Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Zebra (シマウマ )

 

Страна: Япония

Също така известен като: Shimauma

По мангата на: Fumio Obata - "Shimauma"

Премиера: 21 май 2016

Времетраене: 103 мин.

Жанр: Криминален, Трилър

Режисьор: Hajime Hashimoto

Субтитри: Aнглийски

:imdb:

 

Участват:

Ryo Ryusei като Dora

Kenta Suga като Aka

Kyoko Hinami като Kiinu

Maryjun Takahashi като Aya

Masaya Kato като Shimauma

Maiko Amano като Sanae Amikawa

Tomohiro Waki като Yoshida

Kenji Matsuda като Kitajima

Seiji Fukushi като Koji Amikawa

 

Резюме: Dora (Ryo Ryusei) и неговите сътрудници изкарват пари, като изнудват обикновени хора, използвайки разработена от тях сполучлива схема. Но един ден, докато набелязват поредната жертва, мислейки го за обикновено момче, те попадат на член на банда без морал и принципи...

 

 

Свали  :click:   :click: 

 

Онлайн с английски субтитри  :click: 

 

Онлайн с руски субтитри :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак тръпки ме побиха докато гледах трейлъра. :28558: Филмите на ужасите пасти да ядат, най-вече

онзи Убийствен пъзел, мисля че беше. :slap: Уау... ако го има някой ден преведен на разбираем

за мен език със сигурност бих му обърнала внимание. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасен е. Да не говорим, че нищо хубаво не открих във възгледите на героите. И надеждата за промяна никаква я нямаше, колкото и да я чаках. А героите не направиха нищо, за да тръгнат по друг път. 

Аз го прегледах, за да видя, как отиват ролите на Рьо и Кента. Е, справили са се повече от прилично, само че не искам повече да ги гледам в подобни превъплъщения, колкото и да им отиват. Определено, предизвикателство е било да направят такива герои. Надявам се дечицата да не гледат Рьо, понеже той идва като еталон за супергерой. Играл е в сентайска поредица и маската на злото със сигурност отнема от този му ореол. 

Кента, макар и дребен на ръск, показа напоследък, че иска да експериментира със всякакви образи и това е похвално. Направо разбива идеята за беззащитния ученик, която предполага собственото му излъчване.

Много негативно, агресивно и безнадеждно. Просто не виждам, какво може да даде на зрителите подобен филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...