Jump to content

Tatta Hitotsu no Koi / Just One Love (2006)


Recommended Posts

За романтично сърце сериалът се оказа повече от добър. На моменти направо се разтапях на стола от умиление - едни такива, на пръв поглед дребни жестове и погледи, а показващи толкова много.
Не съм и предполагала, че мъжете пушачи могат да изглеждат sexy. Особено Каме, когото не харесвам, ама извъоще.
И като говорим за японска любовна драма, краят е ясен /поне така си мислех де/. В случая разума надделя над чувствата и тайно се надявах

Хирото и Нао някой ден да са заедно отново, защото има "само една любов"!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много исках да напиша, но започвайки разбрах, че усещането което оставя сериала не може, да се обясни и опише просто като коментар :( Много красиви моменти и любов във всичките й разновидности :) Гледайте го обезателно :xaxa:

P.S Финалът за мен беше много мил и абсолютно достатъчен и ме накара, да се усмихна след последните тежки епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър сериал, разчувства ме... Как се подреждат нещата понякога, ако моментът е неподходящ за нещо, то не става, колкото и до го искаш, колкото и да полагаш усилия. Двамата бяха толкова мили и толкова влюбени... Каменаши, сладур такъв, много е бил мършав тогава, ама как игра - зверски! Харука и тя, въпреки моята неприязън към склонността й да се пули, кат`че е трясната с мокър парцал, я харесах също, а и камерата на моменти така я улавяше - красива като картинка. Не ми допадна само, че двамата нямаха съразмерност /според мен, де/ - на него приляга някоя дребнуша, като другата сладурка Ерика, ма кой ме пита... :28558: Актьорите се справиха блестящо, като гледам е било преди 9 години, а сякаш тука ми харесват повече отколкото в новите им продукции.

Аз понеже не си падам по японска музика, съм приятно изненадана от музиката на сериала, много е добра.

Благодаря много за българските субтитри на всички, които са се трудили по тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 5 епизода ги изгледах целите, след това превъртях останалите да видя горе-долу как завършва. Не знам... На мен главният актьор не ми допадна. Може визията му за един азиатец да е привлекателна или нормална, но на мен през цялото време ми стоеше някак женствен и по-скоро отблъскващ (отделно и с тази обеца). 5/10 от мен. Историята беше що годе прилична, но отново нищо кой знае колко грабващо или "ново". Като цяло действието беше доста статично, пощи нищо не се случва... Както и да е. На мен не ми хареса особено, но четете коментарите и по-горе, може пък на вас да ви допадне. :) Препоръчвам да изгледате един-два епизода преди да свалите целия сериал. Ако от началото не ви грабне с нещо, и до края няма да се променят много нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се, как съм пропуснала този сериал. Гледам основно корейско и по-новите продукции в последно време, но рядко вече уцелвам нещо стойностно и май трябва да се върна към старите класики. Така открих този и съм много доволна. Хубав романтичен сериал, някаква много софт версия на Снежната кралица (бедното момче, богатото и болно момиче), симпатични актьори. Хареса ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасна история! Изгледах я на един дъх...Като заряд ми напомни малко на "Koizora", въпреки че са различни...Mного силна игра на Каменаши...отиваше му тази роля...

 

 

Не разбрах само майката на Нао, какво каза на годеника и?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубави начални епизоди, романтика между 20-годишни, но с всички житейски проблеми, които не подбират възраст. Без грам лигаване. :wub: Да видим нататък. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мила романтична история до края, а и доста вероятна и приземена.

 

Момчето се опитваше да бъде истински зрял възрастен още на 20, да поеме едва ли не всички проблеми на света, и не забеляза, че момичето, с цялото и простодушие, в някои отношения беше много по-зряла.

 

Родителите на момичето съвсем не бяха лошите богаташи, каквото ги изтипосват корейците. Бяха добри хора, работливи и съвсем не главозамаяни от парите, и искаха най-доброто за детето си.

 

А приятелите, особено шофьорът, с неговото трогателно пърхане с мигли в култовите моменти, бяха върха.

 

Много приятно преживяване, с достатъчно уважение към мозъка на зрителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...