Jump to content

Angel's Egg (2006)


Recommended Posts

the-angels-egg-movie-poster-2006-1020486

Tenshi no tamago/Angel's Egg (2006)
Страна: Япония
Година на излъчване: 21 Октомври 2006
По мангатаYuka Murayama (novela) Tenshi no tamago
Жанр: Драма
Режисьор: Shin Togashi
Субтитри: Английски

:imdb: 

Участват:
Hayato Ichihara ... Ayuta Ipponyari
Manami Konishi ... Haruhi Godo
Erika Sawajiri ... Natsuki Saito
Tomokazu Miura ... Shibusawa
Kazuma Suzuki ... Hasegawa
Keiko Toda ... Sachie Ipponyari
So Kitamura ... Naoki Ipponyari

Резюме: Въз основа на милион продажби за най-добър роман " Tenshi no tamago " от японски автор Yuka Murayama. Филмът проследява живота на млад кандидат студент в Art University, който се влюбва в по-голямата сестра на приятелката си. Историята е за сърцераздирателен копнеж и истинска любов, която е чиста, но почти болезнена. Дали човека, който стои до теб, е този, който ти дава комфорт и истинска любов? Може ли да се каже, че го обичаш / я от дъното на сърцето си?


Торент

 

Свали с руски субтитри

 

Онлайн с руски субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква треска за Хаято ме е затресла  :896767: . Филма го има в ютуб с английски субтитри , но за картината му трябва на човек по-развинтено от моето въображение. В Азията го има без превод, а в ру-тракер го открих на руски. Вярно минали са, около 6 години без коментар, но все пак да се пробвам  - идея къде мога да го гледам с английски превод и картината да се вижда или пък за тракер с превод различен от руски ?  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще го сваля от руснаците и ще докладвам.

но утре, че ми пада батерията--- и заспивам...

 и на мен ми звучи като Харесване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се поправя, в Азията е с английски субтитри  :) .

Ми , радвам се, че не е преведен на български и ще мога да пръсна злоба на воля  :896767: . Много скучно, протяжно и фалшиво подобие на филм е това. Нито голямата любов я усетих, не успя да ми стане тъжно или за миг да им повярвам. На инат го изгледах, едва ли ще остави траен спомен в главата ми..........Слаб, ужасно слаб филм , а тези който не са го гледали да не го правят.

 

П.П. Мина ми Хаято треската. Толкова скучен филм , че и на гласа не можах да се порадвам  :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има аниме със същото име и аз заради него се подлъгах да гледам филма още като излезе. За жалост, нищо общо с анимето. Моето мнение съвпада напълно с това на Кева. Не ме докосна. За сметка на това, горещо препоръчвам следващия филм на същия режисьор - Ano sora wo oboeteru.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...