащи не се делят толкова лесно. Даже сега при излъчването на епизода той написа един прочувствен туит всички негови фенове да подкрепят и Мино в предаването хахахаха

 

 

Аз тъкмо щях да питам, има ли ги епизодите с английски превод вече, а то се оказа че български правят. Чудесно, чудесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко изгледах 2-ри епизод и направо не знам, става все по-интересно и напечено! Но защо имам чувството, че наблягат повече на тийм А, сякаш ги рекламират...

не стига популярността на Seung Yoon и Seung Hoon, ами сега и това с Мино и Зико...все повече ми става жал за тийм Б ;х  горкичките, дали изобщо имат някакъв шанс да победят?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде на 2-ри епизод, с превод на англисйки. Официален релийз на Mnet.

 

Още, с превод на Winners, Episode 2: част 1, част 2, част 3

 

Не страдайте момичета още за никой от двата тима, във всеки епизод ще ни разкриват по нещо за някое от момчетата, за да могат да представят и отборите по-отблизо. Но наистина още ми е трудно да кажа кой отбор искам да продължи, такива са талантливи сладури, а с всеки следващ епизод, мисля, че ще ми е по-трудно..

 

Нещо много приятно и всички заедно накуп. Младоците от двата тима, днес (01 септември) са присъствали на концерта на GD (OOAK World Tour Final), в Сеул, и са били обект на фенски интерес. Разбира се, че YG е "завел" всичките момчета (някои и други пъти са присъствали) да видят как звезда от ранга на ДжиДи (и BB, в частност) изпълнява(т) на сцената и забавляват себе си и публиката. Не случайно са там, и да свикват с крясъците ака фенската любов :lol:.

We..the leaders!!!

BTFel64CAAMvXCu.jpg

 

 

Team A

BTFggl7CQAEaAJo.jpg

Team B

BTFbitZCAAEEDDD.jpg

 

 

 

П.п. Светле, мерси за хубавите думи..всички сме в положителна "атака" към момчетата :lol2: , и се радвам, че всеки има някакви очаквания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самото шоу е много интересно, но съм леко разочарована от момчетата, очаквах талантливите да са повече на брой. Като изключим това, че повечето танцуват доста добре, ме впечатлиха само два вокала, Сънг Юн и Те Хьон  и трима от рапърите Мино, Боби и B.I. Ако ще има размествания, за мен би било най-добре в този състав да дебютират, ако ли не, твърдо предпочитам отбор А. Отбор Б, Какъвто е в момента, без добър вокал и с двама рапъри и половина, не ме впечатляват просто.

Сънг Юн и Мино са ми любимци за момента, пък да видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...